Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Γκάρυ γίνε αερικό άφησε την Γουμένισσα και πέταξε μέσω του αιθέρα στα Άγραφα γίνε φως και δες το είδωλο σου στην κομοτηνη πιάσουν από την ουρά ενός δελφινιού και σκίσε τα κύματα ανοιχτά της Άνδρου άραξε σ ένα σύννεφο και χαζεψε με τη θέα από το Πάπιγκο ..γίνε χιονιάς και σάρωσε όλη την χώρα...😎😎😎

Χαχαχα Βαγγέλη πότε θα δούμε το τιμημένο, ούτε του χρόνου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αδράξτε την μέρα φίλοι μου!!!...η ζωή είναι Λοκα και μεις λαβιντα...🤣🤣🤣...δεν είναι αυτός θα νεωο άλλος δεν είναι ο άλλος θα νε κάποιος...ο χιονιάς έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις ..

ή δεν έρχεται ποτέ...χαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αδράξτε την μέρα φίλοι μου!!!...η ζωή είναι Λοκα και μεις λαβιντα...🤣🤣🤣...δεν είναι αυτός θα νεωο άλλος δεν είναι ο άλλος θα νε κάποιος...ο χιονιάς έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις ..

Η ζωή ειναι Λόκα αλλα  ο καιρός μας πάει Fifa, Λόκο ,εμπλοκή !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλήμερα, σήμερα στα 12αρια Τζίφου και Ευρωπαίου θα δούμε τις όποιες αλλαγές, τα πρωινά πάντα έτσι ήταν. Εγω πιστευω οτι δεν χάσαμε τίποτα, αντιθέτως... μιλάμε για 140+ ωρες που οπως καλά γνωρίζουμε θα υπάρξουν μεγάλες αλλαγές μεχρι να πέσουμε στις 72. Αυτό που με προβληματίζει είναι η κίνηση του χαμηλού που περνάει πολύ ανατολικά προς ωρας, και η έκταση του Αζορικού με την κλίση προς Σκανδιναβία και τα τέρατα κοντά στην Φιλανδία τις επίμαχες ώρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 ώρες πριν, g_ar είπε:

Ensembles 12αριού Τζίφου για τον Βόλο…

IMG_7032.gif.6abad046ccb9ecce22ffcf5a63ebd9e2.gif

Ας ελπίσουμε στο 0αρι να τρίβουμε τα μάτια μας… Αναμονη για τα ενς του παιου και τα λέμε στα 0αρια! Δεν θα κάτσω να δω τα 18αρια γιατί πάντα δείχνουν ότι ναναι…

Καλά πήγε αυτό…

IMG_7034.gif.7949ddc6b9c118165a11880452d583e1.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αδράξτε την μέρα φίλοι μου!!!...η ζωή είναι Λοκα και μεις λαβιντα...🤣🤣🤣...δεν είναι αυτός θα νεωο άλλος δεν είναι ο άλλος θα νε κάποιος...ο χιονιάς έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις ..

Που αγοράζεις Βαγγέλη;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σε πολύ λίγο ξεκινά το 6αρι το οποίο, παραδοσιακά, είναι φιλικό απέναντι στη χώρα μας (όχι όπως τα 18αρια βέβαια) και ειδικά προς τα προσήνεμα. Σε αντίθεση προς τα 00 (πρωινά) τα οποία πραδοσιακά μας χαντακώνουν. 

Με όρους Eurovision, θα έλεγα οτι τα 18αρια είναι η Κύπρος (που μας βάζει πάντα άριστο βαθμό), το 6αρι είναι κάτι σαν Σερβία (δλδ γείτονες που μας ψιλοσυμπαθούν και μας βάζουν έναν καλούτσικο βαθμό) ενώ τα 00αρια είναι κάτι σαν Δανίες. Νορβηγίες, Ισλανδίες που μας έχουν γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων τους και μας χαντακώνουν εντελώς, εκτός αν έχουμε καμια Ελενα Παπαρίζου - my number one (δες 2008) όπου εκεί λυγίζει ακόμα και ο Λάπωνας κυνηγός φώκιας που ανοίγει την τηλεόραση και ψηφίζει....

Για να δούμε!!

Βρε μια νίκη έχουμε και δεν θυμαστε χρονιά. Λες και είμαστε Σουηδία με 7 νίκες και τα μπερδεύουμε χα χα.
2005 ήταν έτσι για την ιστορία  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Canadathens13 είπε:

Που αγοράζεις Βαγγέλη;;;

Σιγά μη σου πω...🤣🤣🤣...παίρνω τον κένταυρο πετάω πάνω από το Ληξούρι στρίβω δεξιά και έφτασα...🤣🤣🤣...πάμε για τον 6αρσκι του τζιφ...είπαμε έχουμε στόχο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον είχαν αφήσει κάποιον βάρδια ΣΚ και ανανέωνε με ότι να ναι στοιχεία … τώρα π γύρισαν όλοι δείχνει τα σωστά 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Που είσαι ακόμη...🤣🤣🤣...με κούρασε η Θεσσαλονίκη η κεντρική Μακεδονία η Μακεδονία γενικά και τώρα με κούρασαν και τα κεντροβορεια γενικά με κούρασε η ήπειρος και τα Γιάννενα....δεν μπορώ πολύ μιζέρια η "πόρτα μου " Σόνι και ντε...ουφ θέλω να ελευθερωθω απ' αυτό το κυνήγι και το άγχος....θέλω να γίνω πανελλήνιος!!!🤣🤣🤣....δεν τρολαρω κουράστηκα ...καλά είμαι γιατρέ?😋

Όχι... Σου χρειάζεται επειγόντως μαγνητική Εγκεφαλου😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα υπάρχει περιθώριο λέμε με αυτά τα μοντέλα...οι πιθανότητες χτες στα ανσμπλ ήταν μοιρασμένες και τράβηξαν μονοκουκι από την μια μεριά...άνετα μέχρι το βράδυ τραβάνε από την άλλη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πάντως και για το αυριανό, τόσο δύσκολο είναι να κάνει τον σοβαρό υετό με -5 να χιονιστεί καλά το Πήλιο; Πολύ δυσκολία ρε παιδί, λες και ζητάμε -10 ξέρω ΄γω. Γενάρης μήνας, σιφόνι πια 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως το yr.no (μετάφραση ευρωπαϊκού) για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν έδειξε το σημα με το παγάκι στην πρόγνωση (χιονόνερο) για την Ιστιαια. Το λες και μια πρόοδο χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, marios_angelos είπε:

Πάντως το yr.no (μετάφραση ευρωπαϊκού) για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν έδειξε το σημα με το παγάκι στην πρόγνωση (χιονόνερο) για την Ιστιαια. Το λες και μια πρόοδο χαχαχαχαχα

ανανέωσε ή είναι ακόμη από τα χθεσινά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως και για το αυριανό, τόσο δύσκολο είναι να κάνει τον σοβαρό υετό με -5 να χιονιστεί καλά το Πήλιο; Πολύ δυσκολία ρε παιδί, λες και ζητάμε -10 ξέρω ΄γω. Γενάρης μήνας, σιφόνι πια 😛

 

θα το κανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...