Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τουμπιάζει το αικον για ΣΚ

 

 

αικον 3 τρρεξίματα ίδια ώρα και μέρα...

animkbz5.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μοντελάρα το ICON ! Το ειχα παντα πολύ ψηλά!

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως άλλαξα μπαταρίες στον σταθμό, τον καθάρισα, τον γυάλισα και είμαι πανέτοιμος για το φθινοπωρο-χείμωνο που ΘΑ έρθει θέλει δεν θέλει!!! Υπομονή και αισιοδοξία παίδες!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μοντελάρα το ICON ! Το ειχα παντα πολύ ψηλά!

Ενώ το γιουκμο που χτες είχε το τίποτα και σήμερα το καλύτερο σενάριο η ο τζιφος που τ αλλάζει μέσα στην ίδια μέρα όπως και το Τζεμ...όλα είναι ίδια.καθε πέρυσι και καλύτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Harrius είπε:

Εγώ πάντως άλλαξα μπαταρίες στον σταθμό, τον καθάρισα, τον γυάλισα και είμαι πανέτοιμος για το φθινοπωρο-χείμωνο που ΘΑ έρθει θέλει δεν θέλει!!! Υπομονή και αισιοδοξία παίδες!!!!!!

Εχουμε φτασει στο ορια μας ομως. Κυνηγαμε διαταραχή express με -20 στα 500αρια . Δεν μας καθεται κιόλας...Έχουμε λαλήσει ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυσκόλεψαν τα πράγματα για το μετά βάση ανσάμπλ κινδυνεύουμε πάλι να μείνουμε χωρίς κρύο και να ρθουν πάλι βροχοχαμηλα κρίμα..?άντε να δούμε μήπως γινει τίποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ενώ το γιουκμο που χτες είχε το τίποτα και σήμερα το καλύτερο σενάριο η ο τζιφος που τ αλλάζει μέσα στην ίδια μέρα όπως και το Τζεμ...όλα είναι ίδια.καθε πέρυσι και καλύτερα...

Μόνο NASA ! Όλοι οι αλλοι ερασιτέχνες 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανονικότητα. Δεκέμβρης φλογερός, Γενάρης Φλεβάρης με καμία φωτοβολίδα. Και Απρίλιος Μάιος Ιούνιος με μπουφάν και κρύο εκτός εποχής. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυσκόλεψαν τα πράγματα για το μετά βάση ανσάμπλ κινδυνεύουμε πάλι να μείνουμε χωρίς κρύο και να ρθουν πάλι βροχοχαμηλα κρίμα..?άντε να δούμε μήπως γινει τίποτα 

έχουν βελτιωθεί πολύ τα ενσέμπλ του ευρωπαίου στο 6αρι, οπότε ας περιμένουμε και τα 12αρια.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Εχουμε φτασει στο ορια μας ομως. Κυνηγαμε διαταραχή express με -20 στα 500αρια . Δεν μας καθεται κιόλας...Έχουμε λαλήσει ! 

Μη μασάς,  εγώ κυνηγάω το επόμενο χωρις να ξέρω καν αν θα ανέβει ο αζορ 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχιζει ο τζιφος...Ειμαι πολυ περιεργος...Θα εξαφανισει παλι τη διαταραχη το σκ η θα την ενισχυσει... Οπως και να χει,ετσι μας βλεπω με το περας των 12αριων....Το τρελαδικο κοντοζυγωνει...

tampakis.gif

Οτι και να δειξουν,ψυχραιμια..Σε δυο μερες θα βλεπουμε αλλους χαρτες.😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυσκόλεψαν τα πράγματα για το μετά βάση ανσάμπλ κινδυνεύουμε πάλι να μείνουμε χωρίς κρύο και να ρθουν πάλι βροχοχαμηλα κρίμα..?άντε να δούμε μήπως γινει τίποτα 

Αντουάν ο σκύλος έχει όρεξη να κλείσει και να κοκκινίσει τον Ατλαντικό η αρκούδα φέτος επίσης έχει όρεξη να βάψει μπλε όλη την κεντροανατολικη Ευρώπη οπότε καλά πάμε ,εδώ παλεύαμε επί χρόνια τέτοια εποχή με τον μπαστακα και βγάζαμε από την μύγα ξιγκι οπότε μην πτοεισαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αντουάν ο σκύλος έχει όρεξη να κλείσει και να κοκκινίσει τον Ατλαντικό η αρκούδα φέτος επίσης έχει όρεξη να βάψει μπλε όλη την κεντροανατολικη Ευρώπη οπότε καλά πάμε ,εδώ παλεύαμε επί χρόνια τέτοια εποχή με τον μπαστακα και βγάζαμε από την μύγα ξιγκι οπότε μην πτοεισαι...

Σωστός δε βαριέσαι πέρσι ετοια εποχη ψάχναμε ηδη μακροπρόθεσμα τι θα κάνει τα Χριστούγεννα , αντε να δουμς μακαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραδυναμωσε ο τζιφ την σφήνα από τις Κάτω χώρες που εννοείτε ότι θα φέρει την πιθανή κακοκαιρία...λογικά θα πάρει χώρο πιο δυτικά το εικονικό χαμηλό στην πορεία του ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....εχει και συνεχεια   😂 αυτο στη Βουλγαρια κοκκινος χιονουετος ειναι???

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow waves είπε:

Καλύτερο μεν με χιονακι δυτ Μακεδονία και πιο κρύο υπάρχουν περιθώρια για βελτίωσεις.. 

Δεν υπαρχει χιονακι στη δυτικη μακεδονια ,,..Μόλις μπει το κρύο ο υετος θα χαιρετίσει ,,η μονη περιοχή που ίσως μπορεί να χιονιστει σε πιο χαμηλα ύψομετρα ειναι μονο ο Έβρος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δεν υπαρχει χιονακι στη δυτικη μακεδονια ,,..Μόλις μπει το κρύο ο υετος θα χαιρετίσει ,,η μονη περιοχή που ίσως μπορεί να χιονιστει σε πιο χαμηλα ύψομετρα ειναι μονο ο Έβρος 

Οριακό.. Μπορεί όμως να βελτιωθεί στα επόμενα τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βέλτιστο σενάριο έβγαλε ο τζιφος με καταιγιδες και εδώ το Σάββατο! Ούκμο Τζεμ πιο βορειοανατολικά όμως...

Για την συνέχεια καλός παραμένει ο τζιφος και το ούκμο, Τζεμ λίγο καλύτερος αλλά πάλι χάλια.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...