Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με συχγωρειτε αλλα μολις το διαβασα το δυσαρεστο νεο..Ενα ακομα...Δυσκολη χρονια...Πηρε πολλους αγαπημενους και φιλους...Τον Ερμη δεν τον γνωριζα προσωπικα ομως ειχα διαβασει πολλες φορες τις εκτιμησεις του...Εξαιρετος και σοβαρος...Ο θεος να αναπαυσει την ψυχη του...

Θα το ξαναγραψω κι ας γινομαι γραφικος...Ζηστε την καθε μερα σαν να ειναι η τελευταια σας γιατι οσο κι αν ποναει μπορει να ειναι...Αγκαλιαστε τους δικους σας ανθρωπους,προσπαθηστε να γινετε καλυτεροι ανθρωποι,βαλτε χιουμορ στη ζωη σας και το σημαντικοτερο...Ελατε να ζησετε στα προσηνεμα μπας και δειτε σοβαρο χιονι...😜Το τελευταιο πλακιτσα προφανως..

Βαγγελη μου η επομενη προσηνεμη θα βαφτιστει "Ερμης"..Τιμης ενεκεν...Η ζωη ειναι μικρη δυστυχως...Ας μην την κανουμε μιζερη...

Με συχγωρειτε για το εκτος θεματος....

Καλη ανταμωση Ερμη...Ο θεος να σε αναπαυσει και να δινει δυναμη στους δικους να σε θυμουνται οπως θα θελες!!!

Δωσε χαιτετισματα στους Αγγελους απο την Ευβοια και στον Μακαρο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το πρωί που μάθαμε το δυσάρεστο γεγονός χαλάστηκα πάρα πολύ.. 

Αλλο ένα παλικάρι έφυγε απ τη μετεοπατεα μας..

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα σκεπάσει τον Ερμή μας.. 

Ως ένδειξη ελάχιστου φόρου τιμής προτείνω όσοι επιθυμούν να αλλάξουν τα avatar τους για λίγες μέρες.. 

Συλλυπητήρια στους δικούς του ανθρώπους.. 

Καλο ταξίδι στη γειτονιά των αγγέλων φίλε Ερμή.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζαλίστηκα στους χάρτες του τζιφου ούτε καταλαβαίνω τι δείχνει, σαν πίνακες του Πικάσο είναι, χαμηλά και υψηλά ατάκτως ηρημενα. Πρέπει λογικά να μην ξέρει τι του γίνεται μετά τις 150 ώρες περίπου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Η ζωη ειναι μικρη δυστυχως...Ας μην την κανουμε μιζερη...

Πολύ σωστό και να συμπληρώσω, μικρή η ζωή και φυσικά όχι δεδομένη για κανέναν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλλυπητήρια Στους δικούς του και σε όσους τον γνωρίζατε,  εγώ προσωπικά δε το γνώριζα το παιδί , αλλα είχα διαβάσει παλια το 15 16 δε θυμαμια καριβως πρωτη φορα ενα αρθρο για δεικτες ναο και αο και νομιζω το ειχε γραψει ενας Ερμης αλλα δε θυμαμαι το επίθετο,  ήταν   περιεργο επίθετο,  ισως ηταν  αυτος γιατι λετε οτι ειχε και γνωσεις και τοτε αρχισα να το ψαχνω για πρώτη φορά,  αλλά εδω μέσα καταλαβα μετα καλυτερα τι είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ανωμαλεεεεεε!!!!!Σαν το βοσκο,τα προβατα και τον λυκο εισαι και συ....

gfs-1-342.png

gfs-0-330.png

Modele GFS - Carte prévisionsλιγουρεύεστε άδωνις GIF - Λιγουρεύεστε Άδωνις Books - Discover & Share GIFs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ακόμα και στους εικονικούς η Β Ελλάδα απουσιάζει 😂😂

Η βορεια ελλαδα μια χαρα ειναι για τη κεντρικη μακεδονια παιζεται χααχαχ

 

