Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε πςτυχατε κανενας τιποτα φετος ...ηρθε η χρονια μου και η σεζον μου 

gens-35-1-258.png

 

κάτι σαν αυτό φαντάζομαι εννοείς, όχι το συγκεκριμένο, αλλά εδώ που μπαίνει το χαμηλό... Μετά γίνεται χαμός, αν και όχι ακριβώς αυτό που ψάχνουμε <(καλά εμένα μου αρέσει κιόλας)

gens-35-1-324.png

 

 ε και εδώ αν ήταν πιο νότια, θα γινόταν της χιονομουρλής

gens-35-1-360.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

gens-35-1-258.png

 

κάτι σαν αυτό φαντάζομαι εννοείς, όχι το συγκεκριμένο, αλλά εδώ που μπαίνει το χαμηλό... Μετά γίνεται χαμός, αν και όχι ακριβώς αυτό που ψάχνουμε <(καλά εμένα μου αρέσει κιόλας)

gens-35-1-324.png

 

 ε και εδώ αν ήταν πιο νότια, θα γινόταν της χιονομουρλής

gens-35-1-360.png

Ναι μωρέ ο Αντουάν πόνταρε στην ανα-τριπλωση με σφήνα η χωρίς σφήνα...ψιλοχλωμιασε βέβαια αλλά μιλάμε για 10+ μέρες μετά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι μωρέ ο Αντουάν πόνταρε στην ανα-τριπλωση με σφήνα η χωρίς σφήνα...ψιλοχλωμιασε βέβαια αλλά μιλάμε για 10+ μέρες μετά...

Αν μιλάμε για αυτό το σενάριο πλέον ο ευρωπαίος συνεχίζει να έχει το χειρότερο σενάριο. πρέπει να αποκοπέι πλήρως το χαμηλάκι από την κυκλοφορία. Για να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν μιλάμε για αυτό το σενάριο πλέον ο ευρωπαίος συνεχίζει να έχει το χειρότερο σενάριο. πρέπει να αποκοπέι πλήρως το χαμηλάκι από την κυκλοφορία. Για να δούμε.

Μιχαηλ πως το βλεπεις φετος.....θα χουμε κβ χιονια?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τρέχει να ξεφύγει από αυτό που ερχεται Βαγγεληηηη

Δώσε ρε Αντώνηηηη!

gens-51-1-342.pngimage.png.ffee0b64940e77619afd0e68fad57422.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Μιχαηλ πως το βλεπεις φετος.....θα χουμε κβ χιονια?????

Πριν πει ο Μιχαήλ να σου πω εγώ?...όλα αυτό δείχνουν,η κυκλοφορία η τροχιές των ψυχρών εισβολών που είχαμε μέχρι τώρα η θέση του αζορ η γενική αίσθηση είναι ότι θα έχουμε ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Μιχαηλ πως το βλεπεις φετος.....θα χουμε κβ χιονια?????

Κάτσε να ψάξω στο μετεωρολογικό γλωσσάρι να δω τι σημαίνουν αυτές οι 2 λέξεις, και επανέρχομαι. χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω την αλήθεια με έχουν κουράσει τωρα τελευταια τα μοντέλα... Κυριολεκτικά καθε μέρα αλλάζουν είτε για τα κοντινα και πόσο μαλλον για τα μακρινά... πια ξέρουμε μόνο τον καιρο 4 ημερων μαξ... απο εκεί και πέρα απλα ταση. Δεν διαφωνώ βεβαια πως μπορει να διαμορφωθουν διατάξεις που να "ψιθυρίζουν" τον καιρο για αργότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κάτσε να ψάξω στο μετεωρολογικό γλωσσάρι να δω τι σημαίνουν αυτές οι 2 λέξεις, και επανέρχομαι. χαχαχαχαχα

Eγώ κάτι τέτοιο βρηκα στο γλωσσαρι 🤣 Κανω αυτουσια μεταφορα αυτων που ειπες δεν φταίω εγω χαχαχα

Κόγκας δράκος: Μετεωρολογικός [εδώ γελάμε] και φορουμικός όρος προσήνεμων [κυρίως] που ονομάζουν την μεγάλη παλαιάς κοπής προσήνεμη [κυρίως] ψυχρή εισβολή προερχόμενη από το ψύχος στην Ρωσία που απελευθευρώνεται στην χώρα μας. Αν ο κόγκας βρυχάται είναι ακόμα στο σπίτι του [mother russiaaaaa]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πριν πει ο Μιχαήλ να σου πω εγώ?...όλα αυτό δείχνουν,η κυκλοφορία η τροχιές των ψυχρών εισβολών που είχαμε μέχρι τώρα η θέση του αζορ η γενική αίσθηση είναι ότι θα έχουμε ....

Βαγγελη και εγω αυτο βλεπω..

Το μεγαλο ερωτημα ειναι γιατι δεν ερχεται?????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ που βλέπω το χαλί το μαύρο στα σημερινά ενς του σκουπιδαιου να κλείσω αύριο κανένα γιατρό??? 

Εκτός αν μιλάμε υποθετικά ότι ναι κάπου μετά τις 26  φαίνεται να χαλαρώνει αρκετά πάλι το p.v οπότε και θα προκύψουν ευκαιρίες ... 

Σήμερα με αυτά που βλέπουμε δεν ...

αν αλλάξουν τώρα δραματικά αύριο αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Σενάριο 47 και τα μυαλά στα καγκελα

Στην αρχή μέχρι να φτάσω στηνν σφήνα ήμουν σε φάση, από πότε τα Γρεβενά έιναν προσήνεμα? χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 σεναρια του ευρωαπιου κόβουν τον ατλαντικο ...κοίταξτε μεσο ορο ..υπεροχο

Κοιτάξτε πως αδειάζει

 

gens-51-1-318.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μόνο με αυτό ξεχρεώνει.

us_model-en-318-9_modez_2023121712_360_17_108_m47.png

Παλι ο Βόλος στο επίκεντρο. χαχαχχα. Λίγο πιο βόρεια ήθελε χεχεχε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μόνο με αυτό ξεχρεώνει.

us_model-en-318-9_modez_2023121712_360_17_108_m47.png

Τα προσηνεμα πάντως χιονιζονται δύο φορές μάλιστα, φοβερό σενάριο και πολύ σπάνιο να ξεκινήσει προσηνεμος και μετά πανελλαδικος 

Πλην Αθήνας βέβαια χεχεχε, τιμωρία για τα χιόνια που μας έχει κλέψει τα τελευταία χρόνια 😂😂

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Τα προσηνεμα πάντως χιονιζονται δύο φορές μάλιστα, φοβερό σενάριο και πολύ σπάνιο να ξεκινήσει προσηνεμος και μετά πανελλαδικος 

Κ κεντροβορειο ξεκιναει με περισσοτερο έμφαση στα κεντρικα καταλήγει προσηνεμο ημιορεινά συνεχίζει προσηνεμο πεδινό και γυρνάει κεντροβορειο και προσηνεμο χαχαχα έπος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...