Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι ό,τι μαζεύετε πολύ ψύχος βορειοανατολικα

Και κάπου θα ξεσπάει όλο αυτό 

Το που? Κάνεις δεν το ξέρει αυτό ακομα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το σπορ θελει ηρεμια ειπαμε οτο ειμαστε πλεον σε ευνοικη περιοδο για την ελλαδα τον γεναρη

Για τα αν.προσηνεμα μαλλον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Galanto said:

Ο τζιφος μετα τη ψυχρή εισβολη λογικά θα φέρει το πολυπόθητο συν 16 

E, καιρός ήταν. Δεν θα έχουμε 20+ βαθμούς στην Ελλάδα για 5-6 μέρες Γενάρη μήνα. Αδιανόητο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ήθελα πολύ να δω την συνέχεια του τζεμ, απλά για το οφθαλμόλουτρο. Αζορικος εκεί που πρέπει, χαμηλό πάνω στην Ιβηρική κινούμενο σιγά-σιγα ανατολικότερα και ένας αυλωνας τέρας προσπαθεί να γλιστρήσει προς κεντρική Μεσόγειο. Το απόλυτο κεντροβορειο έπος θα έβγαζε…

IMG_6735.png.c591a5522338a58671809de847b56536.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαστε γερά στο παιχνιδι πιστευω . Αν πανε σε λογική gfs τα μοντέλα μετά θέλουμε να παει λίγο πιο νοτιοδυτικα το τέρας ώστε να μας πιασουν τα καλά 500ρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Berdon είπε:

Και στο τέλος χιονιάς Βόλου😉

Χαχαχα για Βόλο δεν ξέρω αλλά θα είναι κρίμα να το σπαταλήσει σε βροχή η Αθήνα. Θέλει καλύτερες Τ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

Θέλουμε 300-400χλμ ΝΑ τον αυλώνα και θα θαφτούμε. Τα Ensembles πολύ κρίσιμα όπως και το ECMWF

Για αυτό μου αρέσει αυτό το τρέξιμο πολύ . Γιατί σίγουρα δεν θα βγει έτσι ακριβώς έχει άπλετο χρόνο να το φέρει πάνω μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο σοβαρα τωρα και επανερχομαι μετα με τρολαρισμα.Τετοιο ψυχος πρεπει να σκαφτει σωστα και να σκασει δυτικα μας και θα κανει πολυημερο παρτι ολη η χωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τζεμ εννοείται θα έφερνε και 2η γύρα αν συνέχιζε με ωραίο αζορ

Τώρα μένει να δούμε τους ΜΟ. Εκεί θα βαρέσουμε καμπάνες σιγά σιγά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λιγο σοβαρα τωρα και επανερχομαι μετα με τρολαρισμα.Τετοιο ψυχος πρεπει να σκαφτει σωστα και να σκασει δυτικα μας και θα κανει πολυημερο παρτι ολη η χωρα.

Στο κωρ ι ο μου?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λιγο σοβαρα τωρα και επανερχομαι μετα με τρολαρισμα.Τετοιο ψυχος πρεπει να σκαφτει σωστα και να σκασει δυτικα μας και θα κανει πολυημερο παρτι ολη η χωρα.

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν αν σκάσει ιονιο έστω ένα μέρος αυτου του τέταρος θα γίνει χαμός και με διάρκεια πολλων ημερών μαλιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο τεξας πάνε για ψυχρή εισβολή τις επόμενες μέρες άρα και λογικό είναι να έχουμε και εμείς εκ νεου ψυχρή εισβολή , είναι πολύ πιο κοντά αποτι νομίζουν κάποιοι 

ECN1-120.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Χαχαχα για Βόλο δεν ξέρω αλλά θα είναι κρίμα να το σπαταλήσει σε βροχή η Αθήνα. Θέλει καλύτερες Τ.

φτάνει γεμάτο -10αρι αλλά από φαινόμενα δεν ξέρω...

χαχαχα σύγκλιση πάνω στον βόλο.. αμάν!

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...