Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Χιόνι απτο διάστημα είπε:

Εφημεριδα κεντρο - 10 ποντο προαστια θα το λεγα

Μη σου πω και 15ποντο τα προάστια μαυτο το ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περασε και στον μεσο ορο η αλλαγή του κυρίου έχω τρελαθεί απτη χαρα μου.Ευχομαι να μη φαω πάλι ξενερα αύριο το πρωί και να οδεύουν ολα απτο καλο στο καλύτερο .Ήθελα δεν ήθελα μπριζωθηκα άσχημα πάλι😋😋Καλό ξημέρωμα παίδες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατά τα πράγματα για Σαλόνικα,χαλιά για κεντρικά,πενιχρούς υετός σε Θεσσαλία Στερεά,δεν πειράζει,καλά χιόνια οαιδοα,μακάρι να βελτιωθεί κι άλλο, μπορεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους θανασηδες.πολυχρονοι και πάντα τα καλύτερα παιδιά.στα του καιρού κάτι μου λέει θα δούμε πολύ όμορφες εικόνες από βόρεια Ελλάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Δυνατά τα πράγματα για Σαλόνικα,χαλιά για κεντρικά,πενιχρούς υετός σε Θεσσαλία Στερεά,δεν πειράζει,καλά χιόνια οαιδοα,μακάρι να βελτιωθεί κι άλλο, μπορεί 

…και εμφανίζεται ένα σενάριο 29 να μπριζωσει εμάς τους κεντρικούς χαχα… Εξαιρετικός συνδυασμός Τ+υετου. Κατεβάζει το -6 μέχρι το ύψος του Βόλου την Κυριακή τα μεσάνυχτα… 

IMG_7543.png.e6432d49090b52605b65f46e5085674c.png

IMG_7544.png.6e3cd31f62acc8e962d4f63168ca60a0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλός ο τζίφος, καλύτερο όμως το Gem. Αισιόδοξα αλλά και οριακά τα πράγματα.

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε ολα τα παιδιά που γιορτάζουν! 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια Καλα στους Θανασακηδες..Υγεια,τυχη και ευημερια...

Εγω επιασα δουλεια..Χτιζω το νεο προσηνεμο καμπαναριο...Σε 10 μερες θα ναι ετοιμο...Σωπα οπου να ναι θα σημανουν οι καμπανες...!!!🤣

tn2.jpg

Εχω την αισθηση στο Μπαιρακι την αλλη Κυριακη παμε για sold out...👍

Για τπ σκ ειχαμε καποιες βελτιωσεις..Τωