Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταλαβατε γιατι καθυστερει ο χιονιας τωρα... Περιμενει τον δημητρη να γινει καλα πρωτα και μετα να σκασει μυτη!😂

και βεβαια αστειευομαι, περαστικα δημητρη! Και σε ολους οσους εχουν προβληματα υγειας... να προσεχετε κυκλοφορουν ιωσεις

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

παντως το παρεακι εδω μεσα είναι όλα τα λεφτά μπαίνω μέσα και μου φτιάχνει τη διάθεση...είναι η ψυχολογία χάλια από τα καιρικά είμαι και κρεβατωμένος με γρίπη και μπαίνω και διαβάζω τα μηνύματά σας και φτιαχνει η διάθεσή μου!

Περαστικά γρήγορα γρήγορα Δημήτρη!

Εμείς είμαστε με Covid άρα θα σου κάνουμε παρέα... 🙃

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

καταλαβατε γιατι καθυστερει ο χιονιας τωρα... Περιμενει τον δημητρη να γινει καλα πρωτα και μετα να σκασει μυτη!😂

και βεβαια αστειευομαι, περαστικα δημητρη! Και σε ολους οσους εχουν προβληματα υγειας... να προσεχετε κυκλοφορουν ιωσεις

Αρρώστησε επειδη άνοιξε το σχολιασμό του Δεκέμβρη και δεν έκανε τίποτα 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, Berdon said:

Ακούω να λέτε για κβ και προσήνεμους χιονιαδες...

Όταν ο Νικόλας άνοιξε το τοπικ ήταν πολύ συγκεκριμένος. Θέλουμε ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΌ. 

Θα χιονιζεται ταυτόχρονα Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ποντικονησια, Γαύδος και Καστελόριζο 😎

Αυτο θα ηταν τελειο... Αλλα ταυτοχρονα δεν νομιζω να γινεται, ισως με μια αναδιπλωση ερχονταν 2 κακοκαιριες η μια μετα την αλλη και η καθεμια επηρεαζε διαφορετικες περιοχες...

Εχει γινει ποτέ αραγε να χιονιζει ταυτοχρονα παντου;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

παντως το παρεακι εδω μεσα είναι όλα τα λεφτά μπαίνω μέσα και μου φτιάχνει τη διάθεση...είναι η ψυχολογία χάλια από τα καιρικά είμαι και κρεβατωμένος με γρίπη και μπαίνω και διαβάζω τα μηνύματά σας και φτιαχνει η διάθεσή μου!

Περαστικά Δημήτρη! Γίνεται χαμός από γρίπες τέτοια εποχή αστα να πάνε!

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Περαστικά Δημήτρη...Σου εύχομαι μισο μετρο απο 9 μέχρι 12 του μηνα που ερχετξα 🤣🤣

Ειιι εμένα δεν μου εχυήθηκες τίποτα όταν ήμουν άρρωστος😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Περαστικά Δημήτρη! Γίνεται χαμός από γρίπες τέτοια εποχή αστα να πάνε!

Ειιι εμένα δεν μου εχυήθηκες τίποτα όταν ήμουν άρρωστος😅

Σου εύχομαι τωρα ρε κλάψα...Σου εύχομαι να μην ξαναρρωστησεις οταν θα βλέπεις το μισό μέτρο στη πόρτα του Δημήτρη 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Αυτο θα ηταν τελειο... Αλλα ταυτοχρονα δεν νομιζω να γινεται, ισως με μια αναδιπλωση ερχονταν 2 κακοκαιριες η μια μετα την αλλη και η καθεμια επηρεαζε διαφορετικες περιοχες...

Εχει γινει ποτέ αραγε να χιονιζει ταυτοχρονα παντου;;; 

Παντού παντού ποτέ, Αθήνα και Θεσσαλονίκη έγινε στην Μήδεια

Περαστικά Δημήτρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@DIMITRIS @Berdon Τι γίνεται ρε παιδιά..... πολύς κόσμος άρρωστος αυτό το καιρό... γρήγορα περαστικά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλά παει ο ειρηνικός που βασικά ψιλοκλείδωσες, καλά παει και η αποκοπή στον Ατλαντικό η οποία φαίνεται να είναι δύσκολο να χαθεί, οπότε πιστεύω μπαίνουμε για τα καλά σε ένα ενδιαφέρον διάστημα. ¨Εχω να δω τόσο καιρό χιόνι που και το 10ποντο θα μου φανεί θάψιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλά παει ο ειρηνικός που βασικά ψιλοκλείδωσες, καλά παει και η αποκοπή στον Ατλαντικό η οποία φαίνεται να είναι δύσκολο να χαθεί, οπότε πιστεύω μπαίνουμε για τα καλά σε ένα ενδιαφέρον διάστημα. ¨Εχω να δω τόσο καιρό χιόνι που και το 10ποντο θα μου φανεί θάψιμο.

