Jump to content
Berdon

Αναφορές Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λιγκιαδες..Προς Κομοτηνη χθες και Αετοχωρι Εβρου.

ligiades (1).png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, 14 βαθμοί στον Βόλο και χαμηλές νεφώσεις. Η ίδια κατάσταση φαίνεται να επικρατεί σε όλη την Θεσσαλία…

Στις πλαγιές τις Όθρυς και στις δυτικές και στις ανατολικές:

IMG_4381.jpeg.ac8252ca2bb4b1709047ce5f140e83fc.jpeg

IMG_4382.jpeg.cdea777de529f8af380b446a1c39a40a.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με ομίχλη ξυπνήσαμε εδώ στο Μακροχώρι σήμερα από νωρίς το ξημέρωμα που ακόμα επιμένει αλλά σιγά σιγά διαλύεται.... στους 12,2 η θερμοκρασία , στο 95% η υγρασία 

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Μάνεση Μεσσηνίας! Η μέρα ξεκίνησε με συννεφιά, αργότερα προς βραδάκι αναμένουμε πιο συμπαγή φαινόμενα με κορύφωση προς μεσάνυχτα που με το αρκετά καλό cape για την εποχή περιμένουμε ομορφιές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχες εικόνες πρωινιάτικες μας έρχονται εξ Ιθάκης, όπου ψένεται το πράγμα, όπως μας λέει ο καλός φίλος Αγγελος Σπυριρής!!

FB_IMG_1700819585829.jpg

FB_IMG_1700819583369.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις επέστρεψα στον Αλμυρό και ακούγονται μπουμπουνητά(;) προς τα βόρεια χαχαχα. Τι συμβαίνει; 
 

Νωριτερα ψιχάλιζε, ενώ το πρωί μου λένε ότι έριχνε ψιλόβροχο για ένα διάστημα. Λες και γύρισα σε άλλη περιοχή σε σχέση με τον Βόλο…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Μόλις επέστρεψα στον Αλμυρό και ακούγονται μπουμπουνητά(;) προς τα βόρεια χαχαχα. Τι συμβαίνει; 
 

Νωριτερα ψιχάλιζε, ενώ το πρωί μου λένε ότι έριχνε ψιλόβροχο για ένα διάστημα. Λες και γύρισα σε άλλη περιοχή σε σχέση με τον Βόλο…

Κ εδώ βολο, 90μ υψόμετρο  περιοχή Κηπια άρχισε να ρίχνει. Not bad, από το πουθενά.

Το σταδιακο κλείσιμο του Πηλίου ήταν εντωπωσιακο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσσηνία χαμός από ηλεκτρικά πριν λίγο στο χωριό μου ήμουν μπαλκόνι πρέπει να έσκασε κεραυνός δίπλα άκουσα το "τρίξιμο" όπως όταν καίγεται ηλεκτρονικό εξάρτημα, εννοείται έγινα καπνός!!!😛 Τώρα στο σπίτι είμαστε με χαμηλή τάση (χαμηλή ένταση τα φώτα και δεν παίζουν ρούτερ τηλεοράσεις κλπ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγρίνιο 17mm και 12,5οC.....

Μετά τα μεσάνυχτα μεταφερόμαστε στο έκτακτο θέμα αναφορών.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...