Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ας έρθει η ψυχρή εισβολη και ας εχει και συν 25 χαχαχαχ

Σιγά έτσι είχε γίνει και τον Γενάρη του 2021 ας έχει και 40 βαθμούς πριν αρκεί να κάνει -10 μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εικονικός φοβερος για δω ισως τελειος αφου έσκασε ο αυλωνας ιονιο και οι ισοβαρεις ανέβηκαν αρκετα ψηλα οποτε γεμίσαμε υετο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εικονικός φοβερος για δω ισως τελειος αφου έσκασε ο αυλωνας ιονιο και οι ισοβαρεις ανέβηκαν αρκετα ψηλα οποτε γεμίσαμε υετο 

Πραγματι έβγαλε κανονικό χιόνια και σε πεδινά, αλλά τι να το κάνουμε ότι δείχνει μετά τις 100 ώρες είναι τελείως random .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Πραγματι έβγαλε κανονικό χιόνια και σε πεδινά, αλλά τι να το κάνουμε ότι δείχνει μετά τις 100 ώρες είναι τελείως random .

Να δουμε μηοως δείξουν τιποτα τα ανσαμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω μέτρα ολόκληρα στα ορεινά και χιόνια ακόμα και στα πεδινά... Όνειρο, κρίμα όμως που είναι σε αυτές τις ώρες... Έχει δρόμο ακόμα, είμαι αρκετά αισιόδοξος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,5 μέρες χιονι δε σταματάει ριχνει και για περσι χαχαχαχ....Έχω τη πηρα τη δοση μου και τιποτα να μη  έρθει ειμαι ικανοποιημένος χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

2,5 μέρες χιονι δε σταματάει ριχνει και για περσι χαχαχαχ....Έχω τη πηρα τη δοση μου και τιποτα να μη  έρθει ειμαι ικανοποιημένος χαχαχαχ

Άμα σε 37 λεπτά ρίχνει 58 εκατοστά χιόνι,σε 3600 λεπτά πόσα εκατοστά ρίχνει;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....αλλη τοση βελτιωση στο 12αρι και το παλευουμε δυνατα το επομενο ΣΚ ακομη παιζεται το παιχνιδι.......τριτο 10ημερο ονειρικο, καπακι στο καπακι !!!

αντε να δουμε,...τουλαχιστον εχουμε χαρτες 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται ο μέσος όρος πλέον χάλασε και άλλο για το ΣΚ. Για μετά, η δεύτερη καρτέλα 1000 χλμ δυτικά και θα ήταν τέλεια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, INUIT είπε:

....αλλη τοση βελτιωση στο 12αρι και το παλευουμε δυνατα το επομενο ΣΚ ακομη παιζεται το παιχνιδι.......τριτο 10ημερο ονειρικο, καπακι στο καπακι !!!

αντε να δουμε,...τουλαχιστον εχουμε χαρτες 

Ζήσε Μάη μου... Μη ξεχνάς ότι πριν 3,4 μέρες φαινόταν καλό ριτζαρισμα του αζορικου για το επόμενο ΣΚ και είδες τι μάζεμα και ξενερωμα έπεσε!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως το meteo διατηρεί γράφημα το οποίο δείχνει όντως χειμερινού τύπου θερμοκρασίες για 19,20,21 Νοεμβρίου και σχετικά φυσιολογικές για την εποχή θερμοκρασίες, με εξαίρεση την Τετάρτη, όλη την υπόλοιπη εβδομάδα.

Προφανώς κάτι καλό φθινοπωρινό έρχεται από αύριο.

Τα 25αρια και 24αρια που είχαμε μέχρι την περασμένη Τετάρτη δεν φαίνονται πια στον ορίζοντα.

