Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Κρυάδες ...😂

Χαχαχ...Εγω για βροχες σοβαρες παρακαλαω Νικολα αλλα δεν ερχονται εδω και μηνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι λεωφορείο και βλέπω αικον Αϊνστάιν καλύτερο. Κατά τα άλλα στραβά ξεκίνησε η φάση, έφτασα με καθυστέρηση, και μέρα αφού φτάσω βλέπω ταξιτζήδες απεργία... Και εγώ να μην ξέρω που είναι κάθε τι.. αν χαθώ θα το μάθετε από το amber alert. Χαχαχα.

Και μπαίνω στο λεωφορείο, και κόβω εισιτήριο σε μηχάνημα που δεν δίνει ρέστα. Λολ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Λοιπόν άκου το σενάριο...την ώρα που η ψυχρομπαλλα αποκόπτεται στα β.αναυολικα αυτή η υφεσουλα νότια της Αγγλίας όμως περνάει στην κυκλοφορία και κατηφορίζει προς Αδριατική τραβώντας την νψυχρυμπαλλα...από πίσω κλείνει ο αζορ και από βορρά κλείνει ο σκανδιναβικος...

Καθολου απιθανο.Βασικα απο τα πιο πιθανα ειναι,αρκει η ψυχρομπαλα να μεινει στα βαλκανια κοντα,να μη ρισκαρεις ισχυρο χαμηλο με βροχες και νοτιαδες απο κεντρικη μεσογειο.Βεβαια προσωπικα θα το ηθελα αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Λοιπόν άκου το σενάριο...την ώρα που η ψυχρομπαλλα αποκόπτεται στα β.αναυολικα αυτή η υφεσουλα νότια της Αγγλίας όμως περνάει στην κυκλοφορία και κατηφορίζει προς Αδριατική τραβώντας την νψυχρυμπαλλα...από πίσω κλείνει ο αζορ και από βορρά κλείνει ο σκανδιναβικος...

Ώρε εσύ καλά τα λές αλλά δεν ξέρω κατά πόσο σε ακουνε τα μοντέλακια μας χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Είμαι λεωφορείο και βλέπω αικον Αϊνστάιν καλύτερο. Κατά τα άλλα στραβά ξεκίνησε η φάση, έφτασα με καθυστέρηση, και μέρα αφού φτάσω βλέπω ταξιτζήδες απεργία... Και εγώ να μην ξέρω που είναι κάθε τι.. αν χαθώ θα το μάθετε από το amber alert. Χαχαχα.

Και μπαίνω στο λεωφορείο, και κόβω εισιτήριο σε μηχάνημα που δεν δίνει ρέστα. Λολ.

και εριξες 50αρικο !!!!😂 ....θες και αποκοπες και χιονια  😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καθολου απιθανο.Βασικα απο τα πιο πιθανα ειναι,αρκει η ψυχρομπαλα να μεινει στα βαλκανια κοντα,να μη ρισκαρεις ισχυρο χαμηλο με βροχες και νοτιαδες απο κεντρικη μεσογειο.Βεβαια προσωπικα θα το ηθελα αυτο.

Ε ναι αυτό το θεωρώ αυτονόητο αλλιώς θα μείνουμε στον θερμό τομεα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υετό με ψύχος συνδυάζει icon αλλά δεν είναι αρκετά για εδώ... λίγο καλύτερο σιγά, σιγά να γίνει και κάτι θα καταφέρουμε.

icon-2-81.png

icon-1-81.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο 6αρι αικον ειμασταν στο ψυχρό τομέα τώρα ξαναμπηκαμε στον Θέρμο.εντωμεταξυ και τα ενσεμπλ του τζιφου κάτι τέτοιο δείχνουν για μετά της 28 του μηνός.εχουν πάρει λίγο την ανηφόρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Cover είπε:

Ίδια φάση με την πρώτη είναι. Θερμό τομέα εμείς και από πάνω μας θαψιμο όλοι όπως στο πρώτο χαμηλό 

Συνήθως σε τοσο σύντομες κακοκαιριες εται γινεται όπου παει η πρωτη παει και η δεύτερη 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow_Cover είπε:

Ίδια φάση με την πρώτη είναι. Θερμό τομέα εμείς και από πάνω μας θαψιμο όλοι όπως στο πρώτο χαμηλό 

Τα Βαλκάνια πάνε (εκτός από μας βέβαια χαχα)για μέτρα και για πολλές πολλές μέρες στο κάτω απ' το μηδέν 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χειροτερο απο ολα ειναι οτι μετα τη μπάλα η Ρωσία αδειάζει από πιέσεις...άποψη μου ότι αν η μπάλα δεν ενωθεί γρήγορα με κανενα Αυλώνα από τα βόρεια καίμε άνετα το πρώτο 10 ήμερο του Δεκέμβρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στα περισσοτερα ενς του ευρωπαικου στις 144 ωρες η πορτα του αζορικου ειναι κλειστη κ η μυξα των αζορων δεν κανει ζημια μιας κ μενει δυτικα του εμποδισμου! οχι οπως σε αικον κ τζιφο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

στα περισσοτερα ενς του ευρωπαικου στις 144 ωρες η πορτα του αζορικου ειναι κλειστη κ η μυξα των αζορων δεν κανει ζημια μιας κ μενει δυτικα του εμποδισμου! οχι οπως σε αικον κ τζιφο.

Αυτό θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Berdon είπε:

Τα λόγια είναι περιττά παιδιά όταν φαίνονται αυτά ακόμα και στις 94 ώρες🤣 Δάκρυα χαράς παρόλο που ξέρω ότι αυτές οι γραμμές έχουν πιθανότητες επιτυχίας...0,0000% Αλλά είναι μια αρχή χαχαχα

 

IMG_20231122_145200.png

Πάντως, η θερμοκρασία πέφτει αρκετά και είμαστε ακόμα στο τελευταίο 10ημερο του Νοεμβρίου.

Καλά, για χιόνια εδώ στο κέντρο ούτε για πλάκα. Ας τα αφήσουμε για πιο προχωρημένο χειμώνα αυτά. Ιανουάριο και βλέπουμε.

Εγώ προσωπικά, αν κάνουμε Δεκέμβριο και γιορτές με φυσιολογικές θερμοκρασίες για την εποχή, θα είμαι υπερ-ευχαριστημένος.

Μην ξεχνάμε τα περσινά χάλια.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...