Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες αποτι φαίνεται υπάρχουν αυξημένες πιθανοτητες να μπούμε σε χειμώνα διάρκειας απτις 9-10 του μηνα και μετά.Χαμηλά η μπάλα ,αλλα προσωπικά πιστεύω οτι είμαστε προ των πυλών ενος Γενάρη που θα γράψει ιστορία και θα προσπαθήσει να ξεπλύνει το αίσχος που ζήσαμε τον τελευταίο καιρό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.σ όλα τα πρωινά υπάρχει η τάση το κρύο να περάσει ξοφαλτσα από τα σύνορα και να φύγει ατλαντικό.ελπιζω να μην πάμε Σ αυτό το σενάριο.θα ναι κρίμα με τέτοιο εμποδισμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Καλημέρα.σ όλα τα πρωινά υπάρχει η τάση το κρύο να περάσει ξοφαλτσα από τα σύνορα και να φύγει ατλαντικό.ελπιζω να μην πάμε Σ αυτό το σενάριο.θα ναι κρίμα με τέτοιο εμποδισμο 

καλημερα! θα παιξουμε με την φωτια οπως παντα! ο ψοφος ανατολικα οι χαμηλες πιεσεις δυτικα κ απλα ελπιζουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

καλημερα! θα παιξουμε με την φωτια οπως παντα! ο ψοφος ανατολικα οι χαμηλες πιεσεις δυτικα κ απλα ελπιζουμε!

Νομίζω το ουκμο είναι καλύτερο από τζιφο και τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Νομίζω το ουκμο είναι καλύτερο από τζιφο και τζεμ

Μόλις πήγα να το γρ;ψω.μονο το ουκμο μου άρεσε.τζιφος Τζεμ αικον στο ίδιο μοτίβο.στελνουν τον Αυλώνα ατλαντικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

 ετσι ειναι! πρεπει να αντεξει η βαση του αζορικου κ να μην τρυπηθει ετσι ωστε να υπαρχουν χαμηλες πιεσεις στα δυτικα κ να μην πανε προς ατλαντικο, αμα γινει κιτρινιαρα η μεσογειος κλαφτα!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν την Πέμπτη δε πρόκειται να ξεκαθαρίσει τίποτα....ούτε εμποδισμος...ούτε Αυλώνας ...όλα είναι στον αέρα...τα σενάρια θα αλλάζουν συνεχώς σε όλα τα μοντέλα...το κλειδί στην ιστορία είναι καθαρά η θέση και το σχήμα του αζορικου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!!!όπως είπε και ο Κώστας πιο πάνω 2-3 μέρες θα γίνει του σεναρίου ο χαμός στα κύρια....τα ανσμπλ όμως τώρα του τζιφου που βλέπω όχι μόνο κατεβάζουν ξανά Αυλώνα αλλά είναι και πιο έντονος...και ο εμποδισμος είναι απίστευτος ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημέρα, ασχέτως τι δείχνουν τα ενσεμπλς γνώμη μου είναι πως υπάρχει λόγος που τα κύρια δεν δίνουν Αυλώνα.. επειδή δεν θα υπάρξει....

Για μετά ποιος ζει ποιος πεθαίνει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα, ασχέτως τι δείχνουν τα ενσεμπλς γνώμη μου είναι πως υπάρχει λόγος που τα κύρια δεν δίνουν Αυλώνα.. επειδή δεν θα υπάρξει....

Για μετά ποιος ζει ποιος πεθαίνει.

Μιχαηλ θα σε κάνω ένα ρητορικό ερώτημα....τι προτιμούσες?στις 168 και 192 ώρες να σου πετούσε κάποιο κύριο καλό σενάριο και να είχες χάλια ανσμπλ η το αντίστροφο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Καλημέρα, ασχέτως τι δείχνουν τα ενσεμπλς γνώμη μου είναι πως υπάρχει λόγος που τα κύρια δεν δίνουν Αυλώνα.. επειδή δεν θα υπάρξει....

Για μετά ποιος ζει ποιος πεθαίνει.

