Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλό σ/κ σε όλους.

Όσοι έχετε διαβάσει τα μηνύματά μου ξέρετε τι γνώμη έχω σχηματίσει για τα μοντέλα, να μην τα ξαναγράφω...

Όμως, στο λίγο χρόνο που θα αφιερώνω θα τον αφιερώσω για να δω αν υπάρχει πιθανότητα για ένα κβ χιονιά πριν βγει ο μήνας. 

Οπότε, με όλη τη θετική μου ενέργεια, πάμε για κάτι light το επόμενο σ/κ με την ελπίδα να ανοίξει ο δρόμος για τον μεγάλο κβ χιονιά αμέσως μετά (20-25/12 χοντρικά), vamos!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο φέραμε μεχρι τις 168οι κεντροβορειοι τωρα το αφήνουμε στους προσηνεμους να πάρουν το πρώτο και αν γίνει αυτό πολυ πιθανό και το επόμενο να αφορά αυτούς 😂

Διαφωνώ...δεν έχει κλειδώσει τίποτα στις 168 ώρες και δε σημαίνει ότι όπου πάει (αν έρθει) αυτό του επόμενου σ/κ και το επόμενο θα πάει εκει, ναι αρκετές φορες εχει γίνει αυτο που λες αλλά δεν είναι και δεδομένο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, INUIT είπε:

..... η σιγουρια σου μ αρεσει !!!!😂😂 ....λιγο τζιφο ακομη και σου λεω εγω   😂

Χαχαχαχα.. ποτέ δεν είναι αργά 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Αντώνη κρεμομαι απ πάνω σου.Τα ανσάμπλ του παιου τι λένε?

Λένε να αλλάξεις το προφίλ σου σε dust junky η σε sun junky ..διάλεξε όποιο θες  😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλληκάρια είναι τιτανοτεραστια ευκαιρία φέτος μετά από πάρα πολλά χρόνια για White Christmas ⛄⛄⛄⛄..αυτή τη στιγμή νομίζω έχουμε πολλές ελπίδες..

Το πολύ κρύο νομίζω δεν αλλάζει, έχει κλειδώσει..όσο ο αζορ είναι στα κόκκινα,υποτροπικος γιοκ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα και καλό σ/κ σε όλους.

Όσοι έχετε διαβάσει τα μηνύματά μου ξέρετε τι γνώμη έχω σχηματίσει για τα μοντέλα, να μην τα ξαναγράφω...

Όμως, στο λίγο χρόνο που θα αφιερώνω θα τον αφιερώσω για να δω αν υπάρχει πιθανότητα για ένα κβ χιονιά πριν βγει ο μήνας. 

Οπότε, με όλη τη θετική μου ενέργεια, πάμε για κάτι light το επόμενο σ/κ με την ελπίδα να ανοίξει ο δρόμος για τον μεγάλο κβ χιονιά αμέσως μετά (20-25/12 χοντρικά), vamos!!!

Καιροσυντροφοι..Γυρισε ο στρατιωτης Δημητρης....Τρεμε υποτροπικε....

OSkY.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χάλια ανσαμπλ ευρωαπιου για το σουκου

Δεν πειράζει, ας μην κάνει τίποτα το επόμενο σ/κ αλλά να στρωθεί ο δρόμος για μετά...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καιροσυντροφοι..Γυρισε ο στρατιωτης Δημητρης....Τρεμε υποτροπικε....

OSkY.gif

Θα φέρω τον κβ, να το θυμάσαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος του Ευρωπαϊκού, βγάζει ένα γρήγορο περασματάκι για το άλλο Σκ.. θετικό, γιατί έχουμε μια βδομάδα μπροστά μας για να φτιάξει κι'άλλο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Στην χειροτερη ας ειναι και προσηνεμος ,θα το αντέξουμε …😎

κβ και στην κατάληξή του προσήνεμος...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά 

Αρε Κίνα αρε Κίνα, θα το φέρεις δεν στο είχα

Να τρελάνεις τον Μιχάλη, να σε βάλει στα top five😁

cma-0-240.png.9d5d8b4e16c898ad0c41a050c1e796e7.png

cma-1-240.png.c390786dde95ae75135582b02f36d014.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και, με την ελάχιστη σημασία που μπορεί να έχει αυτές τις ώρες, μετά τις 19/12 είναι σε καλή λογική με το γενικό στήσιμο που δείχνει

EDE1-240.GIF?09-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κινεζος ειχε φερει την Ελπιδα.

θα πρεπει να σκασει και ο θανασης μυτη να φτιαχτεί το παζλ … @menidi

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Σταδιακά από σήμερα μπαίνουμε στο διάστημα που πρέπει να βλέπουμε βελτιώσεις στους χάρτες, ωστόσο να μην δείξουν ποτέ το «ιδανικό» σενάριο μέχρι και την τελευταία στιγμή. Τα πρωινά γενικά μου άρεσαν, ειδικά το τζεμ τρομερό. Και ο τζίφος θα πρόσθετα εγώ, αν και ως αποτέλεσμα είναι άθλιος, κρατάει την τάση των τελευταίων τρεξιμάτων για σήκωμα του αζορ. Ωστόσο, η άνοδος του αζορικού θα μπορούσε να γίνει πολύ νωρίτερα χρονικά αν βελτιωθούν τα πράγματα στην περιοχή του Καναδά… Το τζεμ πχ ήδη από τις 144 ωρες είναι εξαιρετικό σε αυτό το κομμάτι και το αποτέλεσμα φαίνεται. Εδώ παίζεται όλο το παιχνίδι εν ολίγοις…

IMG_5687.jpeg.d7762ef59942d34228b2235412a84860.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...