Jump to content
Berdon

Αναφορές Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηδένισε η Ιπποκράτειος.....6,8οC εδώ στα Μελίσσια και πάμε γι αρκετά πιο κάτω ως το πρωί!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυλώνας και Ιπποκράτειος κονταροχτυπιούνται για τη χαμηλότερη Αττικής

0.4 τώρα Ιπποκράτειος vs 1.3 Αυλώνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15,4 και γ σημερινή μέγιστη εδώ στο Μακροχωρι όπως χτες αλλά χωρίς αέρα … μαλάκωσε αρκετά έως ζέστανε σε σχέση με χτες…. Πάντως υπάρχει πιθανότητα το ξημέρωμα αύριο πολύ μωρός το πρωί να πλησιάσουμε την πρώτη μηδενική ελάχιστη αφού τώρα βρισκόμαστε στους 3,4 κσι πριν λίγο πέσαμε στους 3,1 … για να δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτήν την ώρα στην ταράτσα μου 10.2 (εδώ και ώρες κολλημένη η θερμοκρασία στους 10-10.3 )....κατεβάζω τον αισθητήρα στην είσοδο της πολυκατοικίας και γράφει 8.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σπάσαμε το ρόδι επιτέλους με 9,3 στα Πατήσια. Άνετα θα μπορούσε να είναι βραδιά Ιανουαρίου με βάση τα νέα κλιματικά περιοχών του Κέντρου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-0.1 Ιπποκράτειος και 0.8 Αυλώνας ελάχιστες Αττικής νωρίς το πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3.4 η ελάχιστη εδώ τελικά. Περίμενα χαμηλότερη, αλλά εντάξει δεν με απασχολεί κιόλας, χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 2,1 βαθμούς τελικά η ελάχιστη εδώ στο Μακροχώρι σήμερα δεν πιάσαμε μηδέν αλλά πιο μέσα στον κάμπο είχαμε τα πρώτα μηδενικά... 0,3 στο Σκυλίτσι.....

ηλιοφάνεια τώρα με τη θερμοκρασία ήδη στους 8,4 βαθμούς....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο -1,7 εως τους -2,2 οι ελαχιστες στους σταθμους Ε.Α.Α 

Eυτυχως υπαρχει και το forum να δινουμε καμια αναφορα.😅  Σε καιρικες ομαδες τυπου facebook ουτε ενα ποστ δεν εχω γραψει αφου υπαρχει το forum. Καμια σχεση με την ποιοτητα ενος forum που ειναι στημενα κατα πολυ καλυτερα τα θεματα για αναφορες - αναλυση - παλιους χιονιαδες κλπ που και μπορεις να βρεις ολες τις πληροφοριες ανα πασα στιγμη μιας και μενουν τα θεματα.

Σε fb χανονται τα θεματα - φωτογραφιες  ποστς και απο σχολια απ οτι ειχα δει υπαρχουν ολων των ειδων οπως ακομη και του στυλ του νταη - ρε μαγκες εδω ο κοσμος υποφερει και σεις θελετε κρυο και για χιονια με πολλα ιμοτζι νευρων - Παντως εκει μεχρι και η γιαγια μου θα εγραφε αν ζουσε οπως για το πως θα παει στα προβατα το πρωι αν χιονισει πολυ χαχα

Με λιγα λογια δεν.....forum και παλι forum. Το μονο θετικο απο εκει ειναι οτι θα παρουμε για το forum και καμια εξτρα φωτογραφια κυριως των χιονισμενων βουνων 😅

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, heavy snow said:

Απο -1,7 εως τους -2,2 οι ελαχιστες στους σταθμους Ε.Α.Α 

Eυτυχως υπαρχει και το forum να δινουμε καμια αναφορα.😅  Σε καιρικες ομαδες τυπου facebook ουτε ενα ποστ δεν εχω γραψει αφου υπαρχει το forum. Καμια σχεση με την ποιοτητα ενος forum που ειναι στημενα κατα πολυ καλυτερα τα θεματα για αναφορες - αναλυση - παλιους χιονιαδες κλπ που και μπορεις να βρεις ολες τις πληροφοριες ανα πασα στιγμη μιας και μενουν τα θεματα.

