Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, fear777 said:

Με τα μέχρι τώρα δεδομένα φαίνεται ότι μερικές περιοχές μπορεί να πιάσουν 45c. 46c παίζεται. Ρεκόρ δεν πρόκειται να σπάσουν. Απλά αν οι Τ πάνω από 40+ έχουν διάρκεια θέλει προσοχή στους ηλικιωμένους. 

Ανάλογα τι ανέμους θα έχει Αττική και πόσο θα φτάσουν πραγματικά τα 850. Εκεί θα κριθούν τα ρεκόρ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Πού τα βλέπεις τα +33; Και ναι πάντα τέτοια έκανε πιθανώς γιατί σχετικά ασφαλή δεδομένα καταγραφων με κάποια ερωτηματικά έχουμε περίπου από το 1860 και ιδιαιτέρως από το 1880 και έπειτα. Δεν καταλαβαίνω γιατί μπαίνεις σε αυτό το τρενάκι τρομολαγνειας. Αν θέλεις τρομοκρατησε τον εαυτό σου όσο επιθυμείς αλλά όχι άλλους. 

Ελπίζω οι mods να μην το σβήσουν. Απαντάω με δεδομένα και μπορώ να δώσω και άλλα για να καταρριψω τέτοιες αντιεπιστημονικες αναρτήσεις. 

Τα + 33 και +34 είναι σενάρια των ανσάμπλ των δυο μεγάλων μοντέλων γι αυτό το λέει ο φιλος στο 6αρι του τζίφου και στο 00αρι του Ευρωπαίου …εγώ το σχολίασα και απάντησε στην ανάρτηση μου δεν είναι δικά του … και λέει τι θα γινόταν αν συνέβαινε … 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα τρεξίματα του τζιφου άνετα παίζουν 48ρια! (Δεν έχω δει 12ρι) αλλά γενικά εντάξει ο παιος πχ είναι πιο συντηρητικός.

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Με τα τρεξίματα του τζιφου άνετα παίζουν 48ρια! (Δεν έχω δει 12ρι) αλλά γενικά εντάξει ο παιος πχ είναι πιο συντηρητικός.

Αλλάζει προς παιο ο τζίφος..δεν έχουν βάση αυτά που δείχνει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατακρεούργημα του καύσωνα από τζίφο

με δυσκολια +24 την Κυριακή

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι λεει ο αμερικανος στα ens του υπολογίστε 2-4 c πιο κατω στα 850.Οτι ισχύει τον χειμωνα ισχύει και το καλοκαιρι αντίστροφα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

κατακρεούργημα του καύσωνα από τζίφο

με δυσκολια +24 την Κυριακή

Άρα, οριακά 38 με 40. Που καταντησαμε. Να λέμε και πάλι καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους πολυ ενθαρρυντικά τρεξιματα και στο τζεμ ο καύσωνας μεχρι 27 στα 850 το πολύ και επιλεκτικής και την αλλη εβδομαδα μεχρι 28 για Ένα 12 ωρο μακαρι να βγει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε.παιδια συγγνώμης δεν είναι το κατάλληλο μέρος, αλλά έχεις κάποιος στατιστικα από το καλοκαιρινό του 2021; Ήταν όντως τόσο εμμονικο σε διάρκεια όσο φαίνεται να είναι το φετινό;

Συζητώ με έναν, μην τον χαρακτήρισω πως, και βρίσκονται στα όρια της τρέλας με αυτά που λέει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Antipathitikos είπε:

Ρε.παιδια συγγνώμης δεν είναι το κατάλληλο μέρος, αλλά έχεις κάποιος στατιστικα από το καλοκαιρινό του 2021; Ήταν όντως τόσο εμμονικο σε διάρκεια όσο φαίνεται να είναι το φετινό;

Συζητώ με έναν, μην τον χαρακτήρισω πως, και βρίσκονται στα όρια της τρέλας με αυτά που λέει!

Απο 28/7-11/8 ειχε καθημερινα 40αρια εκτος 1-2 ημερων, ενω ειχε κανει και καυσωνα διαρκειας 23/6 με 2/7 αλλα μικροτερης εντασης...τα υπολοιπα διαστηματα το καλοκαιρι ηταν σχετικα δροσερο, αλλα συνολικα βγηκε θερμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Antipathitikos said:

Ρε.παιδια συγγνώμης δεν είναι το κατάλληλο μέρος, αλλά έχεις κάποιος στατιστικα από το καλοκαιρινό του 2021; Ήταν όντως τόσο εμμονικο σε διάρκεια όσο φαίνεται να είναι το φετινό;

Συζητώ με έναν, μην τον χαρακτήρισω πως, και βρίσκονται στα όρια της τρέλας με αυτά που λέει!

Χειροτερο απο φετος μας πηγαινε τρενο απο 15/6 απο οσο θυμαμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό το 26 με 28 Ιουλίου φαίνεται να επιμένει από όλα τα μοντέλα για πολύ ψηλές Τ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυσκολη μερα σημερα..Τρελενομαι με τις πυρκαγιες αλλα ειδικα με τα Δερβενοχωρια εχω ενα δεσιμο..Τα λατρευε ο πατερας μου...Και λιγο πριν φυγει τοσο ξαφνικα απο τη ζωη εκει τον ειχα παει με τα χιονια της Μπαρμπαρα..Οταν ακουσα για τη φωτια λυγισα...

Τελος παντων..Αν κατι μ εμαθε ειναι να μην πεφτω ποτε..Η εστω να ξανασηκωνομαι..Τα παντα πρεπει να τα αντιμετωπιζεις με χιουμορ..Τα προβληματα δεν θα φυγουν ποτε...Εκει θα ειναι...Παντα..Το θεμα ειναι να τα βλεπουμε και να τα αντιμετωπιζουμε με θαρρος και χιουμορ!!

Καμια φορα γινομαι καραγκιοζακος αλλα ετσι εχω μαθει...Παντα γελαστος ν αντιμετωπιζω τα παντα..Δεν θα λυγισουμε ουτε με τους καυσωνες ουτε με τις φωτιες..

Και επειδη δεν ειμαι του μελο..Συγχωρεστε για το εν μερει εκτος..Σημειωστε..

Αποφυγετε το σκ τις ασκοπες μετακινησεις..Και αν δεν γινεται παρτε μετρα αυτοπροστασιας...Λιγο προσοχη ομως στην τοποθετηση..Υπαρχει κινδυνος να την βρειτε απο αλλου...

361588037_209271298764671_2483073803173526728_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

μεσος ορος συν 30 για κεντρικη ελλαδα για τις 25 ιουλη

υ.γ εχουμ 17

απίστευτο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω οτι και το τριτο κυμα ειναι πλεον κλειδωμενο και παιζει και τεταρτο.Αν βγουν αυτα δεν μιλαμε για κατι πρωτοφανες αλλα για κατι που δεν υπηρχε ουτε στη σφαιρα της φαντασιας μας.Οι συνεπειες θα ειναι τεραστιες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...