Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει να μην έχει υετο τις ώρες των καλών θερμοκρασιών το κύριο του τζίφου. Αν χαλάσουν και τα ενς πάει το ΣΚ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Της ειπα για τον αλλο μηνα Σωτο..χαχαχ

δεν πρέπει να λες ψέματα στα παιδιά.....θα στο κρατάνε.....🤣

άνετα και μέσα στο επόμενο διάστημα την βλέπει τις νιφάδες της....ίσως και το ΣΚ...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάπα το ουκμο, εύχομαι πραγματικά να τουμπάρει για το ΣΚ… Όλα τα υπόλοιπα είναι κομπλέ θεωρώ.
Πραγματικά θέλω η κακοκαιρία που διαφαίνεται για τότε να μας δώσει το μέγιστο που μπορεί καθώς η συνέχεια είναι εξαιρετικά αμφίβολη! Θέλω να πάρουμε τα μέγιστα από την ψυχρή εισβολή που φαίνεται στα (σχετικά) κοντινά… Εντωμεταξύ, αξίζει να σημειωθεί ότι όλα τα μοντέλα έχουν ρίξει τις Τ για το ΠΣΚ, αν όντως έχουμε τοσο χαμηλές Τ και διαθέσιμο υετό πολύ πιθανό να δούνε αξιόλογα χιόνια μέχρι αρκετά χαμηλά τα ημιορεινά της κεντρικής χώρας(Θεσσαλία,Στερεά+Εύβοια)…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος έβγαλε μια καλή αποκοπή αμβερσα στους αζορικους και λογικά θα ριτζαρει καλύτερα ενώ η Ένωση λογικά είναι σιγουρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Όσο υπάρχει έστω και ένα μοντέλο δεν τα παρατάω ποτέ.τωρα όσον αφορά τους δείκτες όταν τους πρώτο είχα ανακαλύψει είχα φάει κολημα και επικές μπουφές αισιοδοξίας επειδή ήταν καλοί...αλλάζουν σαν τα πουκάμισα όπως αλλάζουν και τα μοντέλα σενάρια οπότε είναι, ειδικά γυα αρκετές μέρες μακριά και ειδικά Μ αυτά τα μοντέλα τα φετινά ,μια μπουρδιτσα βοηθητική...αυτά και συνεχίζουμε μέχρι να πέσει και το τελευταίο μοντέλο😋

Σε αυτό που λες έχεις απόλυτο δίκαιο Βαγγέλη.....να μην επαναλάβω κι εγώ αναλυτικά πόσο εύκολα αλλάζουν....απλά να τονίσω και να θυμίσω την τιτανοτεράστια απόδειξη αυτών που λέμε....την χρονιά της Αριάδνης της πιο ισχυρής ψυχρής εισβολής που δέχτηκε η χώρα μας τα τελευταία 30 χρόνια τουλάχιστον..... πόσο χάλια ήταν οι δείκτες λίγες μέρες πριν φανεί στα μοντέλα και τι έδειχναν τα μοντέλα ώς προοπτική(καθαρή ζωνική)........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ειμαι με κοβιντ,εχω χρονο να ασχοληθω με την κακοκαιρια του πσκδ και δεν τολμω, επειδη πιστευω οτι παλι φαπα θα πεσει.Μας εχει ....σει την ψυχολογια.Πολυ καλο το αικον.

Περαστικά φίλε Γιώργο!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ο τζιφος έβγαλε μια καλή αποκοπή αμβερσα στους αζορικους και λογικά θα ριτζαρει καλύτερα ενώ η Ένωση λογικά είναι σιγουρη

Η Αμερική συνολικά εν τέλη είναι καλύτερη. Ενθαρρυντικό ραν!

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι δέντρο ειναι πορτοκάλια ;;; ελια ;;; κατι χειμωνιατικο ...μονο  μην ειναι ροδακινια 😂😂😂

Τι να κάνουμε φίλε,, δεν μπορώ να είμαι προσεχτικός γράφοντας στο φόρουμ μέσα από μια... λεκάνη😂

 

Τώρα βγήκα και είδα αναλυτικά μεταβλητές, χχαχαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γουάο....αργούν να ενωθούν και είναι πολύ καλό θα τα στείλει αρκετά πιο ανατολικά όταν η κληρωθεί η αναδίπλωση...καλύτερο βλέπω και το Τζεμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαπα το καρπουζι αλλη μια φορα μια απο τα ιδια                                                          νομιζω                                         οτι η κ. μακεδ καιρικα εχει τελειωσει η την εχουν τελειωσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@GEORGE SNOWMAN περαστικά!!!  Αντε γίνε γρήγορα καλά να παίξεις χιονοπολεμο με το παιδί. 

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραμένει μοναχικός καβαλάρης ο αμερικανός για την συνέχεια βλέπω. Βέβαια, νομίζω το τζεμ πάει να γίνει σύμμαχος(αν και φέτος δεν έχει καμία απολύτως αξία το το δείχνει λολ)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Η Αμερική συνολικά εν τέλη είναι καλύτερη. Ενθαρρυντικό ραν!

Τι να κάνουμε φίλε,, δεν μπορώ να είμαι προσεχτικός γράφοντας στο φόρουμ μέσα από μια... λεκάνη😂

 

Τώρα βγήκα και είδα αναλυτικά μεταβλητές, χχαχαχα

Σκ@@το ραν δηλαδή...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Γουάο....αργούν να ενωθούν και είναι πολύ καλό θα τα στείλει αρκετά πιο ανατολικά όταν η κληρωθεί η αναδίπλωση...καλύτερο βλέπω και το Τζεμ...

πολύ καλύτερο βασικά στην Αμερική!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Ο Καναδος χιονιζει τα προσηνεμα την Κυριακη μεχρι χαμηλα σχετικα.

Εμένα εδω μου δίνει 25 πόντους αλλα ποιοι ασχολείται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

μαπα το καρπουζι αλλη μια φορα μια απο τα ιδια                                                          νομιζω                                         οτι η κ. μακεδ καιρικα εχει τελειωσει η την εχουν τελειωσει 

Ε ναι ρε φίλε!!! Τι είναι αυτό το πραμα. Σε μια κακοκαιρια, ή θα έχουμε υετό με 4-5 βαθμούς ή όταν έχουμε χιονοθερμοκρασίες δεν υπάρχει υετός. Απίστευτη εμμονή  τα τελευταία χρόνια...🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...