Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&

Το κύριο του Ευρωπαϊκού είναι ανάμεσα στα πιο θερμά πάντως. Για το μετά γκαζώνουν πάλι θερμοκρασιακά αλλά κάνουμε ότι δεν το βλέπουμε για την ώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, leonidasdasos είπε:

Με -8 -10 που ειχε αττικη σαββατο βραδυ και τα ζεστα νερα του αιγαιου και η αττικη ειχε σοβαρες πιθανοτητες με τα χθεσινα τρεξιματα

Μιλάω για στρώσιμο καθολικό όχι χιονόπτωση ..τέλος πάντων δεν θα τα χαλάσουμε εκεί...θες και την Αττική βάλε και την Αττική ολόκληρη ..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Χαλκίδα στο -7 είναι στον μέσο όρο ακόμα, άρα ελπίδες υπάρχουν, μάλιστα εγώ βλέπω χιόνι, και το πολύ πολύ πετάγομαι Σχηματάρι που είναι πιο εύκολο το χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι μπράβο ..άντε βγείτε από τις γκραν κάσες σας...καιρός είναι ότι θέλει κάνει...μέχρι το βράδυ το επαναφέρει αν θέλει και πιο έντονο κι όλας..τα συστατικά υπάρχουν...καλό μαγείρεμα θέλει ,Ε και αν κόψει το αυγολέμονο κάνουμε άλλο ..😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ο εχθρός της μουφας είναι να της πουλήσεις τρελλα...την σκότωσες😎😎😎

Εσύ βρε Βαγγέλη μου θυμίζεις μια παλιά διαφήμιση σαμπουάν. Ηταν ένας απελπισμένος απο την πυτιρίδα και υπήρξε η εξής στιχομυθία με έναν φίλο του:

- (φίλος) Ρε συ....έχεις πυτιρίδα, το ξέρεις?

- ( πυτιριδόπληκτος) Ασε...έχω δοκιμάσει τα πάντα

- (φίλος) Λούσου με Ultrex και θα δεις!!

Εχεις δοκιμάσει τα πάντα!! Τωρα ...ΚΑΙ να πουλήσεις τρέλα! 

ΥΓ: Αυτό με τα ζεστά νερά του Αιγαίου λές και είναι χαμάμ .... αρχίζει και με ξεπερνά!!! Εκτός απο το 2008, δε νομίζω να έχει βοηθήσει ξανά αυτό το πράγμα ρε σεις 

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Εσύ βρε Βαγγέλη μου θυμίζεις μια παλιά διαφήμιση σαμπουάν. Ηταν ένας απελπισμένος απο την πυτιρίδα και υπήρξε η εξής στιχομυθία με έναν φίλο του:

- (φίλος) Ρε συ....έχεις πυτιρίδα, το ξέρεις?

- ( πυτιριδόπληκτος) Ασε...έχω δοκιμάσει τα πάντα

- (φίλος) Λούσου με Ultrex και θα δεις!!

Εχεις δοκιμάσει τα πάντα!! Τωρα ...ΚΑΙ να πουλήσεις τρέλα! 

 

Που είσαι ακόμη...🤣🤣🤣...με κούρασε η Θεσσαλονίκη η κεντρική Μακεδονία η Μακεδονία γενικά και τώρα με κούρασαν και τα κεντροβορεια γενικά με κούρασε η ήπειρος και τα Γιάννενα....δεν μπορώ πολύ μιζέρια η "πόρτα μου " Σόνι και ντε...ουφ θέλω να ελευθερωθω απ' αυτό το κυνήγι και το άγχος....θέλω να γίνω πανελλήνιος!!!🤣🤣🤣....δεν τρολαρω κουράστηκα ...καλά είμαι γιατρέ?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

 ΥΓ: Αυτό με τα ζεστά νερά του Αιγαίου λές και είναι χαμάμ .... αρχίζει και με ξεπερνά!!! Εκτός απο το 2008, δε νομίζω να έχει βοηθήσει ξανά αυτό το πράγμα ρε σεις 