Mακαρι ρε συ.πανε αρκετά χρόνια για να δούμε έστω και πέτσα στην Θεσσαλία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σου εύχομαι τωρα ρε κλάψα...Σου εύχομαι να μην ξαναρρωστησεις οταν θα βλέπεις το μισό μέτρο στη πόρτα του Δημήτρη 🤣🤣🤣🤣

Αν κάνει μισό μέτρο εδώ θα τον φιλοξενήσω τον Μιχάλη με μεγάλη χαρά...υπάρχει και άκρη με σπίτι στη Στενή, να πάει εκει να θαφτεί, να βγει μετά από κανένα μήνα, όταν θα έχει ξεχαρμανιασει...χαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow Junky είπε:

Mακαρι ρε συ.πανε αρκετά χρόνια για να δούμε έστω και πέτσα στην Θεσσαλία 

'Αστα να πάνε. και να έλεγες ότι είμαστε καμία άχιονη στατιστικά περιοχή? ϊσα ίσα για πεδινές περιοχές ειδικά η δυτική Θεσσαλία είναι τοπ στην Ελλάδα. Βέβαια πλέον είναι ο Βόλος που είναι το the day after tomorrow όσο αφορά τηην ένταση των φαινομένων πλέον σε όλες τις μοφές του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το καθε σεναριο εχει δικους του δεικτες οποτε το 8 δεν ξερουμε τι δεικτες εχει πχ μπορεις να δεις στην εικονα την διασπορα σεναρων των ενς εδω ειναι απο ευρωπαικο αλλα το ιδιο ειναι

received_2236141216589504.png

Το σενάριο 8 έχει αρνητικό ΝΑΟ δες τις πιέσεις στις Αζόρες κ στην Ισλανδία κ θα το δεις. Δεν χρειάζεται να το δεις από κάπου είναι ορισμος μετεωρολογικός P35-P55

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Ακούω να λέτε για κβ και προσήνεμους χιονιαδες...

Όταν ο Νικόλας άνοιξε το τοπικ ήταν πολύ συγκεκριμένος. Θέλουμε ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΌ. 

Θα χιονιζεται ταυτόχρονα Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ποντικονησια, Γαύδος και Καστελόριζο 😎

Αυτό ακριβώς. Αν όμως το ταυτόχρονα  σημαίνει παραδοχή για μείωση στο ένα ή στο άλλο μέρος  ας το κάνει και διαδοχικά. Αλλά ο στόχος είναι σε ένα 5ημερο να έχουν πάνω από 20 πόντους Λευκός Πύργος,  Ακρόπολη, Λίμνη Ιωαννίνων, Μυτιλήνη  και Τρίπολη 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

'Αστα να πάνε. και να έλεγες ότι είμαστε καμία άχιονη στατιστικά περιοχή? ϊσα ίσα για πεδινές περιοχές ειδικά η δυτική Θεσσαλία είναι τοπ στην Ελλάδα. Βέβαια πλέον είναι ο Βόλος που είναι το the day after tomorrow όσο αφορά τηην ένταση των φαινομένων πλέον σε όλες τις μοφές του

μεχρι το 19 παντως ειμασταν οι καλυτεροι στις φαπες😂 η αληθεια ειναι πως τα ισχυροτερα φαινομενα της ζωης μου τα εχω δει μετα το 2019... αντε κανα χιονι το 14 και καμια καταιγιδα, γιαυτο σας λεω εχει ο καιρος γυρισματα...

Ωραίος ο αντικυκλωνας του τζιφου κατι παει να κατεβασει αλλα δεν μου αρεσουν τα πορτοκαλι γεωδυναμικα πανω μας μακαρι να φυγουν για να μπορεσει να κατεβει εστω και νωριτερα ο αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος επαναφέρει το σενάριο της πρώτης σφήνας καθώς απέκλεισε την δεύτερη από το να μπει στην κυκλοφορία άρα το οποίο αποτέλεσμα θα το πάει πιο νωρίς.Προσωπικα προτιμώ το Τζεμ που τρέχει υπό προϋποθέσεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει καλός είναι και ο τζιφος που μας δείχνει τι θα γινόταν η τι θα γίνει χωρίς την δεύτερη σφήνα...χρονικά όπως υπολόγιζα πριν σκάσει μύτη η δεύτερη σφήνα 7-9...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ο τζιφος επαναφέρει το σενάριο της πρώτης σφήνας καθώς απέκλεισε την δεύτερη από το να μπει στην κυκλοφορία άρα το οποίο αποτέλεσμα θα το πάει πιο νωρίς.Προσωπικα προτιμώ το Τζεμ που τρέχει υπό προϋποθέσεις...

σαν μουτζούρα ειναι ρε χαχαχαα.

gem-0-240.png?12

προτιμούσα το πρωινό του βέβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...