Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 16-18/6....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Δεν έρχεται ρε συ απο σαρωνικο με ΒΔ στριμ

Αχταρμας ειναι αδερφε..Εγω εδω εχω μεταβλητες διευθυνσεις..Ασε δε που τα συννεφα μου ερχονται απο τα νοτια...Αν μπει καλως αλλιως παμε γι αλλα..Η μερα δεν εχει τελειωσει..Ριχνει τον πατο του!!

tavros (2).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο πυρηνας της Κορινθιας περασε Σαρωνικο (μεταξυ Αιγινας και Υδρας τωρα) αλλα δεν μπορουσε να μας πιασει. 30χλμ ΒΑ να εβγαινε θα ειχαμε μαζεψει καλο νερακι απο δαυτον.Με τα αν δουλεια δε γινεται ομως,και παμε για τους επομενους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψεκαδες μόνο Αγία Παρασκευή  χίλιες φορές να είχαμε ήλιο όλη μέρα και μια καλη μπούκα όπως χτες ..

το πολύ το κύριε ελέησον..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν έρθει κανένα οργανωμένο χαμηλό το φθινόπωρο, θέλει θαύματα το κεντρονότιο λεκανοπέδιο για να βάλει πολλά χιλιοστά. Δυστυχώς δεν είμαστε ούτε Θεσσαλονίκη, ούτε Γιάννενα, ούτε Τρίκαλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πώς το βλέπετε σε 3 ώρες για Βασιλικό(Λάμψακο) Χαλκίδας;

Παίζουν τελικό ποδόσφαιρο τα παιδιά και θα ήθελα να μου πει κάποιος από αυτά τα μέρη κυρίως που βλέπει και τώρα πως έχει η κατάσταση. Ελπίζω μην πιάσει καμια καταιγίδα...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγηκε ηλιος Γερακα, 0,4mm ως τωρα, δυστυχως δεν ειναι καιρος λεκανοπεδιου σημερα, ας περιμενουμε για οτι εμεινε σημερα και αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μολις ειπα να βγαλω τα σκυλακια μου μια βολτα αρχισε δυνατουτσικη ποτιστικη βροχη απο καποια νεφη εκ ΒΔων. Απ το πρωι ετσι το παει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρότι εξαιτίας της ψύχρας δεν υπαρχει δυναμική και ηλεκτρικά ,το σκηνικό στον Δυτικό ορίζοντα τουλάχιστον θυμίζει γενικευμένη  καλοκαιρινή καταιγίδα  που κατηφορίζει στην Αν. Στερεά. Μακάρι να οργανωθεί λιγο καλύτερα. 

20230617_161435.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετρια πραγματα εως τωρα στην Αττικη....για να δουμε τις επομενες ωρες εαν βγει κατι καλυτερο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

μετρια πραγματα εως τωρα στην Αττικη....για να δουμε τις επομενες ωρες εαν βγει κατι καλυτερο.....

Μέτρια έως τίποτα θα έλεγα εγώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο άσχετο, αλλα σε αυτο το σκηνικό μολις σηκώθηκε αεροπλάνο για να κανει ρίψη αλεξιπτωτιστών στο σημειο που τώρα εχει καταιγίδα .Δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτη την χώρα...

20230617_162907.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...