Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σε λίγο το σικον νομίζω θα δείξει στο περίπου προς τα πού θα πάνε οι αλλαγές που πιστεύω θα υπάρχουν στα 12 άρια ..

Αρε Βαγγέλη. Θαυμάζω το κουράγιο και το πείσμα σου μέχρι τελευταίας ρανιδος. Δεν τα παρατάς με τίποτα όσο και αν τα πάντα είναι εναντίον μας. Είσαι ο λόγος που συνεχίζω και έχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία. 💪💪💪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Αρε Βαγγέλη. Θαυμάζω το κουράγιο και το πείσμα σου μέχρι τελευταίας ρανιδος. Δεν τα παρατάς με τίποτα όσο και αν τα πάντα είναι εναντίον μας. Είσαι ο λόγος που συνεχίζω και έχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία. 💪💪💪

Πώς πολλές φορές τα παρατάω όταν απλά δεν υπάρχει καμία ελπίδα και διέξοδος και το λέω κι όλας...αλλά όχι εδώ όχι Μ αυτό....ήδη το σικον κδνειναισθητες διορθώσεις σε όλους τους ζωτικούς παράγοντες που μας ενδιαφερουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό ριτζαρισμα του σικον προς Γροιλανδία!!!τραβιουνυε πολύ πιο δυτικά οι ισιβαρεις από την Σκανδιναβία εκεί που θ αρχίσει την κάθοδο ο Αυλώνας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αν υπολογίζω σωστά αυτές τις μεγάλες αλλαγές που κάνει το σικον θα πρέπει να βγάλει τρελλο κεντροβορειο

Βιαζεσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ΠΑΜΕ ΑΔΕΡΦΙΑ, ΜΕ ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗ 700+ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΔΥΤΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΡΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ

animdnh2.gif

Θα αλλαξουν και θα ξαναλλαξουν, αλλα τιποτα δεν χαθηκε μετα απ αυτα τα ραν, μεχρι τελους!

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Αλλάζει και ό Γερμανος

 

Επειδή είμαι λίγο άσχετος, λέγοντας Γερμανός εννοείτε το icon?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, γιωργος τ είπε:

Επειδή είμαι λίγο άσχετος, λέγοντας Γερμανός εννοείτε το icon?

Ναι, γερμανικο μοντέλο είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...