Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πάντως προς το παρών οι χάρτες δεν μας κόβουν την ελπίδα για white christmas😁

Βαγγελαρα μου στο ευχομαι ολοψυχα ρε καρντασι μου...Δεν υπαρχει πιο ωραιο συναισθημα για μενα να βλεπω καλους φιλους καιρικους να γινονται παιδια απο την χαρα τους..Το αξιζει η κεντροβορεια χωρα και μακαρι να σας κατσει...

Και επιπλεον θελω να εκτεθουν οσοι ενα μηνα πριν μιλουσαν για Πασχουγεννα...Τουλαχιστον τραγικο....Τελος παντων...Ευχομαι να γυρισει και συντομα και να δινετε λευκες αναφορες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Βαγγελαρα μου στο ευχομαι ολοψυχα ρε καρντασι μου...Δεν υπαρχει πιο ωραιο συναισθημα για μενα να βλεπω καλους φιλους καιρικους να γινονται παιδια απο την χαρα τους..Το αξιζει η κεντροβορεια χωρα και μακαρι να σας κατσει...

Και επιπλεον θελω να εκτεθουν οσοι ενα μηνα πριν μιλουσαν για Πασχουγεννα...Τουλαχιστον τραγικο....Τελος παντων...Ευχομαι να γυρισει και συντομα και να δινετε λευκες αναφορες...

Καλά δεν θέλει και πολύ προσπάθεια να βγει το παιδί...αμφιβάλλω αν έχει φύγει και πότε ...😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μετά του τζιφου και του παιου τα ανσμπλ είναι πολύ καλά...image.png.364b9def73cf0cbf65ec5217757cdb67.png

Τα λες και λίγο ξερά όμως ε.για μετά της 17 εννοώ 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Τα λες και λίγο ξερά όμως ε.για μετά της 17 εννοώ 

Τελεια ειναι!!..αμα εδειχναν απο τωρα τρελα πραγματα η φαπα ηταν σιγουρη..ετσι να παει και στις 70 ωρες να κανει το μπαμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Tolisk20 είπε:

Τελεια ειναι!!..αμα εδειχναν απο τωρα τρελα πραγματα η φαπα ηταν σιγουρη..ετσι να παει και στις 70 ωρες να κανει το μπαμ

Δεν λέω καλά είναι αλλά φοβάμαι μην μας τα φάει πάλι ο Ερντογάν όπως γίνεται τα τελευταία χρόνια χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θελω να βγω ψευτης αλλα τα ενς μου θυμιζουν τα κλασικα εικονογραφημενα των τελευταιων ετων! χλιαρη πρωτη καταβαση με πετσα ημιορεινων στα Βορεια και μετα rayban, χρονος υπαρχει αλλα με τοση φαπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο έχουμε αυτόν τον εμποδίσμο, με τον ένα ή τον άλλο τροπο σε όλα τα μοντέλα και μάλιστα να επιμένει, ψάχνοντας τρόπους να αναδιπλωθεί, πάμε καλά.... τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάμε για 300 ώρες μέτα , 12-13 μέρες. 

Και άρχισαν ήδη οι μπηχτες εδώ μέσα για τα προσηνεμα .... 

Στοίχημα ότι μεθαύριο δεν θα έχουν καμία σχέση οι χάρτες 

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τους τράβηξε όλους ο Ευρωπαίος στο Ατλαντικό χαμηλό. Τέλος οριστικά η πρώτη αναδίπλωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Μιλάμε για 300 ώρες μέρα , 12-13 μέρες. 

Και άρχισαν ήδη οι μπηχτες εδώ μέσα για τα προσηνεμα .... 

