Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Εν το μεταξύ θα χιονίζεται το σύνταγμα και εμείς θα έχουμε ηλιο και μετά θα λέει δεν μπορώ άλλο να σας το ξαναφέρω......χαχαχα

Χαχαχχα...ενταξει αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει αυτος ο κινδυνος Σωτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχχα...ενταξει αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει αυτος ο κινδυνος Σωτο.

ποτέ δεν υπήρχε σε αυτές τις ώρες Τζορτζ πάντα μα πάντα όλα ξεκινούσαν από τις 240-300 για την βόρεια και κεντροβόρεια και στις 100 καταλήγαν προσήνεμα αν δεν εξαφανίζοταν γενικά................😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην κυριολεξία εχθές που φοβόμουν για το αικον σήμερα το πρόβλημα είναι ακριβώς το αντίθετο οπότε αλλάζει εύκολα. Με προβληματίζει βέβαια ότι τόσα πολλά σενάρια του ευρωπαϊκού εξαφανίσουν την σφήνα, αλλά απλά ελπίζω να χάσει όπως έχασε στην αποκοπή του Νοεμβρίου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ μακρια ακόμη, πρέπει να δούμε αν περάσει η σφήνα στα επόμενα τρεξιματα διαφορετικα θα άλλαξουν σχεδόν όλα που βλέπουμε τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ τώρα που πήρε φόρα θα χιονίζει μέχρι τον Ιούνιο ακατάπαυστα και τμηματικά σε όλη τη χώρα και εμείς θα βλέπουμε χάρτες και σφήνες.... 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωθηκε αρκετα το διαγραμμα του παιου για τις 10-12 αφου εξαφανιστηκαν τα πολλα πολυ ζεστα σεναρια.Τιποτα παραπανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το μόνο θετικό από τα πρωινά ενσέμπλ του παιου είναι ότι μείωσε αρκετά τα θερμά σενάρια για το διάστημα 10-12/1 (στο 12αρι είχα πολλά και πολύ θερμά σενάρια)

image.png.23cd082a00bb4551024f33c6089e0d16.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βελτιωθηκε αρκετα το διαγραμμα του παιου για τις 10-12 αφου εξαφανιστηκαν τα πολλα πολυ ζεστα σεναρια.Τιποτα παραπανω.

χαχα γράψαμε το ίδιο ταυτόχρονα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κσλημερες.Φοβαμαι μη γινει καμια στραβη και θαφτει η κεντρικη Μακεδονια και η Σαλονικη και βρεχει Λαρισα στον θερμο τομεα και πληγωθεις ανεπανορθωτα.Πσυχουλα μ.ΔΚΒ ενωμενοι.🤣🤣🤣🤣🥰

Κοίταξε για την συγκεκριμένη περίπτωση και κατ εξαίρεση επειδή μπορεί να βγει γενικευμένος ΚΒ εννοείτε ότι θέλω κάτι τέτοιο και αν είναι δυνατόν και τα Δ....θα ήταν αλλιώς προφανος εάν παιζοταν να είμαι στο όριο ...κάποιες φορές κάνω και εξαιρέσεις και δεν κοιτάω μόνο την πόρτα μου...ας πούμε σε σκετο βόρειο με οριακές θερμοκρασίες στην Θεσσαλία θεωρητικά να ευχα χιονόστρωση 40 και σε γενικευμένο που λογικά θα είχα και καλύτερες θερμοκρασίες χιονοστρωσεις να είχα 20+..Ε δεν θα προτιμούσα το πρώτο για αυτή την περίπτωση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Κοίταξε για την συγκεκριμένη περίπτωση και κατ εξαίρεση επειδή μπορεί να βγει γενικευμένος ΚΒ εννοείτε ότι θέλω κάτι τέτοιο και αν είναι δυνατόν και τα Δ....θα ήταν αλλιώς προφανος εάν παιζοταν να είμαι στο όριο ...κάποιες φορές κάνω και εξαιρέσεις και δεν κοιτάω μόνο την πόρτα μου...ας πούμε σε σκεύος βόρειο με οριακές θερμοκρασίες στην Θεσσαλία θα ευχα χιονόστρωση 40 και σε γενικευμένο που λογικά θα είχα και καλύτερες θερμοκρασίες χιονοστρωσεις να είχα 20+..Ε δεν θα προτιμούσα το πρώτο για αυτή την περίπτωση...

