Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τζίφος στις 260 ώρες.....χιονίζει.....Σουέζ και Γάζα......στο τέλος...θα πιάσει και τους Χούτι!!......επιτέλους....στο 18z ....ξανάλθαν οι εξαρτημενοι από διάφπορες ουσίας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

Ο τζίφος στις 260 ώρες.....χιονίζει.....Σουέζ και Γάζα......στο τέλος...θα πιάσει και τους Χούτι!!......επιτέλους....στο 18z ....ξανάλθαν οι εξαρτημενοι από διάφπορες ουσίας!!

Ουκρανικό το έκανε ο τζιφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

Πλάκα πλάκα έχει,πολλά,σαν το κοντρολ

Το κοντρόλ είναι χιονοθύελλα θανάτου...🤣...θα με ψάχνεται Σάββατο βράδυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θάβεται και η Σαλόνικα με το κοντρόλ. Αλλά οι Τ μου φαίνονται τζούφιες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Soto Weather είπε:

εφτιαξαν και για μετα τα ενσ με δυτικιση... εχει γουστο να ερθει και το αλλο και να μας παει σερι με κρυο, μακαρι!

Θα έρθει...😎😎..καροτσάκι θα μας παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ενδιαφέρον βλέπω την δεύτερη καρτέλα σαν να σπάει σε όλο και περισσότερα τρεξίματα ο μασιφ αζορικος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος νομίζω ακολούθησε το ουκμο το 12αρι.νομιζω μοιάζουν πολύ. Όσο για τα ενσαμπλ τα μισά περνάνε χαμηλό από την Νότια Ελλάδα κ τραβάνε ένα ψυχρό κομμάτι αυλωνα. Μακάρι να γίνουν περισσότερα αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψυχρανε ο μεσος ορος

Και για ποιο μετα  παρεπιπτοντως

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να κρύψω τον ενθουσιασμό και τη χαρά μου όσο κι αν θέλω να μείνω προσγειωμένος για να μην με πλήγωσει άλλη μια πιθανή φάπα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=18

Τιποτα δεν εχει χαθει για τα προσηνεμα ακομα

Ξανα σχεδον μονο του το κυριο στο 18αρι

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Antrious Antrious είπε:

αυριο τα 12 αρια ειναι παρα πολυ κρισιμα πρεπει οπωσδηποτε να εχουν ολα τα μοντελα παρα πολυ καλα σεναρια και απο υετο αλλα το κυριως προβλημα για εμενα αυτην στιγμη ειναι η θερμοκρασιας που να επιτρεπουν χιονια και χιονοστρωσεις μεχρι και στιν θαλασσα στιν βορεια ελλαδα οτι δειξουν τα 12 αρια αυριο παρα πολυ δυσκολα αλλαζουν μετα και  γιατι οχι να μην κατσει και το τελειο σεναριο αυριο στα 12 αρια

Το τελειο σεναριο ας κατσει στις 24 ωρες.Οχι αυριο.Ως πεμπτη στα πρωινα θα εχει αλλαγες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Σωτήρης με κίνησε την περιέργεια κ είδα τα ανσαμπλ του ευρωπαϊκού.εχει κάμποσα με αποκοπή κ κάποια με οργανωμένο χαμηλό να περνάει από κεντρικό Αιγαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

αυριο τα 12 αρια ειναι παρα πολυ κρισιμα πρεπει οπωσδηποτε να εχουν ολα τα μοντελα παρα πολυ καλα σεναρια και απο υετο αλλα το κυριως προβλημα για εμενα αυτην στιγμη ειναι η θερμοκρασιας που να επιτρεπουν χιονια και χιονοστρωσεις σε ολα τα σημεια  μεχρι και στιν θαλασσα στιν βορεια ελλαδα οτι δειξουν τα 12 αρια αυριο παρα πολυ δυσκολα αλλαζουν μετα και  γιατι οχι να μην κατσει και το τελειο σεναριο αυριο στα 12 αρια

Όχι αύριο το τέλειο φίλε μου...Παρασκευή με τα πρωινά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Δεν μπορώ να κρύψω τον ενθουσιασμό και τη χαρά μου όσο κι αν θέλω να μείνω προσγειωμένος για να μην με πλήγωσει άλλη μια πιθανή φάπα…

Τρελλο δώρο για σένα αν κάτσει...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Περιμένω το διάγραμμα με τα ποσοστά και ύπνο...

Πολυ δυνατο διαγραμμα και επιτελους αρχισαν καπως να συγκλινουν τα ενς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεύτερη καρτέλα τζιφου η Ασία αδειάζει από γεωδυναμικα, γεμίζει από αντικυκλωνες αλλά όχι από μπαστακας! Για να δούμε. Ας περάσει το σημερινό, μετά την 7ημερη βαρετοκαιρια θα φανούν άλλοι χάρτες.

01-17-39-gfsnh-0-384.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...