Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ps2png-worker-commands-76898cbbf-ktp42-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-74INgl.png.13f94fea1bc6387a521ae3ef7b364b38.pngη προβλεψη ζωνικων την τεταρτη  και απο κατω η χθεσινη απο εκει που πηγαιναμε σε σχετικη χαλαρωση αρα και πιθανοτητες για πιο ψυχρες συνθηκες η χθεσινη ανανεωση  μας στελνει παλι σε ρεκορ ανεμων αρα σχεδον σιγουρα μακρια απο σοβαρες ψυχρες εισβολες ps2png-worker-commands-76898cbbf-2cnpw-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-Gt1tni.png.a184dabf59e0424ac084e63af27b4bc2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ukmo μάς δείχνει ακριβώς αυτό που δείχνει στην μακροπρόθεσμη του ,ότι δηλ περιμένει έναν ενδιαφέρον χειμώνα για εμάς σε αντίθεση με το ευρωπαικό που τα καίει όλα  .Ποιος θα έχει δίκιο θα φανεί σε 3 μήνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

ps2png-worker-commands-76898cbbf-ktp42-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-74INgl.png.13f94fea1bc6387a521ae3ef7b364b38.pngη προβλεψη ζωνικων την τεταρτη  και απο κατω η χθεσινη απο εκει που πηγαιναμε σε σχετικη χαλαρωση αρα και πιθανοτητες για πιο ψυχρες συνθηκες η χθεσινη ανανεωση  μας στελνει παλι σε ρεκορ ανεμων αρα σχεδον σιγουρα μακρια απο σοβαρες ψυχρες εισβολες ps2png-worker-commands-76898cbbf-2cnpw-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-Gt1tni.png.a184dabf59e0424ac084e63af27b4bc2.png

Μας έκανες την καρδιά περιβόλι φίλε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μας έκανες την καρδιά περιβόλι φίλε! 

Παντα μα δεν ειναι τυχαιο πουωαπο χθες χαλανε ολα τα μοντελα μονο το ουκμο κραταει ακομα...παρα αυτα κακοκαιριες θα υπαρχουν νωρις ακομα να ψαχνουμε χιονια στα πεδινα κατ εμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

ps2png-worker-commands-76898cbbf-ktp42-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-74INgl.png.13f94fea1bc6387a521ae3ef7b364b38.pngη προβλεψη ζωνικων την τεταρτη  και απο κατω η χθεσινη απο εκει που πηγαιναμε σε σχετικη χαλαρωση αρα και πιθανοτητες για πιο ψυχρες συνθηκες η χθεσινη ανανεωση  μας στελνει παλι σε ρεκορ ανεμων αρα σχεδον σιγουρα μακρια απο σοβαρες ψυχρες εισβολες ps2png-worker-commands-76898cbbf-2cnpw-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-Gt1tni.png.a184dabf59e0424ac084e63af27b4bc2.png

Και ποιος μου λέει εμένα ότι την άλλη Τετάρτη δεν θα ξαναδειξει κάτι άλλο...μόνος σου το είπες Κώστα.αλλςζει σαν πουκάμισο την οποία πρόβλεψη και δεν είναι σε καλό φεγγάρι ο παιος...σταθερότητα μηδέν και φαίνεται από τα δύο διαγράμματα που ανέβασες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά τα περυσινα χουνερια του ουκμο, που διέλυσε κακοκαιρίες που συμφωνούσαν όλοι οι άλλοι, φέτος είπα ότι θέλω να το έχω μαζί μου. Για να δουμε ...

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

κάποιος να πυροβολήσει το τζεμ.

gem-0-168.png?12

Κριμα..Μολις τωρα το ειδα στις ειδησεις...Ενας τρελος στη Λαρισα,ενα δικο μας παιδι,ανοιξε πυρ εναντιον μιας ομαδας επιστημονων που εργαζονται για λογαριασμο του τζεμ...

rambo-shoot.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ότι βάζει κακό σενάριο ο τζιφος δεν σημαίνει ότι είναι ζωνικς. Κάθε άλλο, βγάζει αντικυκλωνες στον Θεό. Μόνο το Τζεμ είναι τόσο χάλια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι ο παιος αρκετά άντεξε και έφτασε η ώρα για Τούμπα...τώρα κάτι εμέ η απευθείας κατάβαση Αυλώνα δεν μας ευννοει αλλά υποστηρίζω το σενάριο Μιχαήλ και πιστεύω ότι για κάτι πραγματικά καλό πάμε λίγες μέρες μετά πάντα από τον ίδιο Αυλώνα ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παντα μα δεν ειναι τυχαιο πουωαπο χθες χαλανε ολα τα μοντελα μονο το ουκμο κραταει ακομα...παρα αυτα κακοκαιριες θα υπαρχουν νωρις ακομα να ψαχνουμε χιονια στα πεδινα κατ εμε

Απλά θα είναι μια ήμι ζωνικη κυκλοφορία. Με νοτιάδες και βροχες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Νομίζω ότι ο παιος αρκετά άντεξε και έφτασε η ώρα για Τούμπα...τώρα κάτι εμέ η απευθείας κατάβαση Αυλώνα δεν μας ευννοει αλλά υποστηρίζω το σενάριο Μιχαήλ και πιστεύω ότι για κάτι πραγματικά καλό πάμε λίγες μέρες μετά πάντα από τον ίδιο Αυλώνα ομως

Δες το ουκμο ο πρώτος αυλωνας άχρηστος,,αλλά μετα θα σήκωνε αζορικο στις 168 φαίνεται,,και θα παίρναγε και χαμηλο απο ατλαντικο που θες χαχαχχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λα νινια ζωνικοι φουλ..

