Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο χωριό που μενω στον κοντα  στα Τρίκαλα ο Πορταϊκός ποταμός περνάει δίπλα από το χωριό. Αν σπάσει κ εδώ με ορμή θα έχουμε σοβαρότατο θέμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμάται κανείς παιδιά εικόνες απο τις πλημμύρες της Καρδίτσας τον Οκτώβρη του 1994 ; Εμένα αυτες οι εικόνες μου ηρθαν στο μυαλο πριν την κακοκαιρία. Sorry για το ασχετο αλλα για οποιον δεν ξερει τι συνέβει αξίζει να το ψαξει.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μιχαηλ συγγνωμη αλλα φιλοι μου ειναι αποκλεισμενοι σε χωρια και στο βολο εχουν χασει υπαρχοντα στο χορτο και στην αργαλαστη ασε τις ραγδαιοτητες που θα ερθουν και αυτες οπως φαινεται η κατασταση εχει ξεφυγει πλεον εγω προσωπικα χαιρομαι που εδω χθες σταματησε να βρεχει αλλα εχουμε πολυ μελλον ακομα

Κώστα εγώ έχω πει.. αν δεν έχω εγώ ο ίδιος προβλήματα μόνο τότε θα καταλάβω. Αυτό που ξέρω είναι ότι είναι λάτρης ακραίων και η Λάρισα είναι τελευταία με διάφορα. Ένα πέρασμα μιας καλής καταιγίδας θέλω, δεν χρειάζεται να είναι συνεχόμενο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Κώστα εγώ έχω πει.. αν δεν έχω εγώ ο ίδιος προβλήματα μόνο τότε θα καταλάβω. Αυτό που ξέρω είναι ότι είναι λάτρης ακραίων και η Λάρισα είναι τελευταία με διάφορα. Ένα πέρασμα μιας καλής καταιγίδας θέλω, δεν χρειάζεται να είναι συνεχόμενο.

Νομιζω η ληξη του daniel θα ειναι με εμας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Νομιζω η ληξη του daniel θα ειναι με εμας 

Aυτό δείχνουν και τα ρανσ σημερα...πολλά χωριά στον παλαμά και περιξ πάνε για εκκένωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, olaficent είπε:

υπαρχει ιστορικο τετοιας επιμονης τοπικης βροχοπτωσης γι αλλα μερος στην ελλαδα????

Ναι το 1979 νομίζω στην μεγάλη πλυμμηρα Πέλλας Ημαθίας και εν μέρη Θεσσαλονίκης...5 μέρες είχε κολησει κεντρική μακεδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρνηθα σημερα με ανυπαρκτη βροχη για το βουνο..με τι να πρωτοκλαψεις..θλιψη

FB_IMG_1693992137083.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νοτιοδυτικά πρέπει να γίνεται χαμός. Είναι πράσινα νέφη που φτάνουν στο εδαφος.

 

IMG_20230906_122534.jpg

IMG_20230906_122633.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Νοτιοδυτικά πρέπει να γίνεται χαμός. Είναι πράσινα νέφη που φτάνουν στο εδαφος.

 

Γενικά νότια της Λάρισα γίνεται χαμός τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow_Cover είπε:

Γενικά νότια της Λάρισα γίνεται χαμός τώρα 

Έτσι φαίνεται. Είναι πολύ σκοτεινός καιρός έξω. Θα ήθελα πολύ να πάω προς τα εκεί, αλλά δεν έχω μέσο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά τα φαινόμενα που είναι νότια της Λάρισας όπως λέτε, λογικά έρχονται καρφί προς Τρίκαλα - Καρδίτσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, cptbill είπε:

Παίδες τα προγνωστικά τι λένε για το Βόλο?

Φαίνεται να έχουμε διάλειμμα φαινομένων εδώ και κάποια ώρα.

Κατά περιόδους θα βγαίνουν φαινόμενα, αλλά επιδείνωση σημαντική φαίνεται τα ξημερώματα και για κάποιες ώρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρδίτσα τι πράμα είναι αυτό.σταματα ρεεεε.εχουν κλείσει όλη την πόλη γύρω γύρω.εχουν ρίξει μπαζα σε τρείς γέφυρες γύρω από την πόλη όπου η στάθμη του ποταμού αγγίζει τις γέφυρες.μονο η έξοδος για Τρίκαλα νομίζω είναι ανοιχτή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έτσι φαίνεται. Είναι πολύ σκοτεινός καιρός έξω. Θα ήθελα πολύ να πάω προς τα εκεί, αλλά δεν έχω μέσο! 

Δυστυχώς συντοπίτη λείπω από Λάρισα λόγο εργασιακών αναγκων. Μακάρι να ήμουν εκεί θα πηγαίναμε μια βόλτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρέκλες για μια ακόμη φορά .δεν έχουν σταματήσει τα μπουμπούνητα από προχθες το βράδυ 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...