Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεράστιο θετικό που σημερα δειχνουν και τα κύρια...Ο αυλωνας στις 8ο ωρες ανανεώνεται απο ενα κομμάτι που ερχεται απο πιο πάνω,  έτσι εχει τη πιθανότητα να βγει πιο χοντρός και να αποκοπεί πιο νοτια οτι καλυτερο δηλαδη ,  να δούμε τι θα δείξουν ανσαμπλ ευρωαπιου αλλα και αν θα συνεχιστεί αυτή η ταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μικρη μου ειπε το πρωι στο άσχετο

"Μπαμπα ειναι χαζο το χιόνι."Την ρωταω γιατι και λεει "Γιατι δεν εχει ερθει ακομα να κανουμε βουτιές" Αχ αγαπη μου τι να σου εξηγω τωρα για καλοηθειες κλπ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Υπαρχουν και αυτα ενς του ευωπαικου που δεν ειναι στο ιδιο μουντ οποτε 10+ ημερες κατω απο τα κλιματικα δεν ξερω κατα ποσο θα προκυψουν

ens_image-20.png

Το πιο πιθανο αυτη τη στιγμη ειναι να εχουμε και τριτη ψυχρη εισβολη το διαστημα 18-22..ακομα και να μην εχουμε ομως το ακομα πιο πιθανο ειναι οτι θα μετριαστει αυτη η ανοδος στα ensbl οπως και στις θερμες εισβολες σ συτες τις ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τεράστιο θετικό που σημερα δειχνουν και τα κύρια...Ο αυλωνας στις 8ο ωρες ανανεώνεται απο ενα κομμάτι που ερχεται απο πιο πάνω,  έτσι εχει τη πιθανότητα να βγει πιο χοντρός και να αποκοπεί πιο νοτια οτι καλυτερο δηλαδη ,  να δούμε τι θα δείξουν ανσαμπλ ευρωαπιου αλλα και αν θα συνεχιστεί αυτή η ταση

Πάντως το κύριο του ευρωπαίου δεν βλέπω να βελτιώθηκε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Το πιο πιθανο αυτη τη στιγμη ειναι να εχουμε και τριτη ψυχρη εισβολη το διαστημα 18-22..ακομα και να μην εχουμε ομως το ακομα πιο πιθανο ειναι οτι θα μετριαστει αυτη η ανοδος στα ensbl οπως και στις θερμες εισβολες σ συτες τις ωρες

Θα εχουμε ψυχρη εισβολη σιγουρα ισως και δυο απλα κατα πασα πιθανοτητα θα αφορα απο λαμια και κατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πάντως το κύριο του ευρωπαίου δεν βλέπω να βελτιώθηκε...

Βελτιωθηκε μια χαρα και το πρωι ελαχιστο ηθελε ,...το απόγευμα θα ναι δικό μα2 κι αυτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, sakis13 said:

Σημερα μου ελαχε να ζησω μια απο τις πιο ευτυχισμενες στιγμες της ζωης μου...Ενα μικρο θαυμα που θα ολοκληρωθει σε λιγους μηνες απο τωρα..

Να υποθέσω θα γίνεις και εσύ μπαμπάς? Καλωσήρθες στην παρέα μας. Είμαστε πολλοί μπαμπάδες εδώ στο φόρουμ

 

🥰

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το καλό Σάκη!!! Δεν σε γνωρίζω προσωπικά, αλλά μέσα από εδώ, μέσα από τις κουβέντες σου, τα αστεία σου, τις εικόνες σου με τους Άραβες και τις καμήλες, νιώθω ότι σε ξέρω! Κάθε Ευτυχία!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Εδώ φαίνεται βελτίωση πάντως, αντέχει ο αζορικος περισσότερο.

 

14-01-27-gens-31-1-312.png

14-01-31-gens-31-1-300.png

Κλεινει και την πορτα του σαπιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Θα εχουμε ψυχρη εισβολη σιγουρα ισως και δυο απλα κατα πασα πιθανοτητα θα αφορα απο λαμια και κατω

Θα είναι καλοηθης Χ 2...😎😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Υπαρχουν και αυτα ενς του ευωπαικου που δεν ειναι στο ιδιο μουντ οποτε 10+ ημερες κατω απο τα κλιματικα δεν ξερω κατα ποσο θα προκυψουν

ens_image-20.png

Καλα και αυτα αλλαζουν σαν τα πουκαμισα  ομως,μην το δενεις και κομπο αυτο  για τοσο μακρια

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσε μας ρε Κώστα μου...ήρθε το από Λαμία και πανω για να ρθει το από Λαμία και κάτω ..Τώρα με τρελλανες...μασάω σίδερα και ξηλωνω εμποδισμους και φυτεύω χαμηλά...😈😈😈👹👹👹🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

