Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ξεκίνησε ο Ευρωπαίος?

Γκαρυ 8 ώρα ξεκιναει άρα όπου να ναι θα ανανεώνει 

Αλλά να ξέρεις δεν έχει χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν είμαι υπολογιστή να κάνω άμεση σύγκριση ο Ευρωπαίος μοιάζει αρκετά καλός 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτοιμος είμαι Μιχαήλ τον περιμένω στη γωνία το ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΤΕΛ ΤΟ ΙΕΡΟ ΔΙΔΚΟΠΟΤΗΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΓΝΩΣΗΣ ...ετοιμάζομαι...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

 μπορεις να μου στειλεις τα link απο της μακροπροθεσμες προβλεψεις ολων των μοντελων

https://weathergroup.gr/2023/11/17/η-τάση-του-καιρού-για-τον-χειμώνα-2023-24-στη-3/ εω οι αναλυση μας βαση της ανανεωσης 10 νοεμβρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έτοιμος είμαι Μιχαήλ τον περιμένω στη γωνία το ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΤΕΛ ΤΟ ΙΕΡΟ ΔΙΔΚΟΠΟΤΗΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΓΝΩΣΗΣ ...ετοιμάζομαι...χαχαχα

Δεν είναι αυτό που θα ήθελα εν τέλη, αλλά καμία σχέση με Τζεμ πάντως. Φαίνεται βελτιωμένο σε σχέση με το 00αρι έστω και λίγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα....ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΤΩΝ ΜΟΝΤΕΛΩΝ!!!!ΚΙΜΑΝΕΤΣΙ...άντε γιατί Χρονια ολόκληρα  βαρέθηκα ευρωπαικο και ευρωπαϊκό και τα λάθη του τα άπειρα τα κάνουμε γάργαρα....ΤΟΥΜΠΑ!!!!!🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε ποσες φορες μεσα στον μηνα ανανεωνονται ολες οι μακροπροθεσμες προβλεψεις ολων τον μοντελων

Μια φορα το μηνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ ξεφτιλιστηκε και ακολουθεί σαν σκυλάκι γιουκμο βασικά και τζιφο...

Αντε και βγει το ουκμο λεμε τωρα τι ακριβως περιμενεις περαν μαις εξπρες ρηχης ψυχρης εισβολης?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αντε και βγει το ουκμο λεμε τωρα τι ακριβως περιμενεις περαν μαις εξπρες ρηχης ψυχρης εισβολης?

Έχω γράψει ότι δεν μου αρέσουν οι κατακόρυφες ψυχρές εισβολές αλλά δεν είναι το πόιντ αυτό αλλά το ευρωπαϊκό σαν ιερό μέσο πρόγνωσης....εμένα μου αρέσουν οι Αυλώνας με μύτες οι σφήνες οι μπίλιες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

120 ώρες

ECE1-120.GIF?19-0

arpegeeur2-0-114.png?12

ECE1-120.GIF?19-0

πιο κοντά στον Άγγλο είναι ο Γάλλος με το κύριο του ευρωπαϊκού να κάνει μεγάλα βήματα προς αυτό.

εγραφα πριν καποιες ωρες, όσοι διαβασαν το μηνυμα μου θα το θυμουνται, οτι αν ο Αγγλος επιμεινει στο 12αρι τότε τα άλλα μοντελα θα κανουν περισσοτερα βηματα προς αυτο και οχι αυτο προς τα αλλα...και μαλλον εκει παει το πράμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Γκαρυ 8 ώρα ξεκιναει άρα όπου να ναι θα ανανεώνει 

Αλλά να ξέρεις δεν έχει χιόνι.

Το χιόνι είναι άπιαστο όνειρο γιαυτες τις μέρες μέχρι και τέλος του μήνα. Ελπίζω σε λευκό Δεκέμβρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Έχω γράψει ότι δεν μου αρέσουν οι κατακόρυφες ψυχρές εισβολές αλλά δεν είναι το πόιντ αυτό αλλά το ευρωπαϊκό σαν ιερό μέσο πρόγνωσης....εμένα μου αρέσουν οι Αυλώνας με μύτες οι σφήνες οι μπίλιες...