Ειμαστε 2.1. Χαρτης για 15.1 εχει την ιδια αξια που εχει χαρτης για 15.2. δλδ μηδενικη. Ο κινδυνος νεου καταπιονα ειναι παρών. Μεχρι Πέμπτη δεν θα ξερουμε πολλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσε που δεν θέλουμε καν να έρθει κάνας τρελλος Αυλώνας ,τα 850 είναι σούπερ απλά να έρθει ένα κομμάτι για να συνδυαστεί με το χαμηλό από δυτικά μας και να το μετατρέψει σε χιονοχαμηλο..ο μεγάλος Αυλώνας με τα τρελλα 500αρια είναι αμέσως μετά και πάλι αφορά εμάς όπως φαίνεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μην ξεχνάμε ότι κάποιος λόγος θα υπάρχει που οι ΚΒ χιονιαδες φαινομενικά ξεπετιουντε στις 120 ώρες περίπου άντε το πολύ 144 ...δεν είναι ότι είναι κάτι ξαφνικό απλά ανέκαθεν τα κύρια για τους Χ ,ψ λόγους αποτύπωναν στα ραν τους σε πιο κοντινές ώρες κάτι που μπορεί να φαινόταν στα ανσμπλ μέρες πριν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Και τα ενσεμπλ του τζιφου χειρότερα θα βγουν.ενα δύο κατεβάζουν Αυλώνα.το 21 είναι αυτό που ζητάμε .στα περισσότερα την μερίδα του λέοντος την τρώει η Τουρκία πάλι 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

καλημέρα, 

προσωπικά περισσότερο επειδή το εύχομαι παρά επειδή το πιστεύω θα περιμένω μέχρι και αύριο το βράδυ μήπως και αλλάξει κάτι.

Οι πιθανότητες πάντως να μην γίνει τίποτα σε πεδινά και ημιορεινά της Ελλάδας μέχρι τις 12 ΙΑΝ (με εξαίρεση ίσως την Θράκη) έχουν αυξηθεί τρομαχτικά ,,,,

Και αυτό διότι ο αντικυκλώνας είναι πραγματικά φτερό στον άνεμο ,,,

 

Επεξεργάστηκε από SNOW ADDICTION
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!!Πριν την Πεμπτη εγραψα χθες δεν θα ξεκαθαρισει η κατασταση αλλα με μια γρηγορη ματια σε κυρια και ανσαμπλ,νομιζω οτι ο αυλωνας ναι μεν θα κατεβει αλλα δεν θα αφορα τη χωρα μας..Δυσκολα τα πραγματα για πεδινο χιονι...Εαν και εφοσον εχει νοημα,νομιζω οτι το διαστημα που θα μας απασχολησει μετατιθεται ακομα πιο πισω..Μετα τις 13 του μηνα...Πραγματικα με τετοιον αζορικο ειναι κριμα να μην γινει κατι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Δεν σχολιάζω τα πρωινά....απλά επιβεβαιώθηκα...ότι κάποιοι γκαντέμηδες εδώ μέσα....(πρωτος εγώ)αντί να σχολιάζουν μπορούν να γράφουν οτιδήποτε εδώ μέσα...π.χ. για την προστασία των μυγών στο ματσου- πίτσου  από το να αναλύουν χάρτες....οι υπόλοιποι θα καταλαβαίνουν...από το αναλυόμενο θέμα.Ε σήμερα...εγώ θα έλεγα να αναλύσω..αν οι πιγκουίνοι στην ερωτική τους ζωή...κάνουν τρίο!!

γκαντέμηδες του βορρά ενοώ....οι προσήνεμοι δεν ε΄χουν πρόβλημα.

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαηλ θα σε κάνω ένα ρητορικό ερώτημα....τι προτιμούσες?στις 168 και 192 ώρες να σου πετούσε κάποιο κύριο καλό σενάριο και να είχες χάλια ανσμπλ η το αντίστροφο?

Με τα φετινά ενσεμπλ πραγματικά προτιμώ τα κύρια φέτος....

Εντωμεταξυ το ούκμο δεν μου αρέσει ούτε για την συνέχεια, παρολου που ξεκίνησε καλά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Τρομερή εικόνα αλλά με την ταχύτητα που ενισχύεται ο αζορικογροιλανδικο θα γίνει μονο γροιλσνδικος και δεν το θέλουμε αυτό.

08-12-26-gens-31-1-312.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να δούμε τον όσιο και μετά βγάζουμε ένα συμπέρασμα...μην ξεχνάμε ότι ανέκαθεν ο ****** ονείρων ήταν ο παιος και όχι ο τζιφος...και έτσι που τον βλέπω στις 120 νομίζω θα κατεβάσει Αυλωνάρο...για να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τρομερή εικόνα αλλά με την ταχύτητα που ενισχύεται ο αζορικογροιλανδικο θα γίνει εκτός γροιλσνδικος και δεν το θέλουμε αυτό.

08-12-26-gens-31-1-312.png

Μπα είναι καλοήθης ισλανδικής μιχαηλ και υπάρχει τάση για ένωση κακοκαιριων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...