Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί που έκοψε και λες νταξει σταματάει... ΚΡΑΟΥΥΥ και ένταση καπάκι! 

20μμ ήδη σε κάποιες περιοχές της Πάτρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεβηκα ταρατσα..Ασυλληπτο θεαμα...Απιστευτη συχνοτητα ηλεκτρικων!!!!Και τα καλυτερα ερχονται...

Αντρωνιον Ηλειας πριν λιγο.

380805354_7049531001765774_5555798557283061120_n.jpg

Και ενα βιντεο απο Ηλιουπολη προς δυτικα!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η βόρεια Εύβοια παραμένει εκτός της γραμμής φαινομένων, αραγε θα κινηθούν προς τα ανατολικά τα φαινόμενα;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Petros21 είπε:

20 mm, 100αρα ραγδαιοτητα, 19.9, ονειρο. Τυχεροι οσοι μενουν σε ψηλοτερους οροφους να δουν το σοου των ηλεκτρικων

Κλειστά φώτα σε όλο το σπίτι. Σαν dolby atmos είναι. Μας κεραυνοβολεί χωρίς έλεος. Ένταση πάλι πωωω καταιγιδάρα ρε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έρχεται η επιδείνωση στον Αλμυρό. Αναμένεται έντονη… φεγγαράδα από στιγμή σε στιγμή!

Σήμερα όλη μέρα ψιχαλίσματα και ασθενής βροχή κάποιες στιγμές. Γενικά τίποτα άξιο λόγου ή επικίνδυνο αυτή η κακοκαιρία για εδώ και δεν βλέπω να κάνει τίποτα σοβαρό μέχρι και την Πέμπτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επανήλθε και η Αντίκυρα που τελικά ήταν off χθες. Δεν ήταν θέμα βροχόμετρου. 61.8mm χθεσινός υετός.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τολμώ να πω ότι έκοψε αλλά ρίχνει κάτι κεραυνάρες και σου κόβει τη χολή.Στα 30-35μμ είμαστε. Ξαναρίχνει καλά χαχαχαχαχα δωσε ρεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις μου ήρθε το 112.. από εδώ και πέρα μόνο βροχή χαχαχα

Γραφει βέβαια πιθανότητα ισχυρής βροχής για αύριο χεχεχε

Screenshot_2023-09-26-21-54-07-910_com.google.android.cellbroadcastreceiver.jpg

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι είμαστε στην Πάτρα εδω και ενα 2ωρο σερί. Η βροχή στο βιντεο είναι σε πιο χαλαρή φάση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω βρεχει 112...Κι αλλο μηνυμα...Νερο δε βλεπω..🤣Τριτο μηνυμα τις τελευταιες 6 ωρες..Μηπως κανενα μελος της πολιτικης προστασιας αφησε το κινητο στο παιδι του και σταμπαρε τον αριθμο μου και με τρολαρει??🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, galatsioths είπε:

Ετσι είμαστε στην Πάτρα εδω και ενα 2ωρο σερί. Η βροχή στο βιντεο είναι σε πιο χαλαρή φάση. 

 

 

Αυτη ή αντιδραση σου είμαι ακριβώς εγώ!!! Μπράβο χαχα! Βγάλτε βίντεο για εμλένα τον πεινασμένο!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το πουθενά άρχισε να φυσάει πάλι ανατολικός εδώ, 4 μποφόρ στο αεροδρόμιο… εκτόξευση της θερμοκρασίας στους 25 βαθμούς σχεδόν στον πιο κοντινό σταθμό, που αποτελεί και μέγιστη ημέρας. Θα τρελαθώ με αυτή την κακοκαιρία, όλα έχουν πάει λάθος…

Ριπές 5 μποφόρ τώρα, από εκεί που είχαμε σχεδόν άπνοια πριν 15 λεπτά.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

60ΜΜ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ! 40 με 45 σε μένα. Αρχίζει να ηρεμεί η φάση. Επική καταιγίδα! Επικοί κεραυνοί. Μιλάμε για εμμονή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, sakis13 said:

Εδω βρεχει 112...Κι αλλο μηνυμα...Νερο δε βλεπω..🤣Τριτο μηνυμα τις τελευταιες 6 ωρες..Μηπως κανενα μελος της πολιτικης προστασιας αφησε το κινητο στο παιδι του και σταμπαρε τον αριθμο μου και με τρολαρει??🤣

και άνω Γλυφάδα 112. Στην βόρεια Εύβοια από χθες έχει έρθει 112 και ακόμα δεν έχει φανεί ούτε σύννεφο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...