Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Το βραδυ θα μιλησω εγω ....ειμαι βουνο για κυνηγι  με κοντομανικο και τα χω παρει ασχημα......

Δεν προλαβαινω να κοιταξω.....

Τί λένε τά σημάδια στον ουρανό  για την Αμερική ώρε γέροντα?

Θά φτάσει τελικά  ό χιόνιας μέχρι τον κόλπο τού Μεξικού?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχίζω να ανησυχώ που συμφωνώ τόσο πολύ με τον Αντουάν...προφανος και είναι πολύ καλός ο μέσος όρος του τζιφου για τον λόγο ότι πήγε προς τον μέσο όρο του παιου... να χαηλ μην περιμένεις γιγαντιους εμποδισμους σε γεωδυναμικα οπότε μας αρκεί αυτό το απλωμένο σντικυκλωνικη πεδίο που υπαρχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν υποθέσουμε ότι ξεμπερδεψαμε με την Τουρκία πρέπει στις επόμενες δυο μέρες να ξεμπερδεψουμε με τον γροιλανδικου και με την ιβηρική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα ο μέσος όρος του τζιφου έγινε σχεδόν καλυτερος απο του ευρωαπιου για 7 του μηνα χαχαχαχαχα...απίστευτη κωλοτούμπα για μεσο ορο 

Απίστευτο, δεν το περίμενα ποτέ αυτό από το κορυφαίο μοντέλο 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αν υποθέσουμε ότι ξεμπερδεψαμε με την Τουρκία πρέπει στις επόμενες δυο μέρες να ξεμπερδεψουμε με τον γροιλανδικου και με την ιβηρική

Βαγγέλη εισαι σε καλό δρόμο να το σερβίρεις το γεύμα. Μου θυμίζει μία περσινή κουβέντα που η Τουρκία δεν έπαιζε ως πιθανότητα, μετά πήγε προς Ιταλία και μετά έσκασε Ταίναρο. Keep going my friend 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά. καλύτερο το 6αρι αν και θα ήθελα να το παλέψει κι άλλο. Με προβληματίζει το ότι πάμε όλο και πιο πίσω.

Τις θερμές εισβολές τις πιάνουν γρήγορα τον ΚΌΓΚΑ ποτέ;;;; χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αχαχζχα απιστευτο κοντρόλ , τζιφου όπως ευρωαπιος προχθές ,,χαμηλο σφήνα και μετα πανικός 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως τα σενάρια του τζίφου δεν μου πολύ αρέσουν ένα προς ένα, έχει αρκετά με γροιλανδικο και γενικά διάφορες χαλιες διατάξεις που έχουμε υποτροπικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αχαχζχα απιστευτο κοντρόλ , τζιφου όπως ευρωαπιος προχθές ,,χαμηλο σφήνα και μετα πανικός 

Εντωμεταξυ ο πανικός...🤣🤣🤣

gens-31-0-288.png.db5ccff50ec5c9ce4405f46e53359a73.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εντωμεταξυ ο πανικός...🤣🤣🤣

gens-31-0-288.png.db5ccff50ec5c9ce4405f46e53359a73.png

Βόρεια και το -3 φτάνει. Εκτός αν έχεις θερμά μπετά. Μετά θα γίνει όπως στη Χαλκίδα που η μισή πολη είχε 30ποντο και η άλλη μισή 10ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εντωμεταξυ ο πανικός...🤣🤣🤣

gens-31-0-288.png.db5ccff50ec5c9ce4405f46e53359a73.png

Δες το πρωινό και θα καταλάβεις εντωμεταξυ μίλησα για το κοντρολ οχι για το μέσο  ορο 🤣🤣🤣..έχεις χάσει το μπούσουλα ρε χαχαχαχχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Δες το πρωινό και θα καταλάβεις εντωμεταξυ μίλησα για το κοντρολ οχι για το μέσο  ορο 🤣🤣🤣..έχεις χάσει το μπούσουλα ρε χαχαχαχχ

Μ εχει πιασει πανικος με αυτα που ερχονται ρε,γι αυτο....χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη εισαι σε καλό δρόμο να το σερβίρεις το γεύμα. Μου θυμίζει μία περσινή κουβέντα που η Τουρκία δεν έπαιζε ως πιθανότητα, μετά πήγε προς Ιταλία και μετά έσκασε Ταίναρο. Keep going my friend 

Εφτασεεεεε...!!!

13_57_52_photo.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δες το πρωινό και θα καταλάβεις εντωμεταξυ μίλησα για το κοντρολ οχι για το μέσο  ορο 🤣🤣🤣..έχεις χάσει το μπούσουλα ρε χαχαχαχχ

Κρύος ιδρώτας...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δες το πρωινό και θα καταλάβεις εντωμεταξυ μίλησα για το κοντρολ οχι για το μέσο  ορο 🤣🤣🤣..έχεις χάσει το μπούσουλα ρε χαχαχαχχ

Τωρα ειδα το κοντρολ.Πανικος οντως,οριακα προλαβαινει να χιονισει Νυμφαιο.Κατι ηξεραν οι αρκουδες και πηγαν για υπνο..χαχαχαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πληροφοριες λενε ακομα δεν τις εχω διασταυρωσει οτι εξ αιτιας των κλειστων γηπεδων και της γενικευμενης απαγορευσης μετακινησεων οπαδων,τις διαφορες τους οι οπαδοι θα τις λυνουν στα βουνα...Προπονηση και εξασκηση στον πετροπολεμο...Και θα ερθουν και πιο κοντα στη φυση και δεν θα σπανε ξενες περιουσιες...Ενα μετρο το οποιο δεν εχει ψηφιστει ακομα αλλα ειναι υπο συζητηση...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως όταν είναι για κακοκαιρία με το ζόρι είναι 2 μέρες αν είμαστε πολύ τυχεροί και μετά καίγονται δεκαήμερα για πλάκα κάθε φορά. Μέχρι τις 6 του μήνα δεν υπάρχει καν σενάριο με 0 στα 850 έστω. 

Πως γίνεται αυτό κάθε φορά ακόμη και μετά από μια κακοκαιρία της πλάκας; Υπάρχει εξήγηση;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κρύος ιδρώτας...🤣🤣🤣🤣

Εχω χ@στει πανω μου Βαγγεληηηηη...τοσα χρονια που εχω να δω χιονι,τρεμω μην μου το κλεψεις παλι με τετοιους χαρτες.

🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Τί λένε τά σημάδια στον ουρανό  για την Αμερική ώρε γέροντα?

Θά φτάσει τελικά  ό χιόνιας μέχρι τον κόλπο τού Μεξικού?

Δεν ξερω...αλλοι εξεταζουν σημαδια στρατοσφαιρες και τροποσφαιρες..

Εγω οπου κοιτω βλεπω καμηλες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχω χ@στει πανω μου Βαγγεληηηηη...τοσα χρονια που εχω να δω χιονι,τρεμω μην μου το κλεψεις παλι με τετοιους χαρτες.

🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣 

14_09_04_xlarge_20200320132101_tena_slip_super_medium_25tmch.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...