Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Τον φάγατε καλέ και σηκωθηκε τελικα χεχεχε

ECM1-216.GIF?06-0

ECM0-216.GIF?06-0

Σηκώθηκε πάνω μας όμως!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως στην Αμερική έχει συνέπεια ο ευρωπαίος, όλο κατεβάζει το κτήνος οπότε ίσως ο Αζορικός σηκωνόταν μετά:

ECN1-240.GIF?06-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε μα το ειδα  ρε γα@@το την ωρα που ετρεχε...εκει στις 210..220 εικοσι ωρες επρεπε να κατεβαινει και δεν κατεβαινε  ........εκανε κατι χαζα το βασικο , τωρα το βλεπω και στο διαγραμμα,,,,αν παρει την κανονικη πορεια δηλαδη , ειναιοτι καλυτερο ειδαμε φετος...μεχρι εκει

Diagramme GEFS

 Αναρτήθηκε 2 ώρες πριν

το παει για 18...19.....αλλα επρεπε ηδη να εχει κατεβασει αυλωνα....κατι στις 220 ωρες στραβωνει ,κατι χαζα κανει το τζετ στριμ ,θα δουμε.....

ας τουμπανιασει καπως ετσι ο αζορ και εχουμε δρομο για την δεξια πλευρα.....ειναι πολυ καλο ραν το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Σηκώθηκε πάνω μας όμως!

Για τοτε θα πω το γνωστο ρητο: εχουμε καιρο ακομα... Ενταξει θα μπορουσε να βγει και πιο ασχημο. Ευρωπαιος και τζιφος σημφωνουνε εστω και με υποτυπώδη τροπο στον αυλωνα

ECM0-240.GIF?06-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω φέτος δεν υπάρχει το ξεφτιλικι που τρώει ο παιος απ' όλα τα μοντέλα όμως...όταν λέμε όλα εννοούμε όλα ακόμη και από το τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πω φέτος δεν υπάρχει το ξεφτιλικι που τρώει ο παιος απ' όλα τα μοντέλα όμως...όταν λέμε όλα εννοούμε όλα ακόμη και από το τζεμ

Καλα μην λες μεγαλες κουβεντες μην φανε καμια ηττα στα 00 κατσε να δουμε και ενς βεβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

δεν νομιζω και τον γεναρη του 2017 ειχε χιονισει και με ακομα περισοτερο κρυο

Η θεσσαλονικη σε βαθος 14ετιας εχει χιονιστει καλα με Τ850 απο -10,5 ως 1,5!!!!!!! Η μεση τιμη χιονοπτωσης της θεσσαλονικης ειναι -6,4 στα 850 σε αντιθεση με οσα νομιζουμε (οι περισσοτεροι ισως θεωρουμε -2 ως -4)!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Η θεσσαλονικη σε βαθος 14ετιας εχει χιονιστει καλα με Τ850 απο -10,5 ως 1,5!!!!!!! Η μεση τιμη χιονοπτωσης της θεσσαλονικης ειναι -6,4 στα 850 σε αντιθεση με οσα νομιζουμε (οι περισσοτεροι ισως θεωρουμε -2 ως -4)!

Α ρε Γιωργαρα...Μεγαλη τυχη και τιμη που σ εχουμε...Σου βγαζω το καπελο για ακομα μια φορα!!!Ο Σωτηρακοπουλος του καιρου!!!Εισαι χρυση αρχειοθηκη ρε μπαγασα!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Η θεσσαλονικη σε βαθος 14ετιας εχει χιονιστει καλα με Τ850 απο -10,5 ως 1,5!!!!!!! Η μεση τιμη χιονοπτωσης της θεσσαλονικης ειναι -6,4 στα 850 σε αντιθεση με οσα νομιζουμε (οι περισσοτεροι ισως θεωρουμε -2 ως -4)!

χιονιστηκε η Θεσσαλονικη τα τελευταια 14 χρονια????😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Με λίγες βελτιώσεις νομίζω θα βγει διάταξη όπως ονειρεύεται ο Βαγγέλης!!!

Αχχχχχχχ.....πόσο με ξέρεις🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν μιλάω ακόμα.....οι ώρες είναι εξωπραγματικά μακριά για να σίγουρέψω κάτι ακόμα και κάθοδο αυλώνα.........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αγιος νικολαος εδωσε το συνθημα..ακολουθει η αγια αννα ο αγιος σπυριδωνας και ο αγιος ελευθεριος στις 15 του μηνα και ακομα δεν θα ξερουμε τι μας γινετε..οποτε υπομονη και νηστεια..ευτυχως των αγιων παντων αργει..εχει παρει τ αφτι μου οτι ηταν καυσωνακηδες🤣

Screenshot_20231206-211554_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρασκευή πρωί παίζει από έκπληξη τύπου χιονόπτωση σαν προχθές, μέχρι παγωμένη βροχή αν βγει ο τζίφος που δίνει θετικές στα 850. Αν χιονίσει παίζει να κάνει κι ένα ψιλοστρωσιμο (3ο μέσα σε 10 μερες) γιατί οι θερμοκρασίες θα είναι εκεί τριγύρω στο 0,πάντα για Φρανκφούρτη .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πάμε ευρωαπαιεεεεεεεεε...Έχω πει ότι παντα ειμαι με το μοντέλο που ριχνει πιο νωρίς χιονι 

 

Screenshot_20231206-212523_Chrome.jpg

Δεν Μ αρέσει να μην βγει...μου κόβει το μέλλον ...😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Παρασκευή πρωί παίζει από έκπληξη τύπου χιονόπτωση σαν προχθές, μέχρι παγωμένη βροχή αν βγει ο τζίφος που δίνει θετικές στα 850. Αν χιονίσει παίζει να κάνει κι ένα ψιλοστρωσιμο (3ο μέσα σε 10 μερες) γιατί οι θερμοκρασίες θα είναι εκεί τριγύρω στο 0,πάντα για Φρανκφούρτη .

Εγώ είμαι στο παιχνίδι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Το KMA είναι κορεατικο 

Και το CMA είναι το Κινέζικο....και τα δύο με πολύ καλή ανάλυση....το Κορεάτικο παίρνει λέει αρχικά δεδομένα από το Ούκμο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

κινεζικο το πανω κορεατικο το κατω

 

4 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Το KMA είναι κορεατικο 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...