Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Berdon είπε:

Ωραιος ο τζιφος

gfs-0-222.png?12

χάθηκε να ήταν στις 0 ώρες αυτό? Πραγματικά είναι δυνατό τρέξιμο, και ίσως βγει ένα από τα καλύτερα αποτελέσματα ποου έχει βγάλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Βαστά γερά τζιφε έχεις ναύτη και Καναδέζα μαζί...

Αν κάνει και παιος βηματα προς αυτη τη κατεύθυνση παμε σουπερ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

χάθηκε να ήταν στις 0 ώρες αυτό? Πραγματικά είναι δυνατό τρέξιμο, και ίσως βγει ένα από τα καλύτερα αποτελέσματα ποου έχει βγάλει

Και καναδος πολυ ωραιος αλλα.... ονειρο απατηλο😎

Μπουμπονησε το βρε!

gfs-0-234.png?12

gfs-13-234.png?12

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μιας και μιλάμε για δείκτες τι ΝΑΟ λέτε να έχει εδώ?πολλά +...επίσης μιας και μιλάμε και για ΑΟ για να πάρει αρνητικές τιμές τέτοιος τεράστιος Αυλώνας θα πρέπει να πάει πολύ νότια πράγμα αδύνατο άρα με μια κάθοδο μέχρι ένα σημείο και μια θετική αποκοπή βγαίνει χιονιχαμηλαρα και με θετικό τον ΑΟ image.png.8a29a064c2c5d6d79731adc9279b4ef7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Κλασσικά η ξένερα του ουκμο τα επιβεβαιωθεί,μαθημενοι είμαστε άλλωστε 

με τα χάλια που έχουν τα μοντέλα το τελευταίο δίμηνο δεν αποκλείεται τίποτα, στην προηγούμενη κακοκαιρία το ukmo τούμπαρε προς τα άλλα ενώ στην προ-προηγούμενη αυτό τράβηξε όλα τα υπολοιπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Δηλαδή που να μην είχε ανέβει ο ΑΟ και ο ΝΑΟ   ΧΑΧΑΧΑ

GFSOPEU12_231_1.png

GEMOPEU12_240_1.png

Άστο σωτο μια μπούρδα παραπλανητική είναι...δες και γιουκμο γύρισε πολύ και αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως είπαν οι προλαλήσαντες για ΝΑΟ, ΑΟ το τζεμ  έχει ίδιο ΑΟ, ΝΑΟ με το πρωινό του, τελείως διαφορετικό αποτέλεσμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ούτε εικονικά δε μας χιονιζαει τέτοιος αυλωνας οχι στη πραγματική ζωή 

Βγάλε τις γαρισζμενες παντόφλες πχια...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ούτε εικονικά δε μας χιονιζαει τέτοιος αυλωνας οχι στη πραγματική ζωή 

Χιονίζει άλλους😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Άστο σωτο μια μπούρδα παραπλανητική είναι...δες και γιουκμο γύρισε πολύ και αυτό 

εγώ απλά περίμενα με τέοιους δείκτες φουλ χαμηλάρα στην Ισλανδία και γενικά πολύ συμπαγή στρόβιλο να έχουν περάσει στα τρεξίματα δεν μιλάμε για 350 φεύγα ώρες αλλά για 200-240 μόλις θα πρεπε να είχαν περάσει στα μοντέλα....εκτός αν είναι τόσο χάλια και αλλάξουν ριζικά μέσα σε ένα ραν αύριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Όπως είπαν οι προλαλήσαντες για ΝΑΟ, ΑΟ το τζεμ  έχει ίδιο ΑΟ, ΝΑΟ με το πρωινό του, τελείως διαφορετικό αποτέλεσμα

Το γιουκμο το δες?διαχωρίζει τα στλσντικα χαμηλά είναι πιο ψηλά οι αζορ ενώ δεν βιάζεται να τους ενώσει και έχει και αποκοπή στις αζορες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ούτε εικονικά δε μας χιονιζαει τέτοιος αυλωνας οχι στη πραγματική ζωή 

καλά εννοείται αλλά εγώ δεν το λέω γι αυτό ...εγώ απλά σχολιάζω τους πολύ χάλια δείκτες  σε αναλογία με τα τρεξίματα....καμία σχεση απλά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

εγώ απλά περίμενα με τέοιους δείκτες φουλ χαμηλάρα στην Ισλανδία και γενικά πολύ συμπαγή στρόβιλο να έχουν περάσει στα τρεξίματα δεν μιλάμε για 350 φεύγα ώρες αλλά για 200-240 μόλις θα πρεπε να είχαν περάσει στα μοντέλα....εκτός αν είναι τόσο χάλια και αλλάξουν ριζικά μέσα σε ένα ραν αύριο...

Ναι όπως περιμέναμε τόσες φορές με δεικταρες να βγουν σούπερ τα τρεξίματα και μετά απορουσαμε ότι δεν γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ειμαι με κοβιντ,εχω χρονο να ασχοληθω με την κακοκαιρια του πσκδ και δεν τολμω, επειδη πιστευω οτι παλι φαπα θα πεσει.Μας εχει ....σει την ψυχολογια.Πολυ καλο το αικον.

Γιωργο περαστικα!!!!!! 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...