Jump to content
sakis13

Aνάλυση χαρτών Μαίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, vorios_polos said:

Κάνεις εθελοντής για Ιούνιο για άνοιγμα θέματος?άντε παίδες να φέρουμε και λίγο το καλοκαίρι...ας κρατήσει και κάτι για το φθινόπωρο ρε παιδί μου...

Τον Ιούλιο τον έχω καπαρώσει εγώ 😜

Άντε καλά μας 50άρια 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

θα ήθελα να ανοίξω εγώ, θέλω πως  και πως να πάει καλά ένα θέμα που θα ανοίξω. χαχαχα. Και ειδικά ο Ιούνιος που τα τελευταία χρόνια είναι ο μήνας με το μαξιμουμ καιρικό ενδιαφέρον εδώ...

Έγινε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την Παρασκευή ο τζίφος πνίγει μέχρι και την...Μύκονο, όπου πρέπει να ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες για να βρει σοβαρό υετό Ιούνιο μήνα. Το απόλυτο τρολλάρισμα για τον φτωχό συγγενή του 2023, την Αττική.

Επεξεργάστηκε από Χιονοσκεπής
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΟλυ κακή προοπτική ειδικά από τον τζιφο. Αν βγει θα μιλάμε για την χειρότερη έναρξη καλοκαιριού εβερ... Ακριβώς το αντίθετο από πέρυσι. Με έλλειψη ασταθειων....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ΠΟλυ κακή προοπτική ειδικά από τον τζιφο. Αν βγει θα μιλάμε για την χειρότερη έναρξη καλοκαιριού εβερ... Ακριβώς το αντίθετο από πέρυσι. Με έλλειψη ασταθειων....

Παιζει να δει η Κουλα αυριο βροχες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παιζει να δει η Κουλα αυριο βροχες?

Αν έχει τόση ευστάθεια όση δείχνει ο τζίφος με καμία παναγία τουλάχιστον για σοβαρά φαινόμενα. Ταβάνι θα έβαζα 5 mm 

εντωμεταξύ τι φάση, πλημμύρες για κρήτη ο τζίφος...

Modele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Έχω ανοίξει το σχολιασμό χαρτών για τον Ιούνη.. οπότε ας μεταφερθούμε εκεί...

@[weathermaniac] τώρα είδα το μήνυμα σου! Μπορείς να ανοίξεις θέμα για τον Ιούνη άμα θες και να διαγραφεί το δικό μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Winterlove είπε:

Καλησπέρα! Έχω ανοίξει το σχολιασμό χαρτών για τον Ιούνη.. οπότε ας μεταφερθούμε εκεί...

@[weathermaniac] τώρα είδα το μήνυμα σου! Μπορείς να ανοίξεις θέμα για τον Ιούνη άμα θες και να διαγραφεί το δικό μου...

Ντάξει δεν υπάρχει θέμα Ηρακλή συνεχίζουμε στο δικο σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...