Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτην την εβγαλα πριν ενα τέταρτο..και ανέβαινε η στάθμη..αγιο Θωμά κατω απο την Ιωαννίνων 

IMG_20230908_004416.jpg

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Έχω κλείσει διανυκτέρευση στο Μπάφι ρε συ χαχαχαχα. Το Σάββατο. 

Δε νομίζω πάντως να υπάρχει θέμα. Με 70-90μμ στο βουνό. Όλο λάσπη εχει

Μακάρι αλλά μόλις βγει ο ήλιος θα ξαναθυμηθούμε ότι είναι καλοκαίρι και τα Μποφώρ λειτουργούν σαν σεσουάρ για τα μαλλιά ....τελοσπαντων .....ελπίζω οι αρμόδιοι να ξέρουν κάτι παραπάνω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

Πιστεύω οτι βγαίνει απο υπονόμους, τωρα να ξεχειλίσει τοσο ο Πηνειός δεν ξέρω Θεός φυλάξει 

Αν ξεχειλίσει ο Πηνειός απλά δε θέλω να σκέφτομαι τι έχει να συμβεί στη Λάρισα ...μεγάλη προσοχή παιδιά ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αν ξεχειλίσει ο Πηνειός απλά δε θέλω να σκέφτομαι τι έχει να συμβεί στη Λάρισα ...μεγάλη προσοχή παιδιά ....

Προς το.παρον λεει.εγινε σύσκεψη δεν ειδαν ιδιαίτερη ανοδο , τωρα βέβαια δεν μπορούν.να πουν και κατι που θα πανικοβάλλει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

105 χιλιοστα τελίκος απολογισμος εδω, απο μια τρομαχτικη κακοκαιρια που δεν πρεπει να εχει ξαναβιωσει η  χωρα μας,με  τρομαχτικα ποσα υετου, και  τις γνωστες δυστυχως συνεπειες που ακουμε,,βλεπουμε ,και διαβαζουμε, τις τελευταιες ωρες

Ελπιζω και ευχομαι  να μην εχουμε και αλλες επιπλεον ασχημες ειδησεις τις επομενες ωρες

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Προς το.παρον λεει.εγινε σύσκεψη δεν ειδαν ιδιαίτερη ανοδο , τωρα βέβαια δεν μπορούν.να πουν και κατι που θα πανικοβάλλει 

Σπανε το φραγμα στην γυρτωνει τωρα με μηχανηματα για να εκτονωθει ο πηνειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλες καταστροφες απο μια  κυριολεκτικά ανευ προηγούμενου κακοκαιρια. Εδω κολλαει το ακραιο καιρικο φαινομενο. Οχι οπως το λένε  συνεχως και έχει  χασει το νόημα  η λεξη. Σ αυτη τη κακοκαιρια υπαρχει κυριολεκτικα ακραιο φαινομενο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαβάζω στα σόσιαλ (κυρίως σε αντικυβερνητικά προφίλ) ότι επιπλέουν πτώματα στα πλημμυρισμένα χωριά της Καρδίτσας και ότι μάλλον ο αριθμός των νεκρών είναι πολύ μεγάλος, γι'αυτό ανέβαλε ο Μητσοτάκης την ομιλία του στην ΔΕΘ. Μακάρι να είναι ράδιο αρβύλα, ειλικρινά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Διαβάζω στα σόσιαλ (κυρίως σε αντικυβερνητικά προφίλ) ότι επιπλέουν πτώματα στα πλημμυρισμένα χωριά της Καρδίτσας και ότι μάλλον ο αριθμός των νεκρών είναι πολύ μεγάλος, γι'αυτό ανέβαλε ο Μητσοτάκης την ομιλία του στην ΔΕΘ. Μακάρι να είναι ράδιο αρβύλα, ειλικρινά. 

ειμαι απο παλαμα δεν ισχυει κάτι τέτοιο..πολιτική επι πτωματων θέλουν να κανουν ως συνηθως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, isnow said:

ειμαι απο παλαμα δεν ισχυει κάτι τέτοιο..πολιτική επι πτωματων θέλουν να κανουν ως συνηθως..

