Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι πισωγυρισμα. Κλασσικά θα χιονίσει Απρίλιο.

Μόνο το αικον είναι καλό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πιο τραγικά δε γίνεται νομίζω, από την άποψη ότι δεν φαίνεται καμία προοπτική μέχρι τέλους του μήνα με αυτή την κυκλοφορία που έχει διαμορφωθεί.

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2023-12-18&model=gfs&member=ENS&bw=1

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2023-12-18&model=gem&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το κόλπο ετοιμάζεται.. Ο ατλαντικος ετοιμος να αδειάσει και να ξεχυθεί το κρυο 

🙄🙄🙄🙄🤔🤔🤔🤔🤔????!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

 

Screenshot_2023-12-18-09-18-20-069_com.android.chrome.jpg

Δε θα τα χρειάζομαιι μεχρι τέλος του χρόνου το πολυ τις πρώτες 2 μέρες του άλλου θα μαι με φουλ χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τελος ο μηνας Μητσακο.Δεν υπαρχει τιποτα.Και δεν θα υπαρξει τιποτα.

Ακριβώς αυτό πλέον θα γράψω κι εγώ μετά ταπρωινά τρεξίματα..... πάει οριστικά και ο Δεκέμβρης ολόκληρος μας αποχαιρετά ήδη από τις 18 Δεκέμβρη καιρικά....οτιδήποτε και ΑΝ υπάρξει μετά την 1η του μήνα στην καλύτερη των περιπτώσεων......

τουλάχιστον ξεμπερδέψαμε γρήγορα από το άγχος των τρεξιμάτων....μετά τα Χριστούγεννα ξανά και αν δεν έχει ξεγραφτεί ήδη και το πρώτο 5ήμερο Γενάρη μέχρι τότε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Ακριβώς αυτό πλέον θα γράψω κι εγώ μετά ταπρωινά τρεξίματα..... πάει οριστικά και ο Δεκέμβρης ολόκληρος μας αποχαιρετά ήδη από τις 18 Δεκέμβρη καιρικά....οτιδήποτε και ΑΝ υπάρξει μετά την 1η του μήνα στην καλύτερη των περιπτώσεων......

τουλάχιστον ξεμπερδέψαμε γρήγορα από το άγχος των τρεξιμάτων....μετά τα Χριστούγεννα ξανά και αν δεν έχει ξεγραφτεί ήδη και το πρώτο 5ήμερο Γενάρη μέχρι τότε.....

Δε προκειιται αυτος κ ατλαντικος να κρατησει τον αζορικο ,, περιμενε μεχρι αυριο και θα δεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορούμε νομίζω απο τούδε και εις το εξης να ανεβάζουμε χάρτες νεφοκάλυψης . Είναι και αυτος ενας στοχος εκει που καταντήσαμε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε προκειιται αυτος κ ατλαντικος να κρατησει τον αζορικο ,, περιμενε μεχρι αυριο και θα δεις 

Αντώνη αφού άλλαξε και χάλασε και το ούκμο που είχε το καλύτερο σενάριο ξέχνα το .....τουλ΄χιστον μέχρι τις 30-31 του μήνα ....τώρα μιλάμε μόλις για 3-4 σενάρια μόνο σε κάθε μοντέλο στα ανσάμπλ και αυτά χωρίς υετό ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως , κ δεν το γραφω ειρωνικα, μπορουμε με βεβαιοτητα να προβλεψουμε κ τον επομενο Δεκεμβρη! Ζεστα τα Χριστουγεννα του 2024! επισης πλεον μπορουμε ν καιμε κ τα 10ημερα για πλακα ας ελπισουμε καπου παρακατω να ανταμειφθουμε ολοι φετος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

παντως , κ δεν το γραφω ειρωνικα, μπορουμε με βεβαιοτητα να προβλεψουμε κ τον επομενο Δεκεμβρη! Ζεστα τα Χριστουγεννα του 2024! επισης πλεον μπορουμε ν καιμε κ τα 10ημερα για πλακα ας ελπισουμε καπου παρακατω να ανταμειφθουμε ολοι φετος!

Αυτό έλεγα σε φίλους εγώ και μιλούσα κυριολεκτικά..άλλωστε το έχω πει άπειρες φορές τα τελευταία χρόνια κι εδώ μέσα..... το πιο σίγουρο προβλέψιμο γεγονός του χρόνου έχει γίνει ο ηλιόλουστος άνομβρος και ζεστός καιρός τον Δεκέμβρη και κυρίως κατά τη διάρκεια των ημερών των Χριστουγέννων.... γι αυτό και η πρόβλεψη από γνωστό μετεωρολόγο ήταν πολύ έξυπνη κατά τη γνώμη μου αφού είχε 99% πιθανότητες επιτυχίας όχι μόνο 30 μέρες πριν αλλά ακόμα και αν κάνει κανείς πρόβλεψη και για του χρόνου τα Χριστούγεννα....ακόμα και στο παρλεθόν να δει κανείς το 90% των ημερών των Χριστουγέννων ήταν ηλιόλουστα στη χώρα μας.....είναι σαν να προβλέψουμε από τώρα ότι θα χει ζέστη τον 15Αυγουστο....τόσο σίγουρο....φυσικά τότε έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να έχουμε άστατο καιρό από ότι τώρα....!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε προκειιται αυτος κ ατλαντικος να κρατησει τον αζορικο ,, περιμενε μεχρι αυριο και θα δεις 

Καλά ρε τρελέ πότε πρόλαβες και χάκαρες τον Ιάπωνα;;;

J264-21.GIF?18-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε μην είμαστε αχάριστοι,έκανα μονοήμερη κακοκαιρια ορεινών,μας αξίζει τώρα ένα 20 ήμερο απραξίας,άλλωστε όλο.το φθινόπωρο μας ξέσκισε στα κρύα,ήρθε η ώρα να ηρεμήσουμε λίγο...

Δεν ξέρω τι κατάρα έχει πέσει μετους δεκεβρηδες στην χώρας..Μιλάμε για κόλλημα όχι αστεία.Τα λέμε μεταντις 25 αδέρφια,ελπίζω τότε να ανοίξω μοντέλα και να έχουν φτιάξει τα πράγματα για όλους,πάμε αισιόδοξα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχουν τίποτα οι χάρτες..τζάμπα στεναχωριέστε...

Ας το γυρίσουμρ στο φαγητό λοιπον🤣

Σαρμαδάκια της γιαγιακας μου (μόνο αυτή μας έμεινε)

20231218_100656.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως ο λογος που ο φετινος δεκέμβριος μας φαινεται τοσο εκτρωματικος, είναι οτι καθε εβδομαδα παει στο +10 στα 850, γιατι κατα τα  αλλα ενα ενδιαφερον το εχει, και σε χαρτες αλλα και πρακτικα. Θεωρω οτι αν αντι για +10 πηγαινε απλα στο +3 η +4 , δεν θα μας φαινοταν και τοσο απαισιος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Δεν έχουν τίποτα οι χάρτες..τζάμπα στεναχωριέστε...

Ας το γυρίσουμρ στο φαγητό λοιπον🤣

Σαρμαδάκια της γιαγιακας μου (μόνο αυτή μας έμεινε)

20231218_100656.jpg

Πω ρε φίλε!!!!τι μας κάνεις τώρα...😋😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...