Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Είναι σε καλύτερο φεγγάρι ο τζιφος με τάσεις ανοδικής πορείας. 

Ναι, αν και κάνει και αυτός λάθη σημαντικά, που τυχαίνει όμως να μην επηρεάζει τόσο πολύ την κυκλοφορία.. Ο ευρωπαίος, και ειδικά το τζεμ ωστόσο... δεν έχουν καν φεγγάρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Όχι πολύ γιατί μετά έχει φαπαρ καραγκιουρμουκ

Γαλλια Ελβετία και δυτική Γερμανια,πακετάκι πανε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εντάξει ας το βάλω κι εγώ...ούτε εικονικά δεν το έχουμε δει άλλωστε image.png.9d31ca0cff922653e45bb590366c7fdd.png

αν βγει ο χαρτης....ειστε ολοι καλεσμενοι !!!!! φαγητο , υπνο και οτι γουσταρετε !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Είναι σε καλύτερο φεγγάρι ο τζιφος με τάσεις ανοδικής πορείας. 

 

 

 

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναδίπλωση τσεκ!

ECM1-216.GIF?09-0ECM1-240.GIF?09-0

 

 

και εμείς στα κβ θέλουμε να κοκκινήσει η Λόντρα, αλλά το υπόλοιπο κοκκινάκι δεν θα πάει προς Γαλλία, αλλά προς Ισλανδία😎

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν λέω πάει να στηθεί όμορφος αζορικος αλλά πολύ φοβάμαι μην μας πλακώσει και έχουμε μόνο ξεροκρυο όπως συνήθως συμβαίνει.να μου πεις πλέον το να συνδυαστεί υετός με θερμοκρασία είναι σαν πιάνεις το τζόκερ οπότε και κρύο να έρθει θα είναι καλύτερο σε σχέση με τα περσινά εκτρώματικα Χριστούγεννα που μας έφαγαν οι μύγες και τα κουνούπια.Απλα το χω μεγάλο άχτι να δω λευκά Χριστούγεννα.Αληθεια θα προτιμούσα αυτό παρά να πιάσω το τζόκερ τοσο μεγάλο πόθο το έχω . σορυ για το Διπλό μήνυμα.εγραφαν και αλλά παιδιά και το ανεβασε δύο φορές.

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και να τι εννοώ. Άσχετα από εμάς, δείτε πως την έκανε την Αμερική ο ευρωπαίος, σμπαράλια:

 

00αρι:

ecmwfna-0-180.png?0

 

 

12αρι:

ECN1-168.GIF?09-0

 

 

 

τζίφος 00αρι.. λολ 

gfsna-0-180.png

 

 

 

δεν κάνω βέβαια σύγκιση εδώ, γιατί και ο τζίφος άλλα έδειχνε πριν κάποιες μέρες. Λογικές οι αλλαγές για αυτές τις ώρες θα μου πεις, αλλά ο ευρωπαίος είχε επίσης το δικό του σενάριο που άλλαξε τελείως στο 12αρι του.

 

Μου αρέσεις ρε φιλεγιατι ασχολησε με την πλανητικής κλίμακας ατμοσφαιρική κυκλοφορία... Με πλανητικα κύματα Rossby κτλ.. Έχεις μάτι τελικα😃

 

 

 
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, INUIT είπε:

αν βγει ο χαρτης....ειστε ολοι καλεσμενοι !!!!! φαγητο , υπνο και οτι γουσταρετε !!!!!!!

Χρησταρα..Ανεβαινουμε..Ετοιμασου...Θα σου στοιχισει κατι παραπανω ομως..🤣

KOMBOI.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αναδίπλωση τσεκ!

