Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, swordy είπε:

Όταν δεν πάει το βουνό στον Μωάμεθ πάει ο Μωάμεθ στο βουνό. 

Από Κορωπί προς κυνηγετικό καταφύγιο στον Υμηττό. Πριν 2 ώρες οι λήψεις όταν είχε βγάλει ήλιο μεταξύ των εξάρσεων χιονοπτώσεων 

 

Άψογος !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω πλέον 0.3 και αναμένω τα καλύτερα ....Αυτό που έζησα νωρίτερα Μαρούσι μέχρι Κατεχάκη ήταν απλά ανεπανάληπτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/2/2023 at 1:34 ΜΜ, swordy είπε:

Στο καταφύγιο του κυνηγετικού συλλόγου στον Υμηττό από την πλευρά του Κορωπίου. Περίπου στα 400 μετρα υψόμετρο η φωτογραφία με τον oasis. Χαιρετίσματα! 20230205_124327.thumb.jpg.48d7147a3108e4287a03679b8006ad8c.jpg20230205_122724.thumb.jpg.f2dfde8c2aff79de5538cff561ab7be2.jpg

 

Ευτυχώς πήγαμε εκεί και ευχαριστηθήκαμε χιονοστρωση!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, weatherforattica said:

Νίκαια άλλος θεός πάμε σε άνοδο θερμοκρασίας😂

Το έχω πάρει ήρεμα πια... Έχω αραξει και έχω ανοίξει 10 καρτέλες κάμερα να βλέπω!! 

Αν περιμενα από δω θα είχα πάει στο Δαφνί (ακόμα και εκεί κάτι θα έβλεπα τουλάχιστον είναι πιο ψηλά😂)

Και στον Πειραιά έχει ψιλοάνοιγμα ο καιρός βλέπω.

Πιστεύεις οτι θα κάνει τίποτα στα μέρη σας προς το βράδυ ή να την πέσω για ύπνο να μη ξενυχτάω... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Απο τις προμεσημβρινές ώρες εχθές κι έπειτα, μπορώ να πω πως γενικά χαμπάρι δεν έχουμε πάρει εμείς, στη Χρυσούπολη Περιστερίου.... ψιλοπράγματα με μόνη εξαίρεση τη πολυ πυκνή χιονόπτωση νωρίτερα κι αυτή για κανα τεταρτάκι max... δε νομίζω πως μας απασχόλησε για περισσότερο... κι επίσης αμφιβάλλω για το εάν θα έχουμε καμια καλή έκπληξη αργότερα εδώ.... δεν έχουμε και τίποτα άλλωστε να περιμένουμε για τη νυχτά, με βάση τα μοντέλα....

Θερμοκρασία τώρα 1.4℃...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελείωσε η  "μπούκα" της πλάκας,νομίζω θα πάμε σε μια ύφεση των φαινομένων,δεν βλέπω να έρχεται κάτι αξιόλογο 

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν δείτε λίγο. Το λεκανοπέδιο όλο. Η αίσθηση που σου αφήνει είναι ότι οι εκπλήξεις θα αρχίσουν να μπαίνουν 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για να φλεξάρω και λίγο, ποια φράση χρησιμοποιούμε στο Βόλο όταν βλέπουμε κάποιον πολύ συχνά; -Εππππ, σαν τα χιόνια!! χαχα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο χιονίζει ακόμα Θήβα, οι μικροεξάρσεις στην Αττική δεν θα έχουν τελειώσει χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα κάνει κάτι φοβερό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Σήμερα πάμε για πρωί όμως νομίζω ε; Όχι μέσα στη νύχτα.

Ναι , από ξημερώματα λογικά, θα σου πω μόλις δω και Ευρωπαίο...να δεις που θα έρθω Βόλο το Σάββατο και θα έχει ακόμα στρωμένο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

Εσυ μετα το ανεπαναληπτο χιονι που εκανε με δεδομενο πως δεν φαινοταν κατι ιδιαιτερο βγαλε το closed και βαλε καρα-open😂😂😂

Άστο για γούρι, χαχα. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι το gfs μας είχε στον σκούρο πράσινο υετό εδώ και μέρες. Οπότε το έδειχνε απλά εμείς λέγαμε "εε gfs" και τα σχετικά. Δεν ξέρω βέβαια πόσα χιλιοστά έριξε τελικά. Ίσως λίγο παραπάνω απ' όσα έδινε αλλά την σύγκλιση την είχε πιάσει πριν μέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...