Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, oldboy332 said:

200mm η Λαμία και ρίχνει ασταμάτητα. 

Αμφίκλεια 135mm .

Δεν θα ξαναζησουμε τετοιο πράγμα ούτε μια στο εκατομμύριο στην ζωή μας.

δυστηχως με την κλιματικη αλλαγη μπορει να δουμε και χειροτερα...οχι του χρονου αλλα μια ο ζορμπας μια ο ιανος μια ο ντανιελ βλεπεις τι γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

δυστηχως με την κλιματικη αλλαγη μπορει να δουμε και χειροτερα...οχι του χρονου αλλα μια ο ζορμπας μια ο ιανος μια ο ντανιελ βλεπεις τι γινεται

+ Μπάλλος, 181mm Πατήσια, 170mm Περιστέρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξαναεπιασε ασθενης βροχη χολαργο..α.πο που ερχεται ρε παιδες? ειμαι και καινουργιος στη περιοχη δεν ξερω...κοντα 50μμ εχει ριει σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Ζερίκιος said:

+ Μπάλλος, 181mm Πατήσια, 170mm Περιστέρι

ναι και δαφνη ειχε 140μμ τις ΕΜΥ και 180 ο αλλος που ισως και να ισχυε ισως και οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρυχάται το τέρας μέσα στην θάλασσα και ακούγεται μέχρι εδώ. Στο εντωμεταξύ βρέχει μέτρια με κάποιες πολύ δυνατές εξάρσεις εδώ αυτή την ώρα. Έχει πέσει και ο άνεμος σημαντικά…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, KapelosG said:

Μοιάζει λογικό αφού ήταν η ακραία παράμετρος που ίσως τον χάλασε. Βέβαια εικασίες κάνουμε, αλλά σίγουρα 2.8μμ σήμερα δεν επεσαν

Τι να πω.. αν δεις και τη Βελικα στα προσηνεμα εκοψε τελειως ο υετος απο το απογευμα που η συγκληση κινηθηκε δυτικα και σημερα εχει 0  https://www.wunderground.com/dashboard/pws/I1224/graph/2023-09-5/2023-09-5/daily  O φιλος απο το Σκληθρο ισως διαλευκανει περισσοτερο την υποθεση. @aristal

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Επειδή ΞΕΡΟΥΜΕ οτι στο θέμα των υποδομών ήμαστε τριτοκοσμική χώρα, όταν έχεις 70-80 μμ στο λεκανοπέδιο, μια ημέρα όπου ο κόσμος είναι έξω για δουλειές, το 112 είναι ένα χρήσιμο εργαλείο. Αυτό λέω.  

Συμφωνω στο οτι ειναι χρησιμο εργαλειο αλλα επιτρεψε μου να εχω, όπως παρα πολλοι πλεον, πολλες ενστασεις για τον τροπο που χρησιμοποιειται 

Αυτο εννοουσα

εχει γινει απλα πανακεια για την αποφυγη και μονο νεκρων και κρυβουν πισω από αυτο την ανικανοτητα τους να διαχειριστουν οποιαδήποτε εκτακτη συνθηκη λογω της ελλειψης υποδομων που σωστα επισημαινεις για την οποια ομως ειναι υπευθυνοι

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, korfalonas είπε:

Τι να πω.. αν δεις και τη Βελικα στα προσηνεμα εκοψε τελειως ο υετος απο το απογευμα που η συγκληση κινηθηκε δυτικα και σημερα εχει 0  https://www.wunderground.com/dashboard/pws/I1224/graph/2023-09-5/2023-09-5/daily  O φιλος απο το Σκληθρο ισως διαλευκανει περισσοτερο την υποθεση. @aristal

Δυστυχώς ο σταθμός από τις 2 το πρωί είναι εκτός.ελπιζω ότι είναι από Ίντερνετ και όχι από ρεύμα,γι αυτό δεν έχω εικόνα.

όταν επανέλθει θα ενημερώσω δεν είμαι σκλήθρα τώρα είμαι Αθήνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

200μμ χιονουετου.Αυτο θα ζησουμε

Αυτό βρε Γιώργο δεν ειναι ακραίο για εμάς 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow Junky είπε:

Ξέρει κάποιος πόσο έχει πιάσει η Καρδίτσα σε χιλιοστά?

383 και συνολο 611 λεει ο σταθμος στο meteo 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

200μμ χιονουετου.Αυτο θα ζησουμε

Σουπιά...."αν βράχω δεν θέλω χιόνια"..."νεράκι θέλει η Κούλα η καημένη"...."σας χαρίζω φέτος τα χιόνια με βροχές"....σε καταλάβαμε κύριε σουπιά 😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣🤣....ΚΑΝΕΝΑ ΟΙΚΤΟ ΒΟΡΕΙΟΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ....😎😎😎😎...έπεσαν οι μάσκες😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αποκλείεται συνέχεια μέσα στη νύχτα αλλά δύσκολα να μπουν πάλι τέτοια τέρατα. 

Ο τζίφος μοιράζει διάσπαρτα μμ σε όλα τα ανατολικά ηπειρωτικά στο 12ρι καλά για Θεσσαλία δε χρειάζεται να πω κάτι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει πατήσει γκάζι τα τελευταία λεπτά στο Κρυονέρι ενω πλησιάζουν οι λάμψεις απο ΝΑ . 40αρίζουμε σιγα σιγά 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρδίτσα 1100mm ετήσιος. Άραγε πόσα χρόνια έχει να γίνει κάτι τέτοιο. Και με δεδομένο ότι έχουμε άλλους 3μιση μήνες, σκεφτείτε που μπορεί να τερματίσει.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως εδώ δεν έκοψε ποτέ, συνεχίζει χαλαρά, και φαίνεται να δημιουργούνται μίνι πυρήνες διαρκώς μέσα στο λεκανοπέδιο, πάνω απ' τον Υμηττό. 60μμ η μέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σουπιά...."αν βράχω δεν θέλω χιόνια"..."νεράκι θέλει η Κούλα η καημένη"...."σας χαρίζω φέτος τα χιόνια με βροχές"....σε καταλάβαμε κύριε σουπιά 😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣🤣....ΚΑΝΕΝΑ ΟΙΚΤΟ ΒΟΡΕΙΟΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ....😎😎😎😎...έπεσαν οι μάσκες😋😋😋

Γενικα λεω ρε,οχι για φετος.Εξαλλου με 50μμ δεν βραχηκα.Θελει πολυ ακομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...