Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

🤣🤣🤣🤣😂

384-574GR.GIF

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο γελάς. Πιστεύω πως είναι ένα αρκετά ρεαλιστικό σενάριο..😋😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψχμμ, η πρώτη φορά που θέλουμε την αρχική αποκοπή στον ατλαντικό, λίγο μικρότερη για να μην την φάει ο αυλώνας. Για να δούεμ το αντικτυπο. Στην Αμερική όλα οκ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Εγώ βλέπω ότι μπορεί να φουντώνει ο αζορικος αλλά πάει προς την κεφαλα μας  και δεν ξέρω αν μπορεί να βρει χώρο να πάει προς Γροιλανδία 

Αφού βρε τραβιέται δυτικά στο είπα και το πρωί...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αφού βρε τραβιέται δυτικά στο είπα και το πρωί...😋

Δεν ξέρω ρε συ Βαγγέλη . μακάρι γιατί κάθε ραν που βλέπω πιέζεται πολύ ο αντικυκλωνας και πέφτει πάνω μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ δεν περιμένω να δω κάτι άλλο.απο δω και πέρα μπαίνουμε στις ώρες της φαντασίας . Ελπίζω στα πρωινά να πάμε καλύτερα.καληνυχτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

εγώ δεν περιμένω να δω κάτι άλλο.απο δω και πέρα μπαίνουμε στις ώρες της φαντασίας . Ελπίζω στα πρωινά να πάμε καλύτερα.καληνυχτα

Οι ώρες φαντασίας είναι πολύ πιο κοντά από ότι νομίζεις. ¨οπως και με την φάση του Νοεμβρίου έτσι και τώρα, είναι η δεύτερη φορά που θέλουμε πολύ συγκεκριμένα πράγματα να γίνουν, και επειδή από ότι έχω δει είναι αρκετά εύκολα, θα δεις ότι η αναδίπλωση, αν δεν γίνει κάτι εξωπραγματικό, θα έρθει τραίνο , και θα φαίνεται κάθε μέρα σε όλα τα τρεξίματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο γελάς. Πιστεύω πως είναι ένα αρκετά ρεαλιστικό σενάριο..😋😎

Και εγώ το ζωγράφισα και το στειλα στον Αη βασίλη....!!!χαχαχαχ...βρε τον τζίφο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Μιχαήλ λοιπόν μας ανέλυσε ότι για να χιονισει στα ΚΒ, πρέπει να συνομοτησει  το μισό σύμπαν, να εξισορροπησουν 387 μεταβλητές στον Ειρηνικό, στον  Ινδικό, στα νησια  του Πασχα και στο Κιλιμάντζαρο. Αντε να είσαι ψύχραιμος τώρα.... 🤬

 

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τώρα έφτασε η στιγμή να δούμε τα πυροτεχνήματα.. Στην Αμερική το 18αρι είναι καλύτερο από πριν, οπότε θα δούμε καλή κατάβαση νωρίιτερα, μόνο 300 ώρες. χεχεχεχε

1055 Αζορικός χαχαχα

gfs-0-258.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ στις 15 με 16 σχηματίζεται και ένας νοητός ουράνιος θόλος πάνω από την Ελλάδα.....!Πάλι τους αλκοολικούς βάλαν στην βάρδια του 18Ζ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ....ΑΟΥΧΤΟΥΓΚ ΑΟΥΧΤΟΥΓΚ!!!!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΣΙ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ (ΑΝΤΕ ΞΑΙ Ο ΒΟΛΟΣ ΜΕΣΑ),ΣΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΣΚΟΡΔΑ ΕΙΤΕ ΜΑΤΙΑ...😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-12-270.png?18

 

τρελό.. ουσιαστικά τέτοιον εμποδισμό θέλουμε, απλά να μπαίνει λιγό περισσότερο στην Ευρώπη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Και μαύρο υετό σε Αττική για δώρο χεχεχε

 

gfs-2-288.png

Τα μμ του Γιώργου του βικιγκ που του λείπουν...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυο παρατηρησεις για την ψυχική μας υγεία.

α)Ότι σενάριο και να βγεί...εμείς εχουμε και εναν υποτροπικό στα νότια και ανατολικά μας που θυμήθηκε να φουσκώσει.(κακό)

β)Καλά τα μοντέλα...αλλά νομίζω όταν φθάνουν οι Αυλώνες σε εμάς...μάλλον θα κινούνται πιο νότια στο δρόμο που χάραξε ..η κατεβασιά του Νοέμβρη(πολικός αεροχείμαρος)/καλό.

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ότι υπάρχει περίπτωση να χιονιστω με αζορικο κατσκοκκινο 10055 με ξεπερνάει...φτου φτου φτου

Αντε πήγαινε για ύπνο τώρα  και ήσυχα.. Μεγάλος άνθρωπος να αποφεύγεις τις συγκινήσεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...