 

Είναι η ελπίδα και η κατάρα μας ταυτόχρονα, από την μια βοηθάει απίστευτα στον υετο, από την άλλη εκφυλίζεται γρήγορα το ψύχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Που είσαι ακόμη...🤣🤣🤣...με κούρασε η Θεσσαλονίκη η κεντρική Μακεδονία η Μακεδονία γενικά και τώρα με κούρασαν και τα κεντροβορεια γενικά με κούρασε η ήπειρος και τα Γιάννενα....δεν μπορώ πολύ μιζέρια η "πόρτα μου " Σόνι και ντε...ουφ θέλω να ελευθερωθω απ' αυτό το κυνήγι και το άγχος....θέλω να γίνω πανελλήνιος!!!🤣🤣🤣....δεν τρολαρω κουράστηκα ...καλά είμαι γιατρέ?😋

εντάξει Βαγγο! Θα τα πάρεις μέσω ΕΟΠΥΥ

Aloperidin - Pharmagel

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Icon προς ούκμο. Ας ευχηθούμε η αναδίπλωση να μας βγει σε καλό. Οι μέσοι όροι βελτιώνονται συνεχώς για τις.... 250 ώρες ....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@menidi δωσε τηλ. στον Βαγγελη να μιλησει με καποιον ειδικο τουλαχιστον.Μπορει να "βριζομαστε" στα καιρικα αλλα ειναι δικο μας παιδι και τον ποναμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Που είσαι ακόμη...🤣🤣🤣...με κούρασε η Θεσσαλονίκη η κεντρική Μακεδονία η Μακεδονία γενικά και τώρα με κούρασαν και τα κεντροβορεια γενικά με κούρασε η ήπειρος και τα Γιάννενα....δεν μπορώ πολύ μιζέρια η "πόρτα μου " Σόνι και ντε...ουφ θέλω να ελευθερωθω απ' αυτό το κυνήγι και το άγχος....θέλω να γίνω πανελλήνιος!!!🤣🤣🤣....δεν τρολαρω κουράστηκα ...καλά είμαι γιατρέ?😋

Χαχαχαχα...πως καταφερνεις και κυνηγας παντα η γξα τους αλλους η για κβ ευκαιριες του κατω του 5% ;;;;;

Πάμε , μαζί σου αρκει Να χιονισει καπου δε βαριέσαι ετσι κι αλλιως ολο φίλοι ειμαστε και θα χαρούμε με τη χαρά των άλλων....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ορίστε το σικον προσπαθεί να βγάλει το σικουελ του αρχιδαμου..όλοι μαζί να δούμε λευκό τον Βόλο και την Λαμία και την κορούλα του τζορτζι να του οετα χιονόμπαλες...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Καλημέρα σε όλους. Άλλαξε τίποτα για εδώ?

φασολάδα  ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εσύ βρε Βαγγέλη μου θυμίζεις μια παλιά διαφήμιση σαμπουάν. Ηταν ένας απελπισμένος απο την πυτιρίδα και υπήρξε η εξής στιχομυθία με έναν φίλο του:

- (φίλος) Ρε συ....έχεις πυτιρίδα, το ξέρεις?

- ( πυτιριδόπληκτος) Ασε...έχω δοκιμάσει τα πάντα

- (φίλος) Λούσου με Ultrex και θα δεις!!

Εχεις δοκιμάσει τα πάντα!! Τωρα ...ΚΑΙ να πουλήσεις τρέλα! 

ΥΓ: Αυτό με τα ζεστά νερά του Αιγαίου λές και είναι χαμάμ .... αρχίζει και με ξεπερνά!!! Εκτός απο το 2008, δε νομίζω να έχει βοηθήσει ξανά αυτό το πράγμα ρε σεις 

 

Ειναξ και το άλλο που είναι 2 φίλοι ενας καραφλος και ένας ημικαραφλος ...και λεει ο ημικαραφλος (προσηνεμος)....εγω πλενομαι με ουλτρεξ και δεν έχω πυτιριδα (χιονι)....Και λεει ο καραφλος (κβ)  ..εγω με αζαξ και γίνονται αόρατα (χιονοκακοκαιριες)...κάπως έτσι ειναι η φάση του σουκου

🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν λέει κάτι το ικον στο 6αρι ακόμη πιο ανατολικά για Σάββατο...

