Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές μακράς θερμής περιόδου 12-27/7/2023 ''Κλέων''

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, South καυσωνάκιας said:

Έχει σελίδα το Αποδούλου wiki?

Μάλλον την Αγ.Παρασκευή λες

χθες googlara αποδουλου μετεωρολογικος πρωτο πρωτο https://el.wikipedia.org/wiki/Αποδούλου_Ρεθύμνης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Μπορείτε να μου το πείτε ένα τόνο πιο επιβλητικά κύριε? 😂

Τι να μην ασχολούμε με τη Λαμία μωρέ. Με ένα από τα μεγαλύτερα καυσωνοφαβορί να μην ασχολούμαι?Είναι σα να λες στον χιονοτρελαμένο να μη βγεί έξω από το σπίτι όταν έχει 50 πόντους στο Σύνταγμα χεχε

Το χει παρει ο μηταρας 27 προσωπικα το θεμα🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με σταθερό Β-ΒΔ πάνω κάτω τα ίδια θα χει και Γύθειο παιδιά αφού δεν παρεμβάλλεται θάλασσα. Σίγουρα ίσως το κέντρο Γυθείου το πιανει πιο γρήγορα η αύρα πχ απ' το σημείο του σταθμού 

Το κάμπινγκ που ήμουν εγώ πέρσυ ήταν εδω

IMG_20230723_132157.jpg.abc76ba3210df40f683e53614eea20e1.jpg

Αν είχε Β-ΒΔ τρώγαμε όλη την λαύρα στην μάπα 

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος βγάζει αύρα σχεδόν σε όλο το Σαρωνικό μετά το μεσημέρι, λογικά δύσκολο οτιδήποτε πάνω από 45 στην Αττική. Μόνο Ελευσίνα εμυ ίσως αν δεν φτάσει η αύρα ως το αεροδρόμιο και αγ Θεόδωροι που φαίνεται να μην φτάνει ως εκεί ίσως τα καταφέρουν..αλλά νομίζω είναι Κορινθία αυτοί!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ναι μωρέ το ξέρω αλλά το είχα το Γύθειο πολύ πιο επιρρεπές στις αύρες. 

Το Γύθειο το περίμενα απ' την πρώτη στιγμή ότι θα τα σπάσει παίρνοντας παράδειγμα από Καλαμάτα, αλλά και τη συμπεριφορά της περιοχής και του σταθμού από τότε που μπήκε. Αν φυσήξει κατάβατη δεν χαμπαριάζει τίποτα βγαίνει μέχρι κύμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45.3 Γύθειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Ο παιος βγάζει αύρα σχεδόν σε όλο το Σαρωνικό μετά το μεσημέρι, λογικά δύσκολο οτιδήποτε πάνω από 45 στην Αττική. Μόνο Ελευσίνα εμυ ίσως αν δεν φτάσει η αύρα ως το αεροδρόμιο και αγ Θεόδωροι που φαίνεται να μην φτάνει ως εκεί ίσως τα καταφέρουν..αλλά νομίζω είναι Κορινθία αυτοί!

Από ΕΑΑ για λεκανοπέδιο έδωσα όριο 44 σήμερα, για να δω αν θα πέσω μέσα, πιστεύω είμαι πολύ κοντά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι μούφα γενικά οι άνεμοι Αττική. Μόνο αν μπει πιο γερός Β θα δούμε δυνατές Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geornik said:

42,9c Θησειο..μηπως επιασε κανα 43 σε προηγουμενη ανανεωση?

Σε κάθε περίπτωση έσπασε το ρεκόρ Ιουλίου! Βρείτε πόσο είναι κάποιος να ενημερώσουμε το γουικι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43.1 Ασπρόπυργος ΕΑΑ και μπήκε και εκεί επιτέλους ΒΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Σε κάθε περίπτωση έσπασε το ρεκόρ Ιουλίου! Βρείτε πόσο είναι κάποιος να ενημερώσουμε το γουικι!

Είναι ο αυτόματος, πρεπει να βγει η τιμή του επίσημου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...