Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ψυχρής εισβολής 15-18/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαριά συννεφιά χωρίς φαινόμενα ακόμα στον Τύρναβο με ένα ελαφρύ βοριαδάκι και την θερμοκρασία στους 12°C. Λίγο πιο δυτικά από εδώ βρέχει προς Αντιχάσια-Βερδικούσια.

Χιονίζει από το πρωί και στο χωριό μου το Πανόραμα Γρεβενών ήδη έχει μια πασπάλα και θα βάλει αρκετό μέσα στην νύχτα. Ωραία κακοκαιρία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

20℃, ζέστη για την εποχή κι ακόμη χειρότερα με φουλ υγρασία καταμεσημερο.. 81%... ευτυχώς είμαστε στα τελειώματα της θερμής αυτής εισβολής και τίποτα δε προιδεάζει προς το παρόν, για την απότομη μεταβολή του καιρού που θα ακολουθήσει...

Αυτή η ζέτη είναι που θα δώσει την καταιγιδάρα, ειλικρινά το προτιμώ! Εγώ εδώ θα έχω το κλασσικό 4-5 βαθμούς και ψιλόβροχα. Χίλιες φορές να ήμουν κάτω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 15/12/2023 at 1:32 ΜΜ, Galanto είπε:

Καλά χιονια πατρίδα 

Εχω 0,5 εδώ και μια ωρα..και χιονόστρωση στις γνωστές ,ο ανεμος όμως μεταβλητός...μόλις μουκάρει ΒΔ ..τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα......ακόμα ΝΑ με αφθονο υετό...δλδ το χαμηλό ακόμα είναι ΝΔ μας.Βίντεο πριν μια ωρα 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νιφαδες στην καμερα της φλωρινας! https://www.meteolive.gr/p/florinacity.html 

παπαδες παλαιο αγιο αθανασιο εδεσσας https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/makedonia/pella/agios-athanasios.html 

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά στον Αλμυρό με την Τ στους 13-14 βαθμούς. Πριν το μεσημέρι βέβαια πρόλαβε να ανεβεί στους 17 λόγω του ηλίου… Έχει αρχίσει να φυσάει δυτικός και ο ουρανός «βαραίνει» όσο περνάει η ώρα.

Από το βράδυ επιστρέφω στον Βόλο, πρώτη σχετικά σημαντική κακοκαιρία της σεζόν που θα βρίσκομαι εκεί και όχι στον Αλμυρό. Να δούμε τι θα δώσει! Έχω βάλει στόχο τουλάχιστον 40mm, θα τα πιάσουμε άραγε ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω το Κιλκίς πολύ χαμηλά είναι 6 βαθμούς δίνουν οι σταθμοί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιανόητη Στούπα Πισοδέρι! 

Ορατότητα 0...

Υ.γ. Τέτοια φοβερά κλεισίματα είχαμε εμείς στη Βαρβάρα ( Αρχίδαμο ) όσο και αν φαίνεται περίεργο...

 

pisodericam.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαριά συννεφιά επικράτει στην Ξάνθη αυτή την ώρα με τη θερμοκρασία στους 11c σε πτώση. Πέφτει και το σ.δ. Το κύριο χαρακτηριστικό ως τώρα είναι οι βοριάδες που φτάνουν οι ριπές τους τα 50κμ/ώρα. 

Κλασικά οριζόντια βροχή για την Ξάνθη θα έχουν όταν αρχίσουν τα φαινόμενα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έναρξη ψιλής  βροχής με αέρα και στα νοτιοανατολικά της Σαλόνικας με 8,8 C στο σταθμό μου ... 

376862153_image1(1).jpg.d6e789307898018cd2900768a7e26485.jpg

Ο σταθμός του Χορτιάτη ακόμα είναι ψηλά γύρω στους 5C 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν και σίγουρα είναι όμορφες εικόνες, πάλι τα ίδια, πάλι κακοκαιρία της 1.5 μέρας, πάλι τα χιόνια είναι ψηλά (ίσως στην Μαγνησία να κατέβουν λίγο πιο χαμηλά αύριο απόγευμα αν έχει μείνει υετός) και μετά πάλι καμιά 10αρια μέρες στράφι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

8 βαθμοί με ψιχάλα εδώ. Λίγο χαμηλότερα από το προβλεπόμενο, χωρίς ιδιαίτερη σημασία βέβαια 

Βλέπω ρε Κοσμά πολύ ένα περίεργο πράγμα, πρώτη φορά στα Γιαννιτσά έχει πιο χαμηλή θερμοκρασία από τριγύρω χαχαχ! 7.7 γράφει στο σταθμό που κοίταξα των Γιαννιτσών.

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...