εδω βλεπουμε αγωνιωδεις προσπαθειες του γροιλανδικου να το φερει εστω και μονος του.......αξιολατρευτος αντι !!!!🙂

gfs-0-300.png?6

gfs-0-306.png?6

ο αλλος ο αχρηστος ( ονοματα δε λεμε )....λιγο κεφαλι δεν σηκωνει να βοηθησει......μονο για ζημιες ειναι !!!!! 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Άσε μας ρε Κώστα μου...ήρθε το από Λαμία και πανω για να ρθει το από Λαμία και κάτω ..Τώρα με τρελλανες...μασάω σίδερα και ξηλωνω εμποδισμους και φυτεύω χαμηλά...😈😈😈👹👹👹🤪🤪🤪

,Μην αγχώνεσαι βαγγελη εδω και 3 χρονια ολοι ξέρουν απο λαμια και πανω το καιρο θα χουν 🌅🌅🌅🌅🌅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Καλα και αυτα αλλαζουν σαν τα πουκαμισα  ομως,μην το δενεις και κομποψ αυτο  για τοσο μακρια

Οχι εγω σιγουρος ειμαι οτι θα εχει εκ νεου ψυχρη εισβολη απλα πρεπει να τα εχουμε παντα ολα στο νου μας και προσηνεμη κιολας στο ειπα και χθες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, INUIT είπε:

 

εδω βλεπουμε αγωνιωδεις προσπαθειες του γροιλανδικου να το φερει εστω και μονος του.......αξιολατρευτος αντι !!!!🙂

gfs-0-300.png?6

gfs-0-306.png?6

ο αλλος ο αχρηστος ( ονοματα δε λεμε )....λιγο κεφαλι δεν σηκωνει να βοηθησει......μονο για ζημιες ειναι !!!!! 🙂

Δεν ειναι καθαρος γροιλανδικος αλλα εκτεκταμενος χρησταρα

Αυτο φαινεται καλυτερα στην δευτερη εικονα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Οχι εγω σιγουρος ειμαι οτι θα εχει εκ νεου ψυχρη εισβολη απλα πρεπει να τα εχουμε παντα ολα στο νου μας και προσηνεμη κιολας στο ειπα και χθες...

Δεν ξερω αν θα καταληξει σε προσηνεμη η φαση απο τοσο νωρις

Αλλα οπως γραψαμε και εχθες, αυτο που μας ενδιαφερει προς το παρον ειναι να χειμωνιασει επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άσε μας ρε Κώστα μου...ήρθε το από Λαμία και πανω για να ρθει το από Λαμία και κάτω ..Τώρα με τρελλανες...μασάω σίδερα και ξηλωνω εμποδισμους και φυτεύω χαμηλά...😈😈😈👹👹👹🤪🤪🤪

Και επειδη δεν ηρθε σε εμας δεν θα γινει αλλου?η δεν θα γινει πρωτα προσηνεμα και μετα εδω πχ?απλα μετα τις 15 με τοσο ψυχος που θα μαζευτει αντιλαμβανεσαι την εξελιξη τωρα μεχρις τις 12 αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ότι πιο ωραίο έχω ακούσει τους τελευταίους πολλούς μήνες...ΣΑΚΑΡΕ!!!!!!Η ευτυχία σου ευτυχία μας φιλαράκι μου !!!!😁😁😁

Ευχαριστω ρε Βαγγο μου...Το ξερω φιλαρακι μου.Ειχαμε φαει την κρυαδα πριν δυο χρονια στην αυχενικη αλλα τωρα...Εφυγε ο πατερας μου αλλα ερχεται η εγγονα του!!!Αστα φιλε...Ειμαι στον εβδομο ουρανο..Αδιανοητη ανακουφιση...Του χρονου πριν βγαλει δοντια καν θα γραφει και η κορακλα μου εδω μεσα...sakoulini 13...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

,Μην αγχώνεσαι βαγγελη εδω και 3 χρονια ολοι ξέρουν απο λαμια και πανω το καιρο θα χουν 🌅🌅🌅🌅🌅

Κοίτα να δεις επειδή η βόρεια και τελευταία και η κεντρική (πλην Βόλου για να μην ξεχνιόμαστε 🤪)Ελλάδα ζουν την ανωμαλία της ανωμαλίας όσον αφορά τα δικά τους καιρικά εξ ου και ο χαρακτηρισμός αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούμε να χιονιστουμε με 800 χιλιάδες τρόπους ...και μην ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ κι όλας δηλαδή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...