330-780GR.gif

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Η βορεια ελλαδα μια χαρα ειναι για τη κεντρικη μακεδονια παιζεται χααχαχ

 

330-780GR.gif

Ποια ακριβώς είναι η χαρά για Κ Μακεδονία, Α. Μακεδονία και Θράκη; 5 πόντοι χιόνι και μετά -10 με αστέρια ενώ θα θάβονται τα νησιά; 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ακόμα και στους εικονικούς η Β Ελλάδα απουσιάζει 😂😂

Χιονιστικαμε χθες .... Ας πάρουν και οι άλλοι ένα νirtual ... Άσε που λίγο πριν και σε αυτό το ραν χιονιζομαστε για κανένα 6ωρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Χιονιστικαμε χθες .... Ας πάρουν και οι άλλοι ένα νirtual ... Άσε που λίγο πριν και σε αυτό το ραν χιονιζομαστε για κανένα 6ωρο 

Στεφαναρα....Να σου φερω σουπερ πουμα???Η θα το αντεξετε??🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Ντε φορμε μου φαίνεται φέτος

Όπως και τα υπόλοιπα μοντέλα που δυσκολεύονται να πιάσουν μια βροχή στις δύο ημέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=12ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=6&

Το 12αρι του gfs δεν ακολούθησε τα ens του Ευρωπαικού για 23-25. Να δούμε τι θα γίνει στο 12αρι του παίου.

Θα τουμπαρει ο παιος... Δεν μπορεί τελευταία... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Θα ήθελα από εδώ να δηλώσω ότι σήμερα είναι μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου.Πολλοι από εσάς δεν τον ξέρετε οι πιο παλιοί και σίγουρα οι προσήνεμοι θα το ξέρουν.Εφυγε ένας από τους καλύτερους φίλους μου που έχω κάνει από το καιρικό κομμάτι της ζωής μου.Ο Ερμής ο πασιπουλαριδης ενας φίλος με όλη την σημασία της λέξης ένα καταπληκτικό παιδί που εύχομαι ο καλός Θεός να τον πάρει δίπλα του και η ψυχή του να γίνει άγγελος.Ενας τρομερός γνώστης των καιρικών και ειδικά της αττικης ένα απίστευτο άτομο .Τιμής ένεκεν η επόμενη μεγάλη προσηνεμη χιονοκαιρια θέλω να πάρει το όνομα του και μόνο αυτό χωρίς το οποιοδήποτε άλλο όνομα δίπλα.Προφανος και η ζωή συνεχίζεται αλλά η απώλεια ενός τρομερά καλού σου φίλου και σε νέα ηλικία είναι κάτι πρωτόγνωρο για μένα  και μη διαχειρησιμο εύκολα...αλλά ξέρω ότι δεν θα ήθελε να είμαι έτσι οπότε του στέλνω όλη μου την αγάπη εκεί ψηλά και τέλος η θλίψη και το κλάμα...καλό παράδεισο φιλαράκι μου...

Σώπα ρε Βαγγέλη … ο Ερμής ; Τόσα χρόνια στην παρέα μας ήταν μαζί του ξεκινήσαμε το 2005 …. Και πολύ μικρός …. Κρίμα ….. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, thesprotos said:

Θα τουμπαρει ο παιος... Δεν μπορεί τελευταία... 

Το θέμα είναι πως δεν το δειχνει μονο ο παιος αλλα και καποια σεναρια του αικον οπως και το κυριο του ουκμο..βεβαια μπορει να ξυπνησουν και οι τρεις και να πανε προς τζιφο... θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλλυπητηρία στην οικογενειά του και τους οικείους του Ερμή τον οποίο δεν γνώριζα προσωπικά αλλά δεν παύει να είναι ένα μέλος της καιροοικογένειας...

 

Στα καιρικά πανέμορφος χιονιάς από τζίφο... όταν φτάσει όμως στις 100 ωρες σφυρίξτε μου κλέφτικα...

gfs-0-324.png?12

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...