Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Κλεαρχος επιμένει για αρμαγεδώνα. Κολυδάς βλέπει βελτίωση. Για να δούμε!! Τα δυο μεγαθήρια (ο θεός να τα κανει) της πρόγνωσης, συγκρούονται. Εγώ πάντως τείνω προς Κολυδά. 

Πάντως η συννεφιά είναι πλέον συμπαγής. Θα δωσει τιποτα? Για να δουμε. 

Ο Ευρωπαίος έχει πέσει με ακρίβεια στις θερμοκρασίες τις θερμοκρασίες,τώρα γιατί πιστεύει ο κολυδας οτι θα υποχωρήσει ενώ ο Ευρωπαίος δείχνει νέα πολυήμερη πτώση δεν μπορώ να το καταλάβω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, parismlsp said:

Η αλήθεια είναι πως με βάση αυτά που έβλεπα από εχθές για σήμερα περίμενα κανονική χιονόπτωση σημερα..

Ο ΒΑ δεν βοηθάει με οριακές θερμοκρασίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι και Κηφισιά δυσκολεύεται να στρώσει λόγω του ΒΑ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Κλεαρχος επιμένει για αρμαγεδώνα. Κολυδάς βλέπει βελτίωση. Για να δούμε!! Τα δυο μεγαθήρια (ο θεός να τα κανει) της πρόγνωσης, συγκρούονται. Εγώ πάντως τείνω προς Κολυδά. 

Πάντως η συννεφιά είναι πλέον συμπαγής. Θα δωσει τιποτα? Για να δουμε. 

Ο Κλέαρχος προέβλεπε...αλυσίδες στο Κέντρο, οπότε δεν θα ήθελα να επεκταθώ. Τα βόρεια σίγουρα έχουν ακόμα ελπίδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Κλεαρχος επιμένει για αρμαγεδώνα. Κολυδάς βλέπει βελτίωση. Για να δούμε!! Τα δυο μεγαθήρια (ο θεός να τα κανει) της πρόγνωσης, συγκρούονται. Εγώ πάντως τείνω προς Κολυδά. 

Πάντως η συννεφιά είναι πλέον συμπαγής. Θα δωσει τιποτα? Για να δουμε. 

Για την περιοχή μου πάντως βγαίνει ο Κλεαρχος μέχρι στιγμής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Giannis.snow είπε:

Στρώνει ;;;;;

φίλε αν συνεχίσει έτσι θα το στρώσει ήδη τα αυτοκίνητα τα άσπρισε πάλι και πιάνει και στα πεζοδρόμια όπου έχει λιώσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανα τώρα μίνι βόλτα, κάτω Κηφισιά έριχνε μια σταγόνες μια νιφάδες, έπρεπε να φτάσω κεφαλάρι >320μ για να δω κανονικές τίμιες νιφάδες, ανηφόρισα προς Πεντέλη μετά την πρώτη μεγάλη ανηφόρα το έπιανε και περίπου στα 420μ έκανα αναστροφή γιατί έπιανε πάγο με 0 βαθμούς. Ασθενή σχετικά φαινόμενα για αυτό και τα ψηλά υψόμετρα πιστεύω.  Καμμία σχέση με τη βόρεια πλευρά της Πεντέλης (Διόνυσο) που πήγα το μεσημέρι. Διόνυσος στα 470μ έχει πάρα πολύ ίσως και μισό μέτρο χοντρικά με το μάτι. Δροσιά στα 370μ πρέπει να ήταν στα 20-25cm περίπου. Κακοκαιρία υπερβορείων δηλαδή με αξιόλογη χιονόστρωση >350μ και θαψαρ >450μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Panagiotis είπε:

Για την περιοχή μου πάντως βγαίνει ο Κλεαρχος μέχρι στιγμής 

Για την περιοχή σου όλοι τα ίδια προέβλεπαν. Ευκολακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρωτιόμουν γιατί παντού βλέπω αναφορές και εδώ δεν πέφτει τίποτα. Βγήκα έξω να δω και άρχισα να μετράω αστέρια.😂

Ευτυχως τώρα φαινεται σαν να κλείνει. 1.2 η Τ, Κερατεα, Αττικης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως δεν νομίζω να έχουμε θέμα με τις Τ από 300 και πάνω . Βλέπω γύρω στο 0,6 είμαστε . Ένα ντου και μηδενίζουμε και είναι ακόμα 9 το βράδυ . Ας έχει Μπούκες καλές και δεν φοβόμαστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...