Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ένα 48.9 θέλω κάπου στην Ελλάδα και έχω κλείσει 😂

Να σου κανω μια προβλεψη (οχι για 48,9 βεβαια που ειναι τραγικη Τ, αλλα για τη μεγιστη….), καπου μεταξυ Αργους, δυτικης Αττικης, Κωπαιδας και ανατολικης Φθιωτιδας😂😂

εκει μεσα θα ειναι ο «πρωταθλητης»

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, EVIA 1987!! said:

Να σου κανω μια προβλεψη (οχι για 48,9 βεβαια που ειναι τραγικη Τ, αλλα για τη μεγιστη….), καπου μεταξυ Αργους, δυτικης Αττικης, Κωπαιδας και ανατολικης Φθιωτιδας😂😂

εκει μεσα θα ειναι ο «πρωταθλητης»

Αν βγάλει σκληρό Δ/ΒΔ για ώρες τότε ναι όλες αυτές οι περιοχές παίζουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

πρόβλεψη σκουπιδαιου για φρανκφουρτη αυτή τη βδομάδα. δεν διαφέρει και πολύ ο τζίφος. μέχρι το προηγούμενο σκ μας είχε πάει καλά με ελάχιστες βροχές και ζέστη, τώρα τα χαλάει αρκετά. ευτυχώς το επόμενο σκ γυρίζω Ελλάδα να καταλάβω καλοκαιρι. θα μπορούσε να είναι πρόβλεψη για μέσα Οκτώβρη στη θεσσαλονικη

Screenshot_20230723_200005_Chrome.jpg.cd4ddeff64faf006c543802f5045fd26.jpg

Κάτσε εκεί που είσαι, φίλε, με ανθρώπινες θερμοκρασίες! Θεωρούνται κρύο τα 20αρια μέγιστες τον Ιούλιο στην Γερμανία; Νόμιζα ότι είναι κοντά στα κλιματικά τους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Να σου κανω μια προβλεψη (οχι για 48,9 βεβαια που ειναι τραγικη Τ, αλλα για τη μεγιστη….), καπου μεταξυ Αργους, δυτικης Αττικης, Κωπαιδας και ανατολικης Φθιωτιδας😂😂

εκει μεσα θα ειναι ο «πρωταθλητης»

Ανατολική βορειοανατολική Πελοπόννησος και λάμιες Βοιωτίες(Θήβα- Λιβαδειά και λείπει δυνάμεις εκεί) αλλά και περιοχές Θεσσαλίας που επηρεάζονται από τον Λίβα δυτικό καταβατη άνεμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Κάτσε εκεί που είσαι, φίλε, με ανθρώπινες θερμοκρασίες! Θεωρούνται κρύο τα 20αρια μέγιστες τον Ιούλιο στην Γερμανία; Νόμιζα ότι είναι κοντά στα κλιματικά τους

Κρύο δεν είναι, αλλά για καλοκαίρι είναι αρκετά κάτω από τα κανονικά. 25-26 μέγιστες είναι οι κανονικές τιμές της φρανκφούρτης και όλο το μάιο και σχεδόν μέχρι 10 μέρες πριν είχαμε μονίμως 30-36 μέγιστες.

 

το 9 τα πρωινά είναι κρύο πάντως, δεν κάθεσαι έξω χωρίς ζακέτα έστω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.7 Βόλος, 46.1 Λάρισα και 47.3 κάπου στη Φθιώτιδα ο πρωταθλητής για Τετάρτη. Αυτά είναι τα στοιχήματα μου χαχα. Το Λευκοχωρι το πιστεύω αλλά είναι και η Θήβα μεγάλη δύναμη αλλά κάτι μου λέει ότι η μέγιστη θα είναι στη Φθιωτιδα. 

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

πρόβλεψη σκουπιδαιου για φρανκφουρτη αυτή τη βδομάδα. δεν διαφέρει και πολύ ο τζίφος. μέχρι το προηγούμενο σκ μας είχε πάει καλά με ελάχιστες βροχές και ζέστη, τώρα τα χαλάει αρκετά. ευτυχώς το επόμενο σκ γυρίζω Ελλάδα να καταλάβω καλοκαιρι. θα μπορούσε να είναι πρόβλεψη για μέσα Οκτώβρη στη θεσσαλονικη

Screenshot_20230723_200005_Chrome.jpg.cd4ddeff64faf006c543802f5045fd26.jpg

Φρανκφούρτη Οκτώβρη μήνα πως είναι; Έχει πολύ κρύο; Βρέχει συνέχεια; Ή κυκλοφορείς ευχάριστα έξω; Ρωτάω διότι σκέφτομαι να έρθω προς τα εκεί για ταξίδι 3-4 μέρες μέσα στον Οκτώβρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ένα 48.9 θέλω κάπου στην Ελλάδα και έχω κλείσει 😂

Πιστεύω εισαι το ποιο τυχερό μέλος στο Weather club gr μιας και χειμώνα καλοκαίρι έχεις τον καιρό που θέλεις. Τον χειμώνα άρχοντας με το ένα ποστ μετά το άλλο από τις θερμές εισβολες μεγάλης διάρκειας που είχαμε γεμίσει και με αναφορές για ρακέτες και ηλιοθεραπείες μέχρι τα Χριστούγεννα και τώρα ο ατελείωτος καύσωνας.Εμείς τίποτα. Δεν έπιασαν οι προσευχές η πίστη και η νηστεια για τον κέντροβόρειο χιονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 minutes ago, yiannis_volos said:

42.7 Βόλος, 46.1 Λάρισα και 47.3 κάπου στη Φθιώτιδα ο πρωταθλητής για Τετάρτη. Αυτά είναι τα στοιχήματα μου χαχα. Το Λευκοχωρι το πιστεύω αλλά είναι και η Θήβα μεγάλη δύναμη αλλά κάτι μου λέει ότι η μέγιστη θα είναι στη Φθιωτιδα. 

