Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένω να δω τι θα δείξει για μετά τις 12/1 ο τζίφος, το σενάριο που έχω στο μυαλό μου για 13-15/1 από εχθές το πρωί θέλω να δω στα 12αρια να πλησιάζει πιο πολύ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάξτε τι ωραίο -20 εμφάνισε ο τζιφουλας στις 160 στην σκανδιναβία.και τα κίτρινα γεωδυναμικα χαιρέτησαν από την βαλκανική για να δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ είμαι αισιόδοξος για τα κοντινά  ... Ακόμα δεν έχουμε προσεγγίσει τις ώρες τις καλές μας ... Κάνα ύπουλο χαμηλακι να μας δώσει μια πέτσα αξιοπρεπή μπορεί να βγει. Δεν το παρατάω με την καμία ... Ακόμα έχει ψωμί ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowparty είπε:

Και ομως ο γροιλανδικος θα κοψει τον στροβιλο στα δυο....

Ετοιμαζεται το -20 για ιονιο...

Σοβαρεψου ρε ...Μόνο αιγαιο ...τι ειναι αυτα που λες 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τα παιδιά που εστίασαν 13-15 έχουν απόλυτο δίκιο, προς τα εκεί το πάνε τα 12αρια. Τα λέμε μετά το bowling!

χεχε νομίζω ήμουν ο πρώτος που εστίασα το διαστημα αυτό από εχθές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Περιμένω να δω τι θα δείξει για μετά τις 12/1 ο τζίφος, το σενάριο που έχω στο μυαλό μου για 13-15/1 από εχθές το πρωί θέλω να δω στα 12αρια να πλησιάζει πιο πολύ...

Πλησιάζει πολύ αν και θα προτιμούσα να το δείξουν πρώτα τα ενσεμπλες και μετά από κάνα δυο μέρες τα κύρια

Μόνος σου το έφερες(αν έρθει φυσικά)!

gfs-0-174.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θετικές οι ενδείξεις και από GEM στις 168 ώρες συγκριτικά με το πρωινό τρέξιμο...

Η σφήνα που θέλουμε μεταξύ Ατλαντικού χαμηλού και χαμηλών πιέσεων στα νότια της Ευρώπης για μία καλή χειμερινή εξέλιξη στις 13-14 ΙΑΝ είναι πιο δυναμική τώρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Πλησιάζει πολύ αν και θα προτιμούσα να το δείξουν πρώτα τα ενσεμπλες και μετά από κάνα δυο μέρες τα κύρια

Μόνος σου το έφερες(αν έρθει φυσικά)!

gfs-0-174.png

ναι αν έρθει θα είναι η μεγαλύτερη μετεωρολογική μου επιτυχία...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστρέφω παιδιά.. επιστρέφω.... δε τα παρατώ! Μια ξυραφιά χρειάζεται😆

Πολύ καλοί οι δείκτες.... άντε σιγά σιγά να τελειώνουμε με τα σενάρια του καταστραφικού Γροιλανδικού... σα να περιορίζονται σιγά σιγά... α και τζεμη που είσαι ρε;.... κόψτη τη πλάκα τώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος δεν θα καταφέρει να κατεβάσει το τέρας. Καλή λογική όμως το τρέξιμο. Το GEM δεν ξέρω αν θα έπρεπε να το λάβουμε υπόψη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...