Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Α καλααααααα

Κρανίδι 180mm

Σπέτσες 127mm

Ζωγράφου 0.8 και σύνολο 2mm.....ξεφτιλα

Μας έχει φτύσει ο Θεός Γιώργο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Α καλααααααα

Κρανίδι 180mm

Σπέτσες 127mm

Ζωγράφου 0.8 και σύνολο 2mm.....ξεφτιλα

Καταντησαμε να τη βγαζουμε μονο με χιονοκαταιγιδες.

βροχη σπανια πλεον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι λέει η δορυφορική; Θα έχουμε κάτι μετά;

Πω ρε ξανάρχισε βροχή. Είναι πολύ περίεργο πάντως να τρομάζεις που ξεκινάει έστω απλά και ποτιστική βροχή.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το χατζηκυριακιο εχει φαει 19mm

ο σταθμος στο κεντρο του πειραια mind you 400 μετρα μακρυα μονο 2.9 και η νικαια 4.2

 

εγω εδω 1.5χλμ απο το λιμανι εχω σιγουρα φαει πανω απο 6mm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ κι λίγη ώρα έχει αλλάξει το stream στην Αττική και πλέον εχουμε ΝΝΔ.

Εξού και η πύκνωση των νεφώσεων.Ραγδαιοτητες περιμένουμε όπου θα έρθουν σύντομα.

Βάση νεφώσεων τα 300μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσοχη απο Οινόφυτα και πάνω.  Κατα διαστήματα είναι τρελή η ραγδαιότητα. Εφυγε αμαξι απο τον δρομο μπροστά μου στην εθνική εξαιτίας της υδρολισθησης. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να καταλάβετε πόσο γελοίοι είναι, είμαστε λέει σε "κατάσταση ειδικής κινητοποίησης της πολιτικής προστασίας". Τι λέτε ρε; Επειδή το έκτακτης ανάγκης ακούγεται πιο βαρύ; Άκου ρε τι άλλο θα ακούσουμε. Φυσικά δεν έχω δει οχήματα και εξοπλισμό εκτός από αυτά του δήμου και της ΠΣ. Κανονικά πρέπει το "Κράτος των Αθηνών" να στείλει τόνους εξοπλισμού και υλικών όχι μόνο στο Βόλο αλλά γενικά στη Θεσσαλία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω με πήρε η γιαγιά μου πάλι και μου λέει φορτώνει πολύ Δίδυμα και μάλλον ξεκινάει νέα γύρα. Όχι σαν αυτό που έγινε το ξημέρωμα αλλά και πάλι. Απο το σοι μόνο δικό μας σπίτι είχε νερά τελικά στο υπόγειο αλλά όχι κάτι σοβαρό. Βέβαια ότι πολύμπριζα υπήρχαν στο πάτωμα γιοκ. Γενικά μικροπράγματα ευτυχώς. Θα πάει σε λίγο κάποιος ειδικος μπάρμπας της γειτονιάς να βοηθήσει στανταρακι χαχαχχαα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελάχιστα πράγματα Αγία Παρασκευή αλλα όσο κα΄τεβαινα προς Καλλιθέα άλλαζε το σκηνικό.τώρα γκάζωσε για τα καλά

καλημέρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dim_pas said:

ελάχιστα πράγματα Αγία Παρασκευή αλλα όσο κα΄τεβαινα προς Καλλιθέα άλλαζε το σκηνικό.τώρα γκάζωσε για τα καλά

καλημέρες

Έχει πιάσει μέτρια βροχή πάντως πάνω σε εμάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...