Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η το κυρίως πιάτο η τίποτα. Αυτό λέει η διάθεση μου για φέτος. Όχι αλλα ξερό κρύα και 1.7mm σε χιόνι. Αν είναι να μην χιονίσει αξιοπρεπώς τουλάχιστον ας αποφύγουμε τα περιττά κρύα κι ας έχουμε και καμία βροχούλα σαν την σημερινή και όλα καλά! Οποίος ονειρεύεται και 4ο προσήνεμο κογκα ας βρει από αλλού να το περάσει το κρύο! 😂😂😂😂
 

ΥΓ Το ίδιο ισχύει και για τους κεντροελλαδιτες μονοφαγάδες που κάνουν τις πάπιες 😂😡

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Πάμε σαν άλλοτε 😁 ( Σαλόνικα 88' )

img002im.jpg

Και τωρα βγαινει ο κακος προσηνεμος και γραφει..Η φωτο ειναι προπαγανδιστικη..Ο τυπος ειναι πεσμενος στα γονατα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Antrious Antrious είπε:

φυσικα για βορεια ελλαδα νομιζω με -10 στα 1500 μετρα ειναι αρκετο για χιονοστρωση και στην ασφαλτο μεχρι και την θαλασσα

Με -10 στη βορεια χωρα φιλε μου εαν εχει υετο στρωνει και στα 1500 μετρα κατω απο τον θερμαικο..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έρχεται παιδιά!!! Φως φαναρι!!!  Προσηνεμοι, κέντροβόρειοι, νησιώτες, και όλοι οι υπόλοιποι,  ετοιμαστείτε για ομηρικές καιρικές μάχες. Οπλιστείτε με υπομονή, ψυχραιμία, και δυναμεις. Αλλάξτε τις λάμπες, ρυθμίστε τα ξυπνητήρια, όλα έτοιμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Έρχεται παιδιά!!! Φως φαναρι!!!  Προσηνεμοι, κέντροβόρειοι, νησιώτες, και όλοι οι υπόλοιποι,  ετοιμαστείτε για ομηρικές καιρικές μάχες. Οπλιστείτε με υπομονή, ψυχραιμία, και δυναμεις. Αλλάξτε τις λάμπες, ρυθμίστε τα ξυπνητήρια, όλα έτοιμα. 

ΑΙΡΧΑΙΤΕ για να μη ξεχνιόμαστε... όχι έρχεται... αλλιώς δε θα αιρθει.. ιντε με το καλό!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

φυσικα για βορεια ελλαδα νομιζω με -10 στα 1500 μετρα ειναι αρκετο για χιονοστρωση και στην ασφαλτο μεχρι και την θαλασσα

Με -10 θα βλεπεις τα αστρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πώς ρε παιδιά λόγω της δουλειάς μου έχω φίλους απ'όλη την Ευρώπη και βλέπω που ανεβάζουν φωτογραφίες και βίντεο με τα χιόνια στην αυλή τους μέχρι και χιονοθύελλες και ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ😭😭😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ διαφορετικός ο ευρωπαίοις σε σχέση με τα άλλα στις 120 ώρες, λογικά δυστυχώς, αφού τα άλλα ήταν καλά σενάρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ διαφορετικός ο ευρωπαίοις σε σχέση με τα άλλα στις 120 ώρες, λογικά δυστυχώς, αφού τα άλλα ήταν καλά σενάρια.

Εγώ πάλι νομίζω ότι μετακινήθηκε ελαφρώς προς τα άλλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Πάμε σαν άλλοτε 😁 ( Σαλόνικα 88' )

img002im.jpg

Αυτές οι φωτό απο την μεταπολίτευση με τα ντατσουν έχουν γινει πολύ ρετρό.. θέλουμε ιστορικό στην ψηφιακή εποχή, όπως Σοφία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν με ενθουσίασαν τα μέλη του τζιφου.νο.ιζω του 6αριου ήταν καλυτερα 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Εγώ πάλι νομίζω ότι μετακινήθηκε ελαφρώς προς τα άλλα 

όχι, έκανε αντίθετο βήμα Δες τζίφο και ούκμο στα 12αρια:

gfs-0-144.png?12

 

ούκμο

 

UW144-21.GIF?06-18

 

δες πρωινό ευρωπαίο

ecmwf-0-156.png?0

 

 

και δες τώρα τον απογευματινό ευρωπάιο πως χάλασε τελείως την αποκοπή, άλλαξε τελείως το χαμηλό της Αγλλίας κτλ

ECM1-144.GIF?06-0

 

Για Αμερική δεν έχω κοιτάξει ακόμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλαξε όμως και την αποκοπή μέσα στον ατλαντικό εκεί προς τις Αζόρες.Δεν την μάζεψε σε σχέση με το πρωινό του?

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

δεν νομιζω και τον γεναρη του 2017 ειχε χιονισει και με ακομα περισοτερο κρυο

Αυτο ηταν η εξαίρεση του κανόνα με ιστορικό ψύχος που προηγήθηκε..κατα τα αλλα με οριακό ψύχος γίνεται δουλειά κβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Άλλαξε όμως και την αποκοπή μέσα στον ατλαντικό εκεί προς τις Αζόρες.Δεν την μάζεψε σε σχέση με το πρωινό του?

Τηην έχει μαζέψει, αλλά όπως βλέπεις είναι το μοντέλο με τον πιο πεσμένο Αζορικό όλων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κανείς καμια σακούλα? Μετά τον ευρωπαίο την χρειάζομαι. Ευχαριστώ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αζορρρ ψστττ που πας ρε... ιδω έλαα......

ECE1-168.GIF-2.png.9ae0620d42203352b1a9e7e77cceb93b.png

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...