Να δείτε που το Σαββατο όχι χιόνι ουτέ συννεφιά δεν θα καταφέρει να έχει...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Επειδή δεν πιστεύω ότι θα δω χιόνι ούτε φέτος, λέω από τώρα ότι η προχθεσινή βραδινή χειμερινή καταιγίδα θα είναι το μόνο που θυμάμαι από αυτόν τον χειμώνα (σύνολο 28 χιλιοστά στον σταθμό του Βασίλη!!). Πέρσι ήταν οι ομίχλες. Καλά πάμε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Καλημέρα σε όλους. Άλλαξε τίποτα για εδώ?

Γκάρυ γίνε αερικό άφησε την Γουμένισσα και πέταξε μέσω του αιθέρα στα Άγραφα γίνε φως και δες το είδωλο σου στην κομοτηνη πιάσουν από την ουρά ενός δελφινιού και σκίσε τα κύματα ανοιχτά της Άνδρου άραξε σ ένα σύννεφο και χαζεψε με τη θέα από το Πάπιγκο ..γίνε χιονιάς και σάρωσε όλη την χώρα...😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ορίστε το σικον προσπαθεί να βγάλει το σικουελ του αρχιδαμου..όλοι μαζί να δούμε λευκό τον Βόλο και την Λαμία και την κορούλα του τζορτζι να του οετα χιονόμπαλες...😁

Θα μου πεταει πλαστελινες στη μαπα, μην ανησυχεις Βαγγελη.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Γκάρυ γίνε αερικό άφησε την Γουμένισσα και πέταξε μέσω του αιθέρα στα Άγραφα γίνε φως και δες το είδωλο σου στην κομοτηνη πιάσουν από την ουρά ενός δελφινιού και σκίσε τα κύματα ανοιχτά της Άνδρου άραξε σ ένα σύννεφο και χαζεψε με τη θέα από το Πάπιγκο ..γίνε χιονιάς και σάρωσε όλη την χώρα...😎😎😎

Ανησυχω.Θες να μιλησουμε στο τηλ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε πολύ λίγο ξεκινά το 6αρι το οποίο, παραδοσιακά, είναι φιλικό απέναντι στη χώρα μας (όχι όπως τα 18αρια βέβαια) και ειδικά προς τα προσήνεμα. Σε αντίθεση προς τα 00 (πρωινά) τα οποία πραδοσιακά μας χαντακώνουν. 

Με όρους Eurovision, θα έλεγα οτι τα 18αρια είναι η Κύπρος (που μας βάζει πάντα άριστο βαθμό), το 6αρι είναι κάτι σαν Σερβία (δλδ γείτονες που μας ψιλοσυμπαθούν και μας βάζουν έναν καλούτσικο βαθμό) ενώ τα 00αρια είναι κάτι σαν Δανίες. Νορβηγίες, Ισλανδίες που μας έχουν γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων τους και μας χαντακώνουν εντελώς, εκτός αν έχουμε καμια Ελενα Παπαρίζου - my number one (δες 2008) όπου εκεί λυγίζει ακόμα και ο Λάπωνας κυνηγός φώκιας που ανοίγει την τηλεόραση και ψηφίζει....

Για να δούμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πάμε να το φέρουμε Ιταλία στα 6 άρια,εεεε ερχεραιιιι

Αδράξτε την μέρα φίλοι μου!!!...η ζωή είναι Λοκα και μεις λαβιντα...🤣🤣🤣...δεν είναι αυτός θα νεωο άλλος δεν είναι ο άλλος θα νε κάποιος...ο χιονιάς έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...