ECM1-216.GIF?09-0

 

 

και εμείς στα κβ θέλουμε να κοκκινήσει η Λόντρα, αλλά το υπόλοιπο κοκκινάκι δεν θα πάει προς Γαλλία, αλλά προς Ισλανδία😎

Κοκκίνισμα Λοντρας τσεκ αρχικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Χρησταρα..Ανεβαινουμε..Ετοιμασου...Θα σου στοιχισει κατι παραπανω ομως..🤣

KOMBOI.jpg

χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!!!!  δεν παιζεσαι !!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, INUIT είπε:

αν βγει ο χαρτης....ειστε ολοι καλεσμενοι !!!!! φαγητο , υπνο και οτι γουσταρετε !!!!!!!

Μία φασόλια για μένα φίλε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Κοκκίνισμα Λοντρας τσεκ αρχικά. 

Όπως είπε και ο Μιχαήλ τώρα θέλουμε την κοκκινίλα να πάει Ισλανδία και είμαστε κομπλέ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow Junky είπε:

Όπως είπε και ο Μιχαήλ τώρα θέλουμε την κοκκινίλα να πάει Ισλανδία και είμαστε κομπλέ 

Για Κ.Β. ναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, INUIT είπε:

να το παραγειλεις ,, δεν θα το ζητησεις ετσι οπως το βγαλε !!!!!

gfs-0-384.png?12

gfs-1-384.png?12

ουυυυφφφφ....τωρα γιατι να ξαναδω χαρτες μεχρι τις 25?????

Καλύτερα κρατά αυτό να το βλέπεις και μην ξαναδείς ανανέωση χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσάμπα κοιτάτε χάρτες κι οημειοριενα μπορεί με 30 τους εκατό Πιθανοτητες για το άλλο σουκου...Μετά δεν υπάρχει τίποτα απολύτως τσάμπα περιμένετε 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τσάμπα κοιτάτε χάρτες κι οημειοριενα μπορεί με 30 τους εκατό Πιθανοτητες για το άλλο σουκου...Μετά δεν υπάρχει τίποτα απολύτως τσάμπα περιμένετε 

Τι εννοείς για το μετά τζάμπα κοιτάμε? βλέπεις ότι δεν υπάρχει κάτι θετικό στον ορίζοντα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τσάμπα κοιτάτε χάρτες κι οημειοριενα μπορεί με 30 τους εκατό Πιθανοτητες για το άλλο σουκου...Μετά δεν υπάρχει τίποτα απολύτως τσάμπα περιμένετε 

Ας είναι και τζάμπα. Εθισμός είναι😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Τι εννοείς για το μετά τζάμπα κοιτάμε? βλέπεις ότι δεν υπάρχει κάτι θετικό στον ορίζοντα?

Ναι εννοείται τιποτα θετικό...έπεσαν τα ανσαμπλ στις 15 με 17 και τελικά μια σάπια κακοκαιρια θα ρθει μετα έπεσαν στις 19 Ο μεσοςο ορος στο μειον 3 και τώρα είναι συν 2 τωρα έπεσε στις 21 με 23 και πάλι το ίδιο θα γίνει...συνεχίζω την άποψη μου και μάλιστα τα 12 αρια μου έδωσαν παραπανω πιθανοτητες ..τουρκια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ναι εννοείται τιποτα θετικό...έπεσαν τα ανσαμπλ στις 15 με 17 και τελικά μια σάπια κακοκαιρια θα ρθει μετα έπεσαν στις 19 Ο μεσοςο ορος στο μειον 3 και τώρα είναι συν 2 τωρα έπεσε στις 21 με 23 και πάλι το ίδιο θα γίνει...συνεχίζω την άποψη μου και μάλιστα τα 12 αρια μου έδωσαν παραπανω πιθανοτητες ..τουρκια 

Mα ήταν φως φανάρι με τέτοιον αντικυκλώνα.... το είχα πει από την αρχή ότι δεν είναι καλό τόσο δυνατός αντικυκλώνας και τέτοια γρήγορη επέκταση ανατολικότερα..... θα γίνει πανευρωπαικός και με συνοπτικές διαδικάσίες χάνουμε και το δεύτερο δεκαήμερο...........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...