Πάντα μιλάω για κέντρο και νότια Αθήνα, απ' ότι διαβάζω από άλλους σε πολλές περιοχές της χώρας η κατάσταση έχει βελτιωθεί πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

90 με 120 ωρες κατι να αλλαξει στο ατλαντικο χαμηλο....η ενταση, η πορεια, οτιδηποτε ... να βρει λιγο χωρο ο αζορ .......εχουμε ραν μεχρι τελικης πτωσης !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το άλλο σκ έχει ακόμη δρόμο μπας και βγει κάποια αξιόλογη κακοκαιρία αλλά το ζουμί είναι το μετά...για πρώτη φορά εδώ και άπειρα χρόνια ο μπαστακας ντύθηκε αζορικος την κατάλληλη χρονική στιγμή...ψύχος υπάρχει εμποδισμος υπάρχει...και τα κάρβουνα έτοιμα να ανάψουν😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Το άλλο σκ έχει ακόμη δρόμο μπας και βγει κάποια αξιόλογη κακοκαιρία αλλά το ζουμί είναι το μετά...για πρώτη φορά εδώ και άπειρα χρόνια ο μπαστακας ντύθηκε αζορικος την κατάλληλη χρονική στιγμή...ψύχος υπάρχει εμποδισμος υπάρχει...και τα κάρβουνα έτοιμα να ανάψουν😋😋😋

Δυστυχώς όμως αυτό το διαβάζουμε εδώ μέσα γύρω στον ένα μήνα.

Όλο οι διατάξεις φαίνεται να ευνοούν, όλο το καλό έρχεται αλλά όταν πλησιάζει κάτι στραβωνει και μένουμε με τις ατέλειωτες ηλιοφάνειες και τα 24αρια.

Εύχομαι να πέσεις μέσα φίλε μου σε αυτό που έγραψες πιο πάνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Πάλεψαν τα ανσαμπλ του τζιφου αλλα δε τα κατάφεραν....εχου  κανεξ την αρχή ολα θα εξαρτηθούν από τον ατλαντικο και ποσο θα πιέσει γιατι ο αζορικος θα τη κανει νομιζω σιγουρα τη προσπάθεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το Πάλεψαν τα ανσαμπλ του τζιφου αλλα δε τα κατάφεραν....εχου  κανεξ την αρχή ολα θα εξαρτηθούν από τον ατλαντικο και ποσο θα πιέσει γιατι ο αζορικος θα τη κανει νομιζω σιγουρα τη προσπάθεια 

ισχύει, έχουν ισχυρότερο ατλαντικό, σε σχέση με τον ευρωπαίο, παρόλα αυτά νομίζω ότι αξίζει να σημειωθεί ότι γίνονται αναδιπλωσεις, και φτάνει σχετικά ψηλά ο Αζορικός.

gens-31-1-252.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, agnostos είπε:

Δυστυχώς όμως αυτό το διαβάζουμε εδώ μέσα γύρω στον ένα μήνα.

Όλο οι διατάξεις φαίνεται να ευνοούν, όλο το καλό έρχεται αλλά όταν πλησιάζει κάτι στραβωνει και μένουμε με τις ατέλειωτες ηλιοφάνειες και τα 24αρια.

Εύχομαι να πέσεις μέσα φίλε μου σε αυτό που έγραψες πιο πάνω.

Κοίταξε δύο πράγματα υπάρχουν.Αντ για μπαστκα στα β.ανατολικα θα έχουμε ψύχος και ζωηρό αζορικο,μένει να δούμε όπως είπε και ο Αντουάν αν θα καταφέρει ο αζορ να ανακόψει την οποία ροή των ατλαντικων χαμηλών..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κοίταξε δύο πράγματα υπάρχουν.Αντ για μπαστκα στα β.ανατολικα θα έχουμε ψύχος και ζωηρό αζορικο,μένει να δούμε όπως είπε και ο Αντουάν αν θα καταφέρει ο αζορ να ανακόψει την οποία ροή των ατλαντικων χαμηλών..

Απο τη στιγμη που οι ζωνικοι ειναι στο θεο μην περιμενεις τιποτα της προκοπης μονο γρηγορα περασματακια και κκαοκαιριες εξπρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...