Δεν υπαρχει ιερο μεσο  προγνωσης υπαρχει βαθμος αξιοπιστιας και τι πρεπει να δινεις σημασια παραπανω ..απλα τωρα κυνηγατε κατι που δεν εχει και κατι να προσφερει ουσιαστικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με το ukmo μπορεί να μην υπαρχουν σε πρωτη φαση χιονια σε πεδινα αλλα ανοιγεται προοπτικη για μετα, με gem και κυριο τζιφο ανετα καιγεται και ο μισός Δεκεμβρης (το ικον ασχολιαστο...)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

144 ώρες, τεράστιες οι διαφορές

ukmoeu-0-144.png?12

ECE1-144.GIF?19-0

περιμένω και ανσάμπλ αργότερα γιατί το κύριο του ευρωπαίου δε φημίζεται για τη σταθερότητα του μετά τις 120 ώρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν υπαρχει ιερο μεσο  προγνωσης υπαρχει βαθμος αξιοπιστιας και τι πρεπει να δινεις σημασια παραπανω ..απλα τωρα κυνηγατε κατι που δεν εχει και κατι να προσφερει ουσιαστικο

Έχει γιατί αν γίνει αυτό προϋποθέτει ψηλά τον ςζορ και φράχτη και προς Γροιλανδία και φτιάχνει έδαφος για πολύ γρήγορο πεδινό χιόνι μιλώντας με πιθανότητες πάντα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Έχει γιατί αν γίνει αυτό προϋποθέτει ψηλά τον ςζορ και φράχτη και προς Γροιλανδία και φτιάχνει έδαφος για πολύ γρήγορο πεδινό χιόνι μιλώντας με πιθανότητες πάντα.

Αν επαιρνες ολα τα 00 τα ενς παντα μονο η θρακη εχει καποιες πιθανοτητες δυτικη μακεδονια και ισως ηπειρος μιλαμε παντα για κατω του 25 τις εκατο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαικό ουσιαστικά είναι η μέση λύση τζεμ και ούκμο στην Αμερική. Βέβαια το τζεμ έχει τα πάντα λάθοπς ενώ ο ευωρπαίος σε πολύ μικρότερο βαθμό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 μέρες υγιεινό  βοριαδακι και πολυ μας ηταν.Υγρασια νοτιαδουρα και καμια βροχουλα τωρα.Πολυ νωρις γι οτιδήποτε αλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά προσωπικά πιστεύω ότι δεν πρέπει να ζητάμε ακόμα πεδινο χιονι μέχρι της 10 Δεκέμβρη απλά βροχές,χιόνια αρκετά σε βουνά και ορεινά και μέγιστες την ημέρα 15β με μονοψηφιες ελάχιστες τώρα το τι θα κάνει άλλο αυτο!

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

προτιμω τον ευρωαπιο απο οτι το ουκμο

για κανέναν λόγο, ούτε πριν ούτε μετά ο ευρωπαίος δεν έχει κάτι καλύτερο από ούκμο...

ECM1-168.GIF?19-0ukmo-0-168.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

περιμένω να δω ανσάμπλ ευρωπαικού που έχουν κάποια βαρύτητα και εντωμεταξύ κοιτώντας τα αν΄σαμπλ τζιφου και τζεμ βλέπω ότι πολλά μέλη διαφονούν με τα κύρια τρεξίματα

Diagramme GEFS

Diagramme ENS CMC/GEM

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

για κανέναν λόγο, ούτε πριν ούτε μετά ο ευρωπαίος δεν έχει κάτι καλύτερο από ούκμο...

ECM1-168.GIF?19-0ukmo-0-168.png?12

πες τα ρε Μιχάλη γιατί ψαχνω να βρω για πιο λογο μπορει να αρεσει περισσοτερο το κυριο του ευρωπαικου, δες εικονα στις 192 ώρες

ECE1-192.GIF?19-0

ανετα καιγεται μεγαλο μερος του Δεκεμβρη αν βγει τετοια κυκλοφορια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...