Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Μπορει να μου εξηγησει καποιος για ποιον λογο το κυριο του  τζιφου βγαινει παντα τελευταια,ενω τις περισσοτερες φορες στα διαγραμματα  φαινεται να ειναι  σχεδον   μονο του?

Κατα τα αλλα στα υποσεναρια του αρχιζει να φαινεται ενα  μικρο φως στο τουνελ προς τα τελη της πρωτης εβδομαδας του ιανουαριου

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αν συνεχιστουν τα σηματα,θα βγαλω το γετι του χαλανδριου απο την καταψυξη,θα ενεργοποιησω seth και south coast,εισιτηρια σε geod,απολυση Νικολα απο σχολειο στη Λακωνια και θα το κυνηγησουμε Μητσο.Ολες τις λερες τις προσηνεμες...χαχαχαχχα

Εγώ λίγες βροχουλες θέλω. Μην με μπλέκετε με αυτά τα σενάρια του διαβόλου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εγώ λίγες βροχουλες θέλω. Μην με μπλέκετε με αυτά τα σενάρια του διαβόλου. 

Άσε ρε χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάει γερά ο ναο σε αρνητικές τιμές και μάλιστα κάνει μικρές κουρμπες που σημαίνει σφήνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κρατάει γερά ο ναο σε αρνητικές τιμές και μάλιστα κάνει μικρές κουρμπες που σημαίνει σφήνες.

Στέλνει για βρουβες δυτικη ευρωπη,, να δούμε αν θα φανεί από τα τρεξιματα ...Και βάζει μέσα τα προσηνεμα καθώς ανεβαίνει και ο αο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Στέλνει για βρουβες δυτικη ευρωπη,, να δούμε αν θα φανεί από τα τρεξιματα ...Και βάζει μέσα τα προσηνεμα καθώς ανεβαίνει και ο αο 

Α οκ, να ξέρω να πανηγυρίσω δηλαδή αν δω σενάριο.νσ πηγαίνει το κρύο στον Ατλαντικό. Χαχαχα. Μωρέ ας μείνει ο ναο αρνητικός και ας κάνει ο ΑΟ ότι θελει🤗

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Στέλνει για βρουβες δυτικη ευρωπη,, να δούμε αν θα φανεί από τα τρεξιματα ...Και βάζει μέσα τα προσηνεμα καθώς ανεβαίνει και ο αο 

Λυσαξες με τα προσηνεμα Σόνι και ντε...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Α οκ, να ξέρω να πανηγυρίσω δηλαδή αν δω σενάριο.νσ πηγαίνει το κρύο στον Ατλαντικό. Χαχαχα. Μωρέ ας μείνει ο ναο αρνητικός και ας κάνει ο ΑΟ ότι θελει🤗

Πανηγυρίσει δε πανηγυρίσει εμείς αστέρια θα βλέπουμε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Λυσαξες με τα προσηνεμα Σόνι και ντε...🤣🤣🤣

Ο Γκάντι είναι πιο προσήνεμος και από τα τέρατα των προσήνεμων που ανέφερε ο George snowman πριν. Άνετα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντουάν όσο γινεται της σφήνας το κάγκελο δεν υπάρχουν ανατολικά σενάρια και είδικα όταν δεν υπάρχει κόκκινος στρογγυλός αζορ...κοίτα εκεί προς Γαλλία και Ιταλία και άσε την ανατολή προς το παρών ησυχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ο Γκάντι είναι πιο προσήνεμος και από τα τέρατα των προσήνεμων που ανέφερε ο George snowman πριν. Άνετα!

Ναι ρε παιδί μου ..απαπαπα...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Οι κβ παραμένουν η πρωτη μας προτεραιοτητα για φέτος!

Προτεραιοτητα για μενα ηταν μια επιστροφη στην "κανονικοτητα" ας πουμε για φετος.Πολλα χαμηλα απο δυτικα,πολλα νερα,πολλά χιονια στα βουνα και τουλαχιστον ενας μεγαλος κεντροβορειος.Ολα αυτα πηγαν για βρουβες δυστυχως.Τα 2/5 του χειμωνα καηκαν.Οποτε τωρα κυνηγαω την "ανωμαλια" απο την αναποδη.Ειτε αυτο ειναι ενα τεραστιο χιονι εδω,ειτε αλλεπαλληλα χαμηλα με αφθονα νερα,ωσπου να βγαλουν βλαστηση και οι τοιχοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο Γκάντι είναι πιο προσήνεμος και από τα τέρατα των προσήνεμων που ανέφερε ο George snowman πριν. Άνετα!

Ο Γκάντι ειναι προσηνεμος στον ινδικό ωκεανό 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Προτεραιοτητα για μενα ηταν μια επιστροφη στην "κανονικοτητα" ας πουμε για φετος.Πολλα χαμηλα απο δυτικα,πολλα νερα,πολλά χιονια στα βουνα και τουλαχιστον ενας μεγαλος κεντροβορειος.Ολα αυτα πηγαν για βρουβες δυστυχως.Τα 2/5 του χειμωνα καηκαν.Οποτε τωρα κυνηγαω την "ανωμαλια" απο την αναποδη.Ειτε αυτο ειναι ενα τεραστιο χιονι εδω,ειτε αλλεπαλληλα χαμηλα με αφθονα νερα,ωσπου να βγαλουν βλαστηση και οι τοιχοι.

Και για μένα προτεραιότητα μου Τζορτζ ειναι να βλαστησουν οι τοίχοι σου με άπειρα νερά απο τα δυτικα 🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Προτεραιοτητα για μενα ηταν μια επιστροφη στην "κανονικοτητα" ας πουμε για φετος.Πολλα χαμηλα απο δυτικα,πολλα νερα,πολλά χιονια στα βουνα και τουλαχιστον ενας μεγαλος κεντροβορειος.Ολα αυτα πηγαν για βρουβες δυστυχως.Τα 2/5 του χειμωνα καηκαν.Οποτε τωρα κυνηγαω την "ανωμαλια" απο την αναποδη.Ειτε αυτο ειναι ενα τεραστιο χιονι εδω,ειτε αλλεπαλληλα χαμηλα με αφθονα νερα,ωσπου να βγαλουν βλαστηση και οι τοιχοι.

Δυστυχώς ο χειμώνας στην ελλαδα εδω και 10 15 χρόνια ξεκιναει απο 1/1 και τελειώνει 31/3 άρα ακομα δε ξεκίνησε χαχαχαχα...Ένα σχόλιο που βλέπει Σωτος και τον κανω εικόνα να φριττει χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι δείκτες είναι Ιταλία-Ελλάδα-Τουρκία.... Εκτός και αν έχω χάσει κανένα μάθημα μετεωρολογίας και προστέθηκε κανένα κεφάλαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Οι δείκτες είναι Ιταλία-Ελλάδα-Τουρκία.... Εκτός και αν έχω χάσει κανένα μάθημα μετεωρολογίας και προστέθηκε κανένα κεφάλαιο

μέχρι 12 του μήνα ναι μετά η άνοδος ψιθυρίζει προσήνεμα. Δεν ειναι σιγουρο αλλα ψιθυρίζει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Οι δείκτες είναι Ιταλία-Ελλάδα-Τουρκία.... Εκτός και αν έχω χάσει κανένα μάθημα μετεωρολογίας και προστέθηκε κανένα κεφάλαιο

Προστέθηκε.....galanto κεφάλαιο..Είναι το επίσημο κεφάλαιο ψυχολογίας του χιονιου 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καραπροσηνεμα

Δυτικά προσηνεμα η ανατολικά υπηνεμα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...