Jump to content
Berdon

Αναφορές Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα δρομάκια του χωριού Πετρίλο Καρδίτσας, με τον Κωνσταντίνο Βασιλακάκο και κάτω από τ' Άγραφα....Απίθανα δρομάκια μέσα στο χωριό και την φθινοπωρινή φύση να οργιάζει!!!!!

IMG_20231109_134613.jpg

IMG_20231109_134630.jpg

IMG_20231109_134513.jpg

IMG_20231109_134530.jpg

IMG_20231109_134555.jpg

IMG_20231109_134645.jpg

IMG_20231109_134702.jpg

IMG_20231109_134715.jpg

IMG_20231109_134734.jpg

IMG_20231109_134457.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως παρόλο που έπεσε η Τ στον ήλιο είναι καλά... Και κάποιοι συνεχίσουν με κοντομάνικα... Μέχρι  τελικής πτώσεως λένε.. Δεν τους πάει η καρδιά... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαρύς, φθινωπορινος καιρός,ψύχρα και ψιχαλιδια δάσος Χαϊδαρίου... μια χαρά..

IMG_20231109_153313_HDR.jpg

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαρια συννεφια εδώ στα Μελισσια.....Υπέροχος καιρος, με ψυχρα, αναγκαστικα μακρυμανικα και μεσα και 16,9οC!!! Οι 3 πρωτες φωτο ειναι εδω στο σπιτι μου Μελισσια και η 4η Μαρουσι!!

IMG_20231109_152031.jpg

IMG_20231109_152027.jpg

IMG_20231109_152023.jpg

IMG_20231109_145816.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαρύς ωραίος καιρός σήμερα που θυμίζει την εποχή που διανύουμε, αν και θερμοκρασιακά η ζέστη δεν παραδίδει εύκολα τα όπλα. 23,4 η μέγιστη εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Θεσσαλονίκη δεν καταλαβαίνει τίποτα...

"Μόλις" 20 βαθμοί τώρα και η αίσθηση μέσα στα τσιμέντα της πόλης είναι για 30-35 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ καταμεσημερο μεσα Νοεμβριου, με 17.9 (!!!!!) παρακαλω τετοια ωρα, σε λιγο θα πιασει την πρωινη ελαχιστη! Και καιρο κανονικο οχι ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ...

Βαρια συννεφια ψιχαλιδια κατα τοπους διαβαζω αλλα ερω Ζωγραφου τιποτα....

Εβγαλα μακρυμανικο απτη ντουλαπα!!!!! 9 Νοεμβρη τι τυχη Θεε μου, δεν πιστευα οτι θα ερθει αυτη η στιγμη....

Οπως σωστα εγραψε κ.ευστοχα.καποιος φιλος πιο πανω, συμπληρωνουμε 5-6 ωρες χωρις τον απαισιο Βρωμιαρη Ηλιο κ καπως περιεργα αισθανομαστε...

Τα.σπιτια ειναι δραμα κ.βραζουν ακομα.τα μπετα, 25αρια εσωτερικες φουλ αλλα με.καλο αερισμο θα πεσει που θα παει....το καλο ειναι οτι πια θεωρω σιγουρο πριν την Πρωτοχρονια η τα Φωτα ειναι απιθανο να.χρειαστει εστω κ δευτερολεπτο θερμανσης, μεγαλο.χαστουκι αυτο.στην.ακριβεια κ.ανασα για την τσεπη μας κακα τα.ψεμματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχο σταγονο φτύσιμο από Αττική είσοδο περιφερειακής Υμηττού έως Ηλιούπολη. Μέχρι και υαλοκαθαριστήρες άνοιξα ενώ είδα και βρεγμένο δρόμο! Επικές στιγμές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Σχεδον τελη Οκτωβρη ειμαστε καιρικως, αν παμε με το παλιο ημερολογιο, οχι τελη Νοεμβρη!!!

Πέστα αδερφέ μου γιατί έχουν φαγωθεί οι γκρινιάρηδες του φόρουμ ότι έχουμε 65η Αυγούστου!!!🤗🤗😇😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα πιο φθινοπωρινά με την μέγιστη στους 19°C αλλά με το βοριαδάκι η αισθητή ήταν λίγο πιο χαμηλά. Το καλύτερο είναι τώρα με την δύση θα κατρακυλήσει αρκετά η θερμοκρασία, σίγουρα σε μονοψήφια νούμερα μέχρι το πρωί.

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάτρα λιακάδα και ψύχρα επιτέλους. Όμορφες εικόνες από την Αθήνα βλέπω. Αν και αργήσαμε μπαίνουμε στο μουντ πλέον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακρυμανικο, υπεροχα, Χριστε μου, φθινοπωρο, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....

Αν δεις το ημερολογιο, ειναι να σου γυρναει το μυαλο, αλλα απο το να συνεχιζε,,,,ως το επομενο καλοκαιρι, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, καλως την αλλαγη κι ας αργησε 2 μηνες !!!!!!

Βαρια συννεφια παραμενει, ενω πεφτει το σκοταδι....17,7 - 17,9 κολλημενη η Τ τις τελευταιες αρκετες ωρες με βοριαδακι και πανεμορφη αισθηση

Λετε ρε παιδια ως το πρωι να πεσει κατω απο το απαγορευμενο 15 ???? γιατι μεχρι στιγμης δεν τα εχει καταφερει φετος το "φθινοπωρο" στην Αττικη.....αντε να θυμηθουμε, εστω για κανα 2ωρο τα ξημερωματα πως ειναι να εισαι ανθρωπος και οχι ιδρωτο-κινουμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμη με κοντομάνικο είμαι εγώ στο σπίτι και μια ζακετούλα εξω, αλλά δε νομίζω να τη παλέψω για πολύ ακόμα χωρίς μακρυμάνικο! Εύγε καιρέ μου! Άντε να ξυπνάμε σιγά σιγά, μπας και κάνουμε και κανα χουχουλιασμα και καμια ζεστή σοκολάτα ή καφέ, διότι ακόμη με παγωμένα ροφήματα τη βγάζω εγώ.... που να νιώσεις φθινόπωρο έτσι;;

Ωραιότατη ημέρα η σημερινή για την Αθήνα! Συννεφιασμένη, με μυρωδιές βροχής, ψιχάλες και βροχούλες σε αρκετές περιοχές του λεκανοπεδίου. Στη Χρυσούπολη Περιστερίου τίποτα το ιδιαίτερο από φαινόμενα, 0 mm αλλά απο θερμοκρασία πολύ καλά αυτή την ώρα με 18.3℃. Καλύτερα και από τις προηγούμενες ημέρες... 17.6°C - 23.5°C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρυώνει ταχύτατα στην Πάτρα τώρα. Έπεσε η μέρα και ηδη 18 και 17άρια. Σαν χειμώνας φαίνεται μετά από την αηδία που πέρασε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...