Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Αδέρφια μου στις 15 να βάλω φασολάδα η να το κάνω το υπόστεγο μου της μπριζόλας το κάγκελο? Χαχαχα

Βγάλε τις μπριζόλες από την κατάψυξη στις 17 ...μια δυο μέρες να ξεπαγωσουν και μετά ψηστες😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Αδέρφια μου στις 15 να βάλω φασολάδα η να το κάνω το υπόστεγο μου της μπριζόλας το κάγκελο? Χαχαχα

Τότε βάλε καλύτερα αρνί.περισσοτερο με Πάσχα θα μοιάζει εκείνες τις μέρες χαχαχα .Κ ελπίζω να έπιασες το υπονοούμενο του Βαγγέλη ε😉

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, vorios_polos said:

Πρέπει να είναι εκτός από την επιρροή του αντικυκλωνα σχ δον όλη η Ιταλία όχι όμως η ιβηρική.Παντως υπάρχουν χιονιαδες όπου το Ριτζ δεν ήταν β.ανσυολικα προς Σκανδιναβία αλλά προς κέντρικη ευρωπη ,οπότε όλα είναι σχετικά θα έλεγα...

Προσωπικά δε θυμάμαι τέτοιες περιπτώσεις από το 1999 και μετά που να έδωσε αξιόλογο χιόνι στα ΒΑ. Για μένα υψηλές στην ηπειρωτική Ευρώπη = προσήνεμος χιονιάς. Ναι η Ιβηρική είναι εκτός αλλά προσωπικά δεν δίνω σημασία τι κάνει εκεί, Αγγλία και Σκανδιναβία εκεί παίζεται το παιχνίδι. 

Επεξεργάστηκε από dubnsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Κοίτα να δεις που τώρα θα τούς τραβήξει όλους ο παιος.

Διόρθωσε την θέση του χαμηλού ανοιχτά της Αγγλίας και την πήγε μέχρι τις 96 χοντρικα εκεί που ήταν όλα τα υπόλοιπα...απ' εδώ και πέρα να δούμε τι θα βγάλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Βγάλε τις μπριζόλες από την κατάψυξη στις 17 ...μια δυο μέρες να ξεπαγωσουν και μετά ψηστες😉

Αδερφε Βαγγέλη σε προσκαλώ σε ταβέρνα εδώ Γουμένισσα να τρώμε και να πίνουμε τσίπουρα 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dubnsnow είπε:

Προσωπικά δε θυμάμαι τέτοιες περιπτώσεις από το 1999 και μετά που να έδωσε αξιόλογο χιόνι στα ΒΑ. Για μένα υψηλές στην ηπειρωτική Ευρώπη = προσήνεμος χιονιάς. Ναι η Ιβηρική είναι εκτός αλλά προσωπικά δεν δίνω σημασία τι κάνει εκεί, Αγγλία και Σκανδιναβία εκεί παίζεται το παιχνίδι. 

Βάζω το πιο Γκράντε που μπορώ να βρω σαν παράδειγμα image.png.13c33bc08306af1eb6084721f174a2d6.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Τότε βάλε καλύτερα αρνί.περισσοτερο με Πάσχα θα μοιάζει εκείνες τις μέρες χαχαχα .Κ ελπίζω να έπιασες το υπονοούμενο του Βαγγέλη ε😉

Χαχαχα λες να έχουμε πασχουγεννα να ξέρω να βάλω τους γίγαντες 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Αδερφε Βαγγέλη σε προσκαλώ σε ταβέρνα εδώ Γουμένισσα να τρώμε και να πίνουμε τσίπουρα 😉

Α ρε Γκάρυ...κάποια στιγμή θα λεγα να κάνουμε και καμιά συνάντηση προς τα σένα και τις ωραίες ταβέρνες της Γουμένισσας αντί για Θεσσαλονίκη ...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς γιουκμο αλλά και Τζεμ μέχρι 120 ο Τζιφος...έκανε γερή διορθωτικη αλλά το σενάριο του παιου νομιζωοτι ακόμη είναι πολύ μακριά και εκτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Χαχαχα λες να έχουμε πασχουγεννα να ξέρω να βάλω τους γίγαντες 😁

Μετά τής 17 αν πάνε όλα κατευχην θα τους ξεχάσεις του γίγαντες χαχαχα.Αλλα είμαστε μακριά ακόμα οπότε μέχρι τότε νηστεία και προσευχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Α ρε Γκάρυ...κάποια στιγμή θα λεγα να κάνουμε και καμιά συνάντηση προς τα σένα και τις ωραίες ταβέρνες της Γουμένισσας αντί για Θεσσαλονίκη ...😁

Όποτε θέλεις βαγγελαρα μου φέρε κιαλλους χιονοτρελαμενους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Μετά τής 17 αν πάνε όλα κατευχην θα τους ξεχάσεις του γίγαντες χαχαχα.Αλλα είμαστε μακριά ακόμα οπότε μέχρι τότε νηστεία και προσευχή 

Ειδωμεν το φως το αληθινό λάβαμε πνεύμα επουράνιο χαχαχ🙂😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τώρα θα δείτε την απόλυτη ανατροπή.....στις 234 ωρες του τζίφου στο 18ζ εχει χαμηλό  στην Γροιλανδία ,ενω και στις 12 ζ εχει αντικυκλώνα 1045.....μάλλον θα γίνει της κολάσεως στην Ανατολική Ευρωπη δείτε για πλάκα το τελος του τζίφου

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Και τώρα θα δείτε την απόλυτη ανατροπή.....στις 234 ωρες του τζίφου στο 18ζ εχει χαμηλό  στην Γροιλανδία ,ενω και στις 12 ζ εχει αντικυκλώνα 1045.....μάλλον θα γίνει της κολάσεως στην Ανατολική Ευρωπη δείτε για πλάκα το τελος του τζίφου

Χαχαχα αυτό δεν είναι μοντέλο ο Κόπερφιλντ είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Άντε ντε στρίψε και αναδιπλώσου κόκκινη μούνα η μπλε μαούνα γίνεται σαλιγκάρος...άντε στριψε

Ηρεμα ρε...🫢🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...