Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημέρα... Το ούκμο εξφνισε εντελώς την ψυχρή εισβολή... Όχι τουμπ, νέο φρίκη σεναριο..

Και. Το 18αρι του ευρωπαϊκού πολύ χειρότερο..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Καλά το Ukmo εκεί που είχε το καλύτερο σενάριο, έχει πλέον το χειρότερο. Μόνο το GRM μας απέμεινε προς το παρόν 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλο αυτό γιατί; διότι είδαν τα μοντέλα.μια δημιουργία χαμηλού στη Σκανδιναβία που πιέζει τον Α προς τα κάτω γρήγορα; πάντως ακόμα.αλλαζει έχουμε σχεδόν μια βδομάδα για τοτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πρωινά μονδελάκια με πρωτο το ταχαμου μπετον αρμέ ΟΥΚΜΟ. Όταν ελεγα χθες οτι το 12αρι του ηταν πετσοκομα και αρχη κωλοτουμπας ήμουν υπερβολικος.....

 

ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΡΜΗ ΡΑΧΗ ΤΩΡΑ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

giphy.gif

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, Soto Weather said:

Όλο αυτό γιατί; διότι είδαν τα μοντέλα.μια δημιουργία χαμηλού στη Σκανδιναβία που πιέζει τον Α προς τα κάτω γρήγορα; πάντως ακόμα.αλλαζει έχουμε σχεδόν μια βδομάδα για τοτε

Δεν αλλαζουν τωρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως μια απ' τις χειρότερες μεταβολές όλων των εποχών σε τέτοιες ώρες, κρίμα δεν έχει γυρισμό μετά από κάτι τέτοιο. Μηδενική προγνωσιμοτητα φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ε δεν είναι δυνατόν....ευτυχώς κρατάει ΑΚΟΜΑ το Gem και μας κρατάει ζωντανούς...(??)....αν βέβαια είχανε βγει καλά τα ραν θα έλεγα ότι μέχρι την Τετάρτη θα είναι ...κρίσιμα,οπότε θα αναμένω,αν και  το σημερινό είναι χοντρό πισωγυρισμα εφάμιλλο με τον χιονιά του 2016 που δεν ήρθε ποτέ στις 92 ώρες αν θυμάμαι καλά...

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σοκ....Αναθεωρησαμε και σχετικα με την βασιλοπιτα...Καθε κομματι θα χει και φλουρι...Καμια περιφερεια της χωρας να μην ειναι παραπονεμενη...🤣Θελαμε και χιονια πανελλαδικο και χιονι μεχρι τις βαρκες...Η βαρκα βουλιαξε...

5115c33c44d7937fa442c17a93b2a87b.jpg

Παγωμαρα..Τι να κανουμε,το ριχνουμε στη πλακα γιατι διαφορετικα θα πρεπει πολυ σοβαρα να σκεφτουμε να κοψουμε αυτο το χομπι....Δυστυχως!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, theodors3 είπε:

 

 

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Σοκ....Αναθεωρησαμε και σχετικα με την βασιλοπιτα...Καθε κομματι θα χει και φλουρι...Καμια περιφερεια της χωρας να μην ειναι παραπονεμενη...

5115c33c44d7937fa442c17a93b2a87b.jpg

Και του χρόνου με υγεία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά δεν είναι πάντα άκυρο το 18αρι του τζιφου...!....για ένα χαμηλό της πλάκας μας στη Σκανδιναβία μας συμβαίνει όλο αυτό,όταν με δυο απλά πράγματα θα μιλάγαμε ίσως για νέο 87 με μια δυτικηση 100 χλμ...δηλαδή να μας το χαλάει μπορεί,να το φτιάξει όχι ρε γμτ κάθε φορά...θα μου πεις,μιλαω κ εγώ που έχω δει χιόνι στρωμένο στη Σκιάθο πολλές φορές τα τελευταία χρόνια,ίσως είναι και αχαριστία,δεν ξέρω...καλημέρα παίδες,δεν πιστεύω ότι τελειώσαμε ακόμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ένα έχω να πω για τα πρωινά. Ε αι σιχτιρ. Τέλος, βαρέθηκα πια. Το φέραμε στις 120 ώρες και βρήκε τρόπο να εξαφανιστεί. Έχω κουραστεί όσο τίποτα φέτος…Τα λέμε!

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ορεινα 

gfs-2-30.png?0

ημιορεινα- εκπληξεις χαμηλοτερα κατα τοπους λογω Γεναρη

gfs-2-36.png?0

Παρασκευη προς Σαββατο οποιος προλαβει......

gfs-2-126.png?0

........ελπιζω και πιστευω οτι θα  παει καλυτερα στο ναου καστ ..........καλημερα !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι είχες, Γιάννη, τι είχα πάντα. Έχουμε φάει φάπες και φάπες τέτοιου στυλ στα πέτρινα χρόνια μέχρι το 2021, τόσο από Ερντογάν όσο και από εκφυλισμούς ψύχους της τελευταίας στιγμής με χιονόνερα και ψευτοεξάρσεις της μισής ώρας στο Κέντρο. Κρατάμε ότι θα κάνει επιτέλους κανονικό χειμωνιάτικο κρύο μετά από 9 μήνες άνοιξη - καλοκαίρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά εντάξει... Αρχίσατε πάλι την κλάψα. Και μέσα στην ημέρα θα αρχίσετε πάλι τα πανηγύρια, μετά πάλι κλάψα κλπ κλπ. Αδιόρθωτοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότι χειρότερο την πιο ακατάλληλη στιγμή, τέλος δεν γυρνάει τώρα, αντίθετα θα χειροτερεύει τρέξιμο με τρέξιμο...

ukmo σάλτα και γ@μhσου!!!

αποδεικνύονται παλλές οι 100 ώρες για τα μοντέλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Θα έλεγα και το εξής,το Control τελικά θα το κοιτάζω παραπάνω,είχε καταλάβει τη μουφα από το 12αρι...!!

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...