Σε fb χανονται τα θεματα - φωτογραφιες  ποστς και απο σχολια απ οτι ειχα δει υπαρχουν ολων των ειδων οπως ακομη και του στυλ του νταη - ρε μαγκες εδω ο κοσμος υποφερει και σεις θελετε κρυο και για χιονια με πολλα ιμοτζι νευρων - Παντως εκει μεχρι και η γιαγια μου θα εγραφε αν ζουσε οπως για το πως θα παει στα προβατα το πρωι αν χιονισει πολυ χαχα

Με λιγα λογια δεν.....forum και παλι forum. Το μονο θετικο απο εκει ειναι οτι θα παρουμε για το forum και καμια εξτρα φωτογραφια κυριως των χιονισμενων τα βουνων 😅

δυο πραγματα εχω κρατησει απο τοτε που ημουν 13....να ειμαι παναθηναικος και να ειμαι στο φορουμ ( παλιο και καινουργιο)...οπως και να το κανουμε χωρις να εχω γνωρισει κανεναν σας σχεδον ( παλια ημουν και μικρος τι θα ελεγα στους γονεις μου παω να βγω με ασχετους απο ενα φορουμ...θα νομιζαν οτι ειστε μη πω τι ) το φορουμ ειναι βασικο κομματι της καθημερηνοτητας μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

δυο πραγματα εχω κρατησει απο τοτε που ημουν 13....να ειμαι παναθηναικος και να ειμαι στο φορουμ ( παλιο και καινουργιο)...οπως και να το κανουμε χωρις να εχω γνωρισει κανεναν σας σχεδον ( παλια ημουν και μικρος τι θα ελεγα στους γονεις μου παω να βγω με ασχετους απο ενα φορουμ...θα νομιζαν οτι ειστε μη πω τι ) το φορουμ ειναι βασικο κομματι της καθημερηνοτητας μου

Φαντασου να ελεγες στους γονεις σου"θα βγω με κατι παιδια απο το φορουμ καιρου",να σου ζητουσαν να δειξεις φωτογραφιες και να εβλεπαν τον ημιτρελο μπρο @sakis13με τις κουρτινες,τα κασκολ και τα γυαλια της πεθερας του.Θα εβλεπες το φως του ήλιου στα 30 σου.🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

να σου ζητουσαν να δειξεις φωτογραφιες και να εβλεπαν τον ημιτρελο μπρο @sakis13με τις κουρτινες,τα κασκολ και τα γυαλια της πεθερας του.Θα εβλεπες το φως του ήλιου στα 30 σου.🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! ελιωσαααα!!!! αυτο ακριβως χαχαχαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Φαντασου να ελεγες στους γονεις σου"θα βγω με κατι παιδια απο το φορουμ καιρου",να σου ζητουσαν να δειξεις φωτογραφιες και να εβλεπαν τον ημιτρελο μπρο @sakis13με τις κουρτινες,τα κασκολ και τα γυαλια της πεθερας του.Θα εβλεπες το φως του ήλιου στα 30 σου.🤣🤣🤣

καλα τον σακη και τωρα φοβαμαι να τον γνωρισω χαχαχαχαχαχ

 

πλακα κανω σακη

 

στα του καιρου 18 βαθμους χολαργος 9 το πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

καλα τον σακη και τωρα φοβαμαι να τον γνωρισω χαχαχαχαχαχ

 

πλακα κανω σακη

 

στα του καιρου 18 βαθμους χολαργος 9 το πρωι

Απλα ρε Γιανναρε επειδη τα χουμε πει και πριβε και θελω να μαι ενταξει μαζι σου..Ειμαστε πρωην ΑΑ..Εκει γνωρισα τον Γιωργο και τον Μητσο....Ο Μητσος καθαρισε αλλα εγω με τον Γιωργο ενεκα των καιρικων συνθηνων,ξανακυλησαμε...🤣Ο Γιωργος ειναι απιστευτος...Τρομερος ανθρωπος,μπεσαλης αλλα δεν το αφηνει απο το χερι...Και παντα εχει καβαντζα τη μεγαλυτερη ποσοτητα...Οχι απλα κυλησε ξανα,κατρακυλησε...🤣

20231105_153602.jpg

20221009_161213.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον 1 βαθμό έπεσε νωρίς το πρωί η θερμοκρασία στη Νέα Σαμψούντα Πρεβέζης!!!!

Η κοιλάδα της Λαμάρης φτιάχνει δυνατές αναστροφές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...