Δε μου αρέσουν παιδιά οι προβλέψεις σας

Δώστε μου ένα 48.9 κάπου πρόβλεψη γιατί στο τσακ είμαι να ανοίξω και το νήμα του Αυγούστου. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεταρτη φαινεται να βγαινει πολυ δυνατος λιβας... Ειναι και η ημερα των γενεθλιων μου τοτε... μηπως με στελνει σημα ο Θεος να γινω καυσωνακιας 🤔 😂

72-289GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως έπεσαν τα 850 την Τετάρτη σε σχέση με εχθές, και ο τζιφος είναι και πάλι ο θερμοτερος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, South καυσωνάκιας είπε:

... στο τσακ είμαι να ανοίξω και το νήμα του Αυγούστου. 😂

Ωχ αμάν! Με καυσωνάκια τον Ιούλιο,  οι συνθήκες αυτών των ημερών παραπέμπουν σε άλλων ηπείρων επί της Γης! Με καυσωνάκια και τον Αυγούστο που αλλού είναι εφικτό να παραπέμψουν;; Σε συνθήκες άλλου πλανήτη🤣;; Αχαχαχα

Σίγουρα όχι σε Αφροδίτη, μιας και η σύσταση της ατμόσφαιράς της αλλά και θερμοκρασία της (420+ βαθμοί διαφορά), δεν έχουν καμία σχέση με αυτές της Γης!

Όπως και να 'χει αστεύομαι.. και μακάρι να είχαμε τη τύχη σου....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εφιαλτικές Ευρωπαίος. Τζιφος ξαναζεσταινει, αλλά με λιμναρα να καραδοκεί. Αυτό θέλω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρόβλεψη για 47.5β στην Χαλκίδα από το ευρωπαϊκό 

Νομίζω ένα 44αρι μπορεί να το πλησιάσει ανάλογα και την ένταση του δυτικού ανέμου 

ecmwf-chalkda-gr-384n-23 (5).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα και τους 50β ειναι ικανο να φτασει αυτο το σιχαμα με τον δυτικο που φαινεται. Θα καιει οτι φυτο βρει στο διαβα του. Οι δυτικομακεδονες γνωριζουν καλυτερα αυτον τον τυπο καιρου…καλο μας κουραγιο!

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Ακομα και τους 50β ειναι ικανο να φτασει αυτο το σιχαμα με τον δυτικο που φαινεται. Θα καιει οτι φυτο βρει στο διαβα του. Οι δυτικομακεδονες γνωριζουν καλυτερα αυτον τον τυπο καιρου…καλο μας κουραγιο!

Νομίζω τελευταία φορά που είχαμε λιβα με τετοιες τιμές ήταν το 07;;  
Εφιαλτης για την πόλη μας αυτός ο άνεμος… φέρνει όλη την κάψα της ηπειρωτικής χώρας πάνω μας! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανέβηκαν και οι Τ στις προβλέψεις από ευρωπαίο σύμφωνα με yr.no

47 για Χαλκίδα

46 Ελευσίνα και  Άργος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ανέβηκαν και οι Τ στις προβλέψεις από ευρωπαίο σύμφωνα με yr.no

47 για Χαλκίδα

46 Ελευσίνα και  Άργος

Το κύριο δείχνει στις 2 η ώρα 47.9!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snow_evia said:

Το κύριο δείχνει στις 2 η ώρα 47.9!

Λίγο να κάτσουν οι Δ άνεμοι σωστά θα ξεφύγει όλη η ΒΑ Αττική, Εύβοια, Βοιωτία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, Άγγελος said:

Νομίζω τελευταία φορά που είχαμε λιβα με τετοιες τιμές ήταν το 07;;  
Εφιαλτης για την πόλη μας αυτός ο άνεμος… φέρνει όλη την κάψα της ηπειρωτικής χώρας πάνω μας! 

Νομίζω η Χαλκίδα Τετάρτη θα πάει πιο πάνω από το 2007...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Το κύριο δείχνει στις 2 η ώρα 47.9!

Κατι τετοιο θα γινει κιολας. Και μεχρι τα ξημερωματα Πεμπτης θα εχουμε πανω απο 40….κουραγιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Νομίζω η Χαλκίδα Τετάρτη θα πάει πιο πάνω από το 2007...

Μην ψαχνεις αλλου το ρεκορ, εμεις θα ειμαστε εδω στη Χαλκιδα. Θα φαμε ολη τη λαβα της Βοιωτιας στη μαπα…

Ελα και μια βολτα εδω να το ευχαριστηθει η ψυχη σου😂😂

Σταματα κατα τις 17.00 εκει στην εισοδο της Ριτσωνας μεταξυ Βαθεως Αυλιδας και Χαλκιδας να μην σου μεινει ματοτσινορο στα ματια😂😂😂😂😂

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...