Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Πολύ υετοφορα διάταξη αλλα με φοβιζουν οι Τ...πολύ οριακές 

Λογικά το απόγευμα θα έχει θερμοκρασίες προς βράδυ...το καλό βελτιώθηκε και θερμοκρασιακά οπότε τα ασαμπλς θα είναι μουρλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και μετά βγήκα ως το άτομο οπου σιχαίνεται τα προσήνεμα και καλά! Αχ! Αλλά εντάξει διορθώθηκε μετά από χρόνια η παρεξήγησις.

Σιχασιαρη....🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και κάπως έτσι είναι μια σπίθα που πέφτει σε μια λίμνη από βενζίνη :Ρ 

Θυμάμαι και εγώ στο παλιό φόρουμ , πρώτος πρώτος χειμώνας που ήμουν, να νομίζω ότι τα χιόνια κβ και προσήνεμων ήταν ένα παιχνίδι, και μπήκα και εγώ σε εκείνο το τρυπάκι νομίζοντας ότι είναι μια  πλάκα που κάνουμε ως 19χρονος τότε! Που να ήξερα ότι μόλις είχα πει για πλάκα πάμε να πάρουμε τα χιόνια από τα προσήνεμα ότι  θα ερχόταν ένα τσουνάμι από σχόλια μετά, χαχαχα. Που να ήξερα τι έκανα!😹 Καημένε Μιχαήλ τι σου έμελλε να περάσεις 😅Και μετά βγήκα ως το άτομο οπου σιχαίνεται τα προσήνεμα και καλά! Αχ! Αλλά εντάξει διορθώθηκε μετά από χρόνια η παρεξήγησις.

Εσυ σαν υετότρυπας δικαιολογήσαι 😂!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Μεγάλη βελτίωση στον υετο. Νομίζω μας χιονιζει

Πιθανοτατα βλέπουμε εντονοτατη χιονόπτωση με παιο απλα χωρις χιονόστρωση πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε παίδες, λίγες ακόμα σιγά, σιγά έτσι τρέξιμο, τρέξιμο βελτιώσεις και μπορεί να καταφέρουμε τελικά κάτι αξιόλογο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πρώτο βήμα το έκανε ο Ευρωπαίος..Μέχρι την Πέμπτη όλα γίνονται..το καλό και ο Τζίφος γύρισε... περιμένουμε και τα ασαμπλς του Ευρωπαίου που πιστεύω θα είναι καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Πιθανοτατα βλέπουμε εντονοτατη χιονόπτωση με παιο απλα χωρις χιονόστρωση πιστεύω 

Με τα αυριανά  ομως;;;; 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και κάπως έτσι είναι μια σπίθα που πέφτει σε μια λίμνη από βενζίνη :Ρ 

Θυμάμαι και εγώ στο παλιό φόρουμ , πρώτος πρώτος χειμώνας που ήμουν, να νομίζω ότι τα χιόνια κβ και προσήνεμων ήταν ένα παιχνίδι, και μπήκα και εγώ σε εκείνο το τρυπάκι νομίζοντας ότι είναι μια  πλάκα που κάνουμε ως 19χρονος τότε! Που να ήξερα ότι μόλις είχα πει για πλάκα πάμε να πάρουμε τα χιόνια από τα προσήνεμα ότι  θα ερχόταν ένα τσουνάμι από σχόλια μετά, χαχαχα. Που να ήξερα τι έκανα!😹 Καημένε Μιχαήλ τι σου έμελλε να περάσεις 😅Και μετά βγήκα ως το άτομο οπου σιχαίνεται τα προσήνεμα και καλά! Αχ! Αλλά εντάξει διορθώθηκε μετά από χρόνια η παρεξήγησις.

Για να ευθημησουμε λίγο το 2010 κατέβηκα Αθήνα για τις πρώτες γνωριμίες με προσηνεμους ήταν ο Σπύρος ο συχγωρεμενος ο σκουμπασννου και άλλα παιδιά που δεν θυμαμε και ήρθε και κάποιος άλλος που σε κάθε ποστ μου την είχε στημένη λόγω του ΣΟΚκαιΔΕΟσ και μάλιστα ήταν και χοντρή φάση και ήμουν έτοιμος για όλα αλλα τελικά με έκανε και τουρ στα μέρη του και ξενάγηση στα β.προαστεια...εοισης το 15 με πρωτεργάτη τον Σάκη θα κατεβεναν ορδές προσηνεμων να με βρουν...🤣🤣🤣🤣...με τα χρόνια γνωριστήκαμε αλλά εμείς γνωριστήκαμε μεταξύ αγνώστων όμως είναι αλλιώς ..κλείνει η παρένθεση και πλέον μετά και απ' αυτόν τον παιο είμαστε πολύ γερά στο παιχνίδι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλαρωστε παιδες,δεν καταλαβα πως αρχισε,ειμαι στη δουλεια,αλλα φροντιστε να μην ξαναγινει οι εμπλεκομενοι γιατι ειναι κριμα να αποχωρησετε.😉 Ερχονται χιονιαδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Μακαρι να μας φτάσουν οι Τ

θελουμε την συγκλιση να ερθει νοτιοτερα ελαφρως! βασικα μονο με μικρες συνεχεις βελτιωσεις σε καθε ραν θα γινει δουλιτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαλαρωστε παιδες,δεν καταλαβα πως αρχισε,ειμαι στη δουλεια,αλλα φροντιστε να μην ξαναγινει οι εμπλεκομενοι γιατι ειναι κριμα να αποχωρησετε.😉 Ερχονται χιονιαδες.

Και ξυλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Για να ευθημησουμε λίγο το 2010 κατέβηκα Αθήνα για τις πρώτες γνωριμίες με προσηνεμους ήταν ο Σπύρος ο συχγωρεμενος ο σκουμπασννου και άλλα παιδιά που δεν θυμαμε και ήρθε και κάποιος άλλος που σε κάθε ποστ μου την είχε στημένη λόγω του ΣΟΚκαιΔΕΟσ και μάλιστα ήταν και χοντρή φάση και ήμουν έτοιμος για όλα αλλα τελικά με έκανε και τουρ στα μέρη του και ξενάγηση στα β.προαστεια...εοισης το 15 με πρωτεργάτη τον Σάκη θα κατεβεναν ορδές προσηνεμων να με βρουν...🤣🤣🤣🤣...με τα χρόνια γνωριστήκαμε αλλά εμείς γνωριστήκαμε μεταξύ αγνώστων όμως είναι αλλιώς ..κλείνει η παρένθεση και πλέον μετά και απ' αυτόν τον παιο είμαστε πολύ γερά στο παιχνίδι...

Ε μετα γνωρισες εμενα το 13' και εκανες κοκοκο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...