Διπλωματικη απαντηση κοπρογατας.🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Διπλωματικη απαντηση κοπρογατας.🤣🤣🤣

Καθόλου αυτή την φορά...έχω πει ότι μόνο ο Βόλος μου κάθετε στο λαιμό😋😋 από τα ΔΚΒ...όλοι οι υπόλοιποι βράζουν στο ζουμί τους...ξεκάθαρη απάντηση.Αν μου λέγε είσαι στο όριο για γενικευμένο ΚΒ θα προτιμούσα προφανος σκέτο Β...αλλά εάν είχα να επιλέξω και γιτερα εκατοστά απλά σ αυτή την περίπτωση θα προτιμούσα τον γενικευμένο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο μο του Τζεμ είναι ο καλύτερος των τελευταίων τρεξιματων του, άρα ουσιαστικά τα ενσεμπλς του ευρωπαϊκού μας χαλάνε το πεδινό χιόνι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσοχή. Σκοτεινές δυνάμεις που έχουν σχέση με δροσερές πηγές προσπαθούν να διασπασουν  το αραγες  μετωπο των συμμαχικων δυναμεων ΔΚΒ. Παραμένουμε σε επαγρύπνηση.  😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολους..δεν μου αρεσαν τα πρωινα..

παιος ασχολιαστος,τελειωνει την φαση πριν καν αρχισει

Επεξεργάστηκε από athper
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, athper είπε:

καλημερα σε ολους..δεν μου αρεσαν τα πρωινα..

παιος ασχολιαστος,τελειωνει την φαση πριν καν αρχισει

Χωρίς Παιο δεν γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως τα πρωινα ens απο αμερικανο ευρωπαιο Καναδό ειναι καλυτερα απο τα χθεσινα πρωινα.Χαμηλα η μπαλα εγω θα κανω μια κρατηση…για 12/1 το πολυ πολυ να την ακυρωσω.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά! Τελευταία μέρα του 23 και ανύπαρκτος χειμώνας έως τώρα. Ο Ιανουάριος μας επιφυλάσσει εκπλήξεις αλλά και πάλι οι πρώτες μέρες θα είναι πάνω από τα κλιματικά.

Τεσπά ας δούμε τι θα γίνει με την υποψήφια κακοκαιρία...

Ο τζίφος εάν δεν το καταλάβατε προσπαθεί να αντικαταστήσει το 18αρι με το 00αρι.😂

 

264-780GR (1).gif

270-778GR.gif

240-779GR (1).gif

246-779GR.gif

252-779GR.gif

258-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

ens_image.png.1779dc57d600b8d0d84a41fd87445a67.png

Τι λέτε οι ειδικοί, υψώνουμε τα λάβαρα της Επανάστασης ή περιμένουμε λίγο ακόμη; 😛

Λίγοοο ακόμα μέχρι να δώσει το σύνθημα ο καυσωνάκιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κοίταξε για την συγκεκριμένη περίπτωση και κατ εξαίρεση επειδή μπορεί να βγει γενικευμένος ΚΒ εννοείτε ότι θέλω κάτι τέτοιο και αν είναι δυνατόν και τα Δ....θα ήταν αλλιώς προφανος εάν παιζοταν να είμαι στο όριο ...κάποιες φορές κάνω και εξαιρέσεις και δεν κοιτάω μόνο την πόρτα μου...ας πούμε σε σκετο βόρειο με οριακές θερμοκρασίες στην Θεσσαλία θεωρητικά να ευχα χιονόστρωση 40 και σε γενικευμένο που λογικά θα είχα και καλύτερες θερμοκρασίες χιονοστρωσεις να είχα 20+..Ε δεν θα προτιμούσα το πρώτο για αυτή την περίπτωση...

Παμε δυνατα λοιπον και αλληλεγγυαxx_model-en-318-0_modez_2023123100_336_17_108_m25.png.a8fbc1c33edfd46e2e4ff1793edf0054.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, yiannis_volos said:

ens_image.png.1779dc57d600b8d0d84a41fd87445a67.png

Τι λέτε οι ειδικοί, υψώνουμε τα λάβαρα της Επανάστασης ή περιμένουμε λίγο ακόμη; 😛

Το θεμα ειναι με πιο στρατόπεδο θα εισαι γιατι βλεπω σε εχουν στην απ εξω καποιοι😂

Οι πορτες ειναι ανοιχτες παντως για τον Βόλο απο την προσήνεμη ταξιαρχία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...