Χαιρομαι που δεν ισχυει! Αν και φοβαμαι πως οταν κατεβουν τα νερα και περασουν οι μερες οι νεκροι θα ανέβουν κατα πολύ. Δυστυχώς η πολιτική επι πτωμάτων εχει αποδειχθεί πετυχημένη στρατηγική ξανα και ξανα στην Ελλάδα. Οσο ψηφίζουμε οπαδικά και με παρωπίδες αυτό θα γίνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Kibo είπε:

Χαιρομαι που δεν ισχυει! Αν και φοβαμαι πως οταν κατεβουν τα νερα και περασουν οι μερες οι νεκροι θα ανέβουν κατα πολύ. Δυστυχώς η πολιτική επι πτωμάτων εχει αποδειχθεί πετυχημένη στρατηγική ξανα και ξανα στην Ελλάδα. Οσο ψηφίζουμε οπαδικά και με παρωπίδες αυτό θα γίνεται. 

Η κατάσταση είναι όντως τραγική ..θα υπάρξουν νεκροί από αφυδατωση άνθρωποι που σώθηκαν από πνιγμό..πολιτική δεν είναι ώρα να κάνουμε γιατί δεν βγάζει και πουθενά ποτέ..όλοι φταιμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια...Υπεροχη δροσερη μερα...Τριτο σερι βραδυ που δεν ανοιξα κλιματιστικο!!!

Θα προτεινα εφοσον συμφωνουν ολοι να συνεχισουμε να γραφουμε σ αυτο το θεμα για κανα δυο μερες ακομα..Καθως η κακοκαιρια ναι μεν εληξε αλλα οι συνεπειες της ειναι ορατες και θα μας απασχολουν για μερες η και βδομαδες..Σταδιακα απο Δευτερα,ανοιξτε ειδικο θεμα αποτιμησης της κακοκαιριας..Και οι υπολοιποι ας γραφουν τις αναφορες τους τις καιρικες στο αναλογο θεμα του Σεπτεμβρη.

Σαρωνικος απο Πειραια..Απο τον φιλο Ακη Λυρα..Κουραγιο και δυναμη σε ολους που επληγησαν!!!

375175045_3696178800612865_4343014932654089516_n.jpg

375220911_3696178740612871_1386063657334524058_n.jpg

375178096_3696178577279554_2553482098447469553_n.jpg

375213074_3696178653946213_4940598537924761872_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, larissa_mare είπε:

Πιστεύω οτι βγαίνει απο υπονόμους, τωρα να ξεχειλίσει τοσο ο Πηνειός δεν ξέρω Θεός φυλάξει 

μα ξεχνατε απο που ερχεται ο πηνειος? ηταν φως φαναρι πως θα γινει αυτο και προφανως και δεν εχουμε δει τα χειροτερα ειδικα σημερα με την αμπωτη που θα τραβηξει ολα τα νερα απο την γουβα μεσα στον πηνειο και στους παραποταμους θα γινει το ελα να δεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλυμμηρισε άγιος Θωμάς, Ταμπάκικα βαζει νερά, τώρα γύρισαν τα νερά λογικά να πλυμμηρισουν τα γύρω γύρω απο το να μπεο στην πόλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι βλέπω από εικόνες στο Αλκαζάρ πρέπει να ανέβηκε κανένα μέτρο σε σχέση με όταν ήμουν εχθές. Θα ξαναπάω να δω τι παίζει μέσα στο πρωινό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και στην οδο Αεροδρομίου πλημμύρισε σήμερα θα σας δίνουμε ρεπορτάζ, ο κόσμος μουδιασμενος..και η στάθμη ολο και ανεβαίνει..τρενακι τρόμου. Η Λάρισα δεν σε αφήνει ποτέ χωρίς ενδιαφέρον..σεισμοι καταποντισμοι καύσωνες και οχι μόνο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...