Ελ νινιο ζωνικοι στο θεο....

Η γνωμη μου ειναι οτι αν δεν δουμε σιβηρικο αντικυκλωνα  και χαμηλο συρτης δεν πρεπει να περιμενουμε τπτ....

Ολα τα αλλα ειναι για κακοκαιριες της πλακας .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Kojak είπε:

Το ukmo μάς δείχνει ακριβώς αυτό που δείχνει στην μακροπρόθεσμη του ,ότι δηλ περιμένει έναν ενδιαφέρον χειμώνα για εμάς σε αντίθεση με το ευρωπαικό που τα καίει όλα  .Ποιος θα έχει δίκιο θα φανεί σε 3 μήνες.

Πονταρω αγγλο..οχι για την αλλη εβδομαδα αλλα στο βαθος του χειμωνα..κατι παραπανω θα ξερει ο αγγλος για το νησι..πονταρωντας στις αντικυκλωνικες συνθηκες μετα το τοσο μεγαλο διαστημα που τους πηγε τρενο..καποια στιγμη θα τουμπαρει υπερ μας αυτο..το πιστευω πολυ..το θεμα ειναι μην γυρισει η ευνοικη κυκλοφορια σε μας μετα το μαρτη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κριμα..Μολις τωρα το ειδα στις ειδησεις...Ενας τρελος στη Λαρισα,ενα δικο μας παιδι,ανοιξε πυρ εναντιον μιας ομαδας επιστημονων που εργαζονται για λογαριασμο του τζεμ...

rambo-shoot.gif

Σακη ο μιχαηλ θα κρυωνε χωρις πανοφωρι στην ερημο😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Απλά θα είναι μια ήμι ζωνικη κυκλοφορία. Με νοτιάδες και βροχες

Μακαρι για μενα..το θεμα ειναι να συνδυαστουν με πρασινακια/850 και οχι 10αρια..να φορτωσουν χιονι τα βουνα απ τα 1500 και πανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλό 12αρι για γερμανία (βλέπει κάτι μέτριο αρχές της άλλης βδομάδας, αλλά μετά βλέπει πολύ καλύτερο χιόνι σε συνδυασμό με ψύχος διαρκείας. στο τέλος έχει πολύ καλό χιόνι δυτικής μακεδονίας. αλλά είναι απλά 1 ραν, παρότι γενικά για αρχές της άλλης βδομάδας δίνει εδώ και μέρες ένα χιόνι, μέτριο στις περισσότερες των περιπτώσεων, αλλά ακόμα δεν έχει κάνει αρνητική Τ εδώ πέρα, οπότε ακόμα και κάτι σχετικά μέτριο θα είναι έκπληξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Και ποιος μου λέει εμένα ότι την άλλη Τετάρτη δεν θα ξαναδειξει κάτι άλλο...μόνος σου το είπες Κώστα.αλλςζει σαν πουκάμισο την οποία πρόβλεψη και δεν είναι σε καλό φεγγάρι ο παιος...σταθερότητα μηδέν και φαίνεται από τα δύο διαγράμματα που ανέβασες...

Αν εσυ περιμενεις πεδινο χιονι μεχρι 30 νοεμβρη απλα δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει μονο η θρακη εχει πιθανοτητες ναση ολων των ενς αυτη τη στιγμη και κυριως στο 30-4 που και αυτο θα θα δουμε αν κρατησει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο για το ουκμο που ειναι προφανως το πιο αξιοπιστο μετα το ευρωπαικο σε εμας γεναρη και φλεβαρη δινει σοβαρες ψυχρες εισβολες ακομα και στο αγγλικο ο δεκεμβρης ψιλοχαμενος ειναι θα δουμε βεβαια αν αυτο αλλαξει στις επομενες ανανεωσεις για γεναρη φλεβαρη αν καξ ολα τα μοντελα πλην ευρωπαικου ειναι σταθερα καλα για εμας γεναρη φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμία σχέση ο μέσο όρος τζεμ με το κυρίο του. Παραπέει το κύριο κατά 99% πιθανότητα.

 

 

96 ώρες ούκμο:

ukmona-0-96.png?12

 

γαλλικό: 

arpegena-0-96.png?12

 

τζίφος:

gfsna-0-96.png?12

 

 

 

και το ΤΖΟΥΦΙΟ ΤΖΕΜ

gemna-0-96.png?12

 

άρα τι μου λέετε ότι το τζεμ θα πάρει μαζί του ούκμο τζίφο και γαλλλικό?

 

και η αιτία που βγάζει σάοιο σενάριο.

image.png.f099014b3a5f73b6fbfdc5c2da0d05b5.png

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκινάει ο μπαμπάς Ευρωπαίος τον οποίο βλέπω μέχρι τις 168 που είναι απιαστος. Απο εκεί και μετά τρώει bugs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...