Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχα το πιο πιθανό είναι να βγει μαύρη θάλασσα και όχι Ιόνιο επίσης και στο Ιόνιο να σκάσει τίποτα δε κάνει...

Περαστικά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Για Φαντασου να χιονιστει το Συνταγμα με γροιλανδικο,το τρολαρισμα του αιώνα θα ειναι

Πλακα πλακα έχει χιονίσει ποτε προσηνεμα με γροιλανδικο; Και αν ναι ποιος χιονιάς ήταν; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Και κατι τελευταιο...Η Ρωσια ζει εναν σχεδον παλιακο χειμωνα..Η Σκανδιναβια το ιδιο...Σταδιακα φαινεται το κρυο απο τα βα κρασπεδα της Ευρωπης να κατεβαινει νοτιοτερα...Εκει θα ναι η ευκαιρια μας...

Εχουμε μοναδικη ευκαιρια για κατι οχι απλα δυνατο αλλα κατι πραγματικα σπανιο..Οταν βλεπεις σεναρια μεχρι και -28 στα 850...Τετοιο ψυχος τα τελευταια χρονια το συνανταμε σπανια εστω και ψηφιακα...

Ψαχνουμε την αποκατασταση την καιρικη με κατι εξισου "ανωμαλο"αλλα απο την δικη μας σκοπια...!!!Φτανει πια το σιχαμα.Τωρα καληνυχτω οριστικα!!!🙂Να θυμαστε..Με λιγες βελτιωσεις μπορουν να βγουν τρομερα σκηνικα!!!

gens-29-0-192.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

δυτικιση του μ.ο. για 12-13/1

00

EDM1-216.gif.a8a1a4a7a421288f4ed23453a0dd5dbd.gif

12

EDM1-192.gif.593101e677ddae8b319e277a5edd661e.gif

οριστε για να μη λετε για τις ωρες ο μ.ο. χθες 1146104368_EDM1-216(1).gif.da1e875dfd11d3b0ba87fd22b2ca9fd1.gif

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 minute ago, Soto Weather said:

 

EDM1-192.gif.593101e677ddae8b319e277a5edd661e.gif

Φαινεται το ριτζαρισμα στα ΒΑ που το πρωι δεν υπηρχε καν. Στο σωστο δρομο οι αλλαγες αλλα δεν ειναι αρκετες ακομα!

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πέσει σε σχετικά κοντινές ώρες η όλη φάση και συνήθως σε μεγάλα χιόνια τα μοντέλα δείχνουν την αντίστοιχη χρονικά στιγμή το θάψιμο και μετά αρχίζουν το παλαντζάρισμα. Δεν ξέρω αν μπορεί να βγάλει πλέον λαγό από το καπέλο.

ΥΓ. Σοκ και δέος τα τρεξίματα για τις περιοχές της πάλαι ποτέ ΕΣΣΔ. Μόσχα φαίνεται να επιστρέφει στην δεκαετία του '60 με Τ επιφανείας κάτω από -30, αν βγουν αυτούσια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Ναι δεν μου αρέσει..

Ναι αλλά έχει περιθώρια βελτίωσης και δεν είναι και τόσο σταθερός ο μ.ο. του παίου φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Μονεμβασιά θα πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς? Πείτε μου γιατί πρέπει να αρχίσω να ψάχνω να φοράω μαύρα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

Η Μονεμβασιά θα πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς? Πείτε μου γιατί πρέπει να αρχίσω να ψάχνω να φοράω μαύρα 😂

ξαναμπες στο λαγουμι σου... τωρα κανουν οι κοκκινολαιμιδες κουμαντο😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

Η Μονεμβασιά θα πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς? Πείτε μου γιατί πρέπει να αρχίσω να ψάχνω να φοράω μαύρα 😂

Ναι με τα σημερινα νομιζω σιγουρακι... αν τα κρατησει φυσικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Η Μονεμβασιά θα πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς? Πείτε μου γιατί πρέπει να αρχίσω να ψάχνω να φοράω μαύρα 😂

Κάτσε να πέσει το λιμάνι του Πειραιά κάτω από 5,8 βαθμούς, γιατί και αυτό παίζεται ακόμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, alkis91_2.0 said:

Ναι με τα σημερινα νομιζω σιγουρακι... αν τα κρατησει φυσικα

Μον ντιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε (φανταστήτε σα να ακούγετε ηχώ και η φωνή μου μέσα σε απελπισία να χάνετε στα βάθη της αβύσου) 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 minutes ago, Χιονοσκεπής said:

Κάτσε να πέσει το λιμάνι του Πειραιά κάτω από 5,8 βαθμούς, γιατί και αυτό παίζεται ακόμα

Το λιμάνι ας πέσει. Η Μονεμβασιά αν πέσει θα πρέπει να περιμένω ένα χρόνο ακόμα για να ξαναμπεί στη ζώνη ανθεκτικότητας φυτών του Μαϊάμι. 

Ζούμε το δράμα μας και εμείς οι καυσωνάκηδες μη νομίζετε 😛

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Οι προσήνεμοι παρακαλάνε να πάει Ιόνιο για μυθικό χιονιά και οι ΚΒ παρακαλάμε να πάει Ιόνιο για μυθική πέτσα🤪ΠΟΥ;;Στο Ιόνιο!!!!!!🤣

κατσε εχεις να δεις πολλα ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Το λιμάνι ας πέσει. Η Μονεμβασιά αν πέσει θα πρέπει να περιμένω ένα χρόνο ακόμα για να ξαναμπεί στη ζώνη ανθεκτικότητας φυτών του Μαϊάμι. 

Ζούμε το δράμα μας και εμείς οι καυσωνάκηδες μη νομίζετε 😛

Το Μαϊάμι έχει μηδενίσει ποτέ; Για την Μονεμβασιά ακόμα το ψάχνουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Χιονοσκεπής said:

Το Μαϊάμι έχει μηδενίσει ποτέ; Για την Μονεμβασιά ακόμα το ψάχνουμε.

Έχει πέσει μέχρι -3 προ αμνημονεύτων μέσα στην πόλη.

Στο Miami Beach όχι δεν έχει δώσει ποτέ αρνητική εδώ και σχεδόν αιώνα που έχουμε δεδομένα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Έχει πέσει μέχρι -3 προ αμνημονεύτων μέσα στην πόλη.

Στο Miami Beach όχι δεν έχει δώσει ποτέ αρνητική εδώ και σχεδόν αιώνα που έχουμε δεδομένα.

Γατάκι μπροστά σε κάτι Κάσους και Λίνδους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...