Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Καλύτερα πάει, σίγουρα θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον...  δεν θα φτάσει πάλι Ισπανία...

Ναι λίγο παραδίπλα από Ισπανία...γεωργία και Αζερμπαϊτζάν...🤣🤣..πάντως έτσι δουλειά δεν γίνεται θα μας σπάσει τα νεύρα αναδίπλωση στην αναδίπλωση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι λίγο παραδίπλα από Ισπανία...γεωργία και Αζερμπαϊτζάν...🤣🤣..πάντως έτσι δουλειά δεν γίνεται θα μας σπάσει τα νεύρα αναδίπλωση στην αναδίπλωση...

Το ενδιάμεσο πάω στοίχημα πως δύσκολα θα το πετύχει😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν το καταλάβατε από αύριο μπαίνουν τα Χριστούγεννα και επίσημα στους χάρτες...😋😋...μπαίνουν με ωραίο τρόπο πάντως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένα τα ensemble απ' όσα κάθισα και είδα, συγκριτικά με το 12αρι.. καλά πάμε.... έχει και μερικούς κεντροβόρειους μέσα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Βελτιωμένα τα ensemble απ' όσα κάθισα και είδα, συγκριτικά με το 12αρι.. καλά πάμε.... έχει και μερικούς κεντροβόρειους μέσα.....

Αυτο θα έλεγα τώρα.Σαφης βελτίωση ο μο σε σχέση με το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θα πω οτι τα ποσοστα ειναι μεγαλα για τοσες μερες πριν καποιοι ακομα και στην ελλαδα να κανουν λευκα χριστουγεννα ελπιζω οσο παιρνανε οι μερες τα ποσοστα να ανεβαινουν και οχι να πεφτουν

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Antrious Antrious είπε:

γιατι ποσοστα μιλαμε αυτην την στιγμη 

45 τις εκατο για σοβαρη ψυχρη εισβολη με σοβαρες χιονοπτωσεις στην χωρα στο διαστημα 19-23

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα πω οτι τα ποσοστα ειναι μεγαλα για τοσες μερες πριν καποιοι ακομα και στην ελλαδα να κανουν λευκα χριστουγεννα ελπιζω οσο παιρνανε οι μερες τα ποσοστα να ανεβαινουν και οχι να πεφτουν

Κωστα τα ανσαμπλ του τζιφουλα κρυβουν μερικα διαμαντάκια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Κωστα τα ανσαμπλ του τζιφουλα κρυβουν μερικα διαμαντάκια 

Ελπιζουμε αυτα τα σεναρια σε ολα τα ενς των μοντελων να αρχισουν να αυξανονται απο δευτερα τριτη και μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ελπιζουμε αυτα τα σεναρια σε ολα τα ενς των μοντελων να αρχισουν να αυξανονται απο δευτερα τριτη και μετα

Οσο παραμενεις αισιοδοξος εγω δε φοβαμαι τίποτα.Παμε να το φέρουμε το τιμημένο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα..Με λενε Σακη και δεν ειμαι καλα..Ξανακυλησα....Πηρα τζεμ πρωι πρωι...Δεν αντεξα..

gem-0-240.png

Καλημέρα. Είμαι και εγώ μέσα στο παιχνιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, Μιχαήλ από το μέλλον εδώ, ναι βγήκε το Τζεμ μιας και θάφτηκαν. Γειιιιιιι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα, Μιχαήλ από το μέλλον εδώ, ναι βγήκε το Τζεμ μιας και θάφτηκαν. Γειιιιιιι.

Καλημέρα Μιχάλη είμαι και εγώ στο παιχνίδι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Gary είπε:

Καλημέρα Μιχάλη είμαι και εγώ στο παιχνίδι?

Γκάρυ είναι μακριά ακόμα.Υπαρχουν οι προϋποθέσεις να δούμε αρκετοί ωραία πράγματα όπως υπάρχει και η πιθανότητα να μην δεί κανείς τίποτα.οποτε προσευχή και νηστεία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...