Στοίχημα ότι μεθαύριο δεν θα έχουν καμία σχέση οι χάρτες 

Γιατί το βλέπεις έτσι?το Ταίναρο η λόντρα ο Σαλιγκαρος οι φέτες κτλ αν το πάμε αλλιως είναι μπηχτες για τα κεντροβορεια...αλλά το σχολιάζουμε με χιουμοριστική διάθεση.Στο κάτω κάτω προφανος και δεν θα χαρεί κανένας κεντροβορειοι με σαλιγκαρους και ταιναρα οπότε αυτό που εσύ βλέπεις ως μπηχτες είναι τα δικά μας θέλω που πριφανος και δεν θα συμφωνήσουμε με τα δικά σου ..αυτονόητα πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Γιατί το βλέπεις έτσι?το Ταίναρο η λόντρα ο Σαλιγκαρος οι φέτες κτλ αν το πάμε αλλιως είναι μπηχτες για τα κεντροβορεια...αλλά το σχολιάζουμε με χιουμοριστική διάθεση.Στο κάτω κάτω προφανος και δεν θα χαρεί κανένας κεντροβορειοι με σαλιγκαρους και ταιναρα οπότε αυτό που εσύ βλέπεις ως μπηχτες είναι τα δικά μας θέλω που πριφανος και δεν θα συμφωνήσουμε με τα δικά σου ..αυτονόητα πράγματα.

Απλά είναι 13 μέρες μπροστά . Για όνομα αν αρχίσουμε από τώρα αυτά τα "ωραία" άλλωστε ούτε εμείς θέλουμε ακόμα κάτι. Δεκέμβρη στην Αττική στην καλύτερη να στρώνουν βουνά και ημιορεινά. 

Χαμένο θα πάει . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

θέλω να δω τη Δίρφυ λευκή αύριο...(κρίμα που δεν μπορώ να ανέβω αύριο)

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Με τόσο υετο και χαμηλές θερμοκρασίες μάλλον και το Ξηροβούνι θα ασπρίσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βορειοι φοβουντε την ανατολικευση αλλα θα εχουμε οπισθοδρομιση και δυτικιση..θυμηθειτε το..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Με τόσο υετο και χαμηλές θερμοκρασίες μάλλον και το Ξηροβούνι θα ασπρίσει 

Λογικά ναι, μπορεί να υπάρχουν και εκπληξούλες πιο χαμηλά ανάλογα με την ένταση των φαινομένων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Απλά είναι 13 μέρες μπροστά . Για όνομα αν αρχίσουμε από τώρα αυτά τα "ωραία" άλλωστε ούτε εμείς θέλουμε ακόμα κάτι. Δεκέμβρη στην Αττική στην καλύτερη να στρώνουν βουνά και ημιορεινά. 

Χαμένο θα πάει . 

Έλα ρε συ...αυτη η κόντρα και καλά  πάει να γίνει έθιμο και μέρος της διαδικασίας καθόδου Αυλώνα...παρέα είμαστε με διαφορετικά θέλω εάν δεν είχαμε και αυτά θα ήταν ανοστο φαγητό χωρίς αλάτι...λίγο χιούμορ και όλα είναι καλά😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Frostfang8 said:

Μιλάμε για 300 ώρες μέρα , 12-13 μέρες. 

Και άρχισαν ήδη οι μπηχτες εδώ μέσα για τα προσηνεμα .... 

Στοίχημα ότι μεθαύριο δεν θα έχουν καμία σχέση οι χάρτες 

Ενταξει φοβούνται τα παιδια μην φανε  ξεροβορι πανω γ αυτο αναφέρθηκαν τα προσηνεμα.Δεν ειπώθηκε κατι κακο μην κανουμε και την τρίχα τριχιά .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Χαμένο θα πάει . 

Χαμενο αν χιονισει απο δω και πανω ε???😅

#με_τους_κεντροβορειους_λοιπον

#νεο_2001

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαστείτε για νέο σενάριο από το 6αρι για τα κοντινά. Έχω απορία τι θα βγάλει… Στις 144 ο σιβηρικός προεκτείνεται προς σκανδιναβια πολύ καλύτερα σε σχέση με το 0αρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χυσατε το αιμα σας για τους προσηνεμους..Τωρα χυστε το για τα κεντροβορεια....

RbJD.gif

Ηold,hoooold,υποτροπικος!!!

braveheart-william.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Οι βορειοι φοβουντε την ανατολικευση αλλα θα εχουμε οπισθοδρομιση και δυτικιση..θυμηθειτε το..

100%

Μη τρελαίνεστε ακόμη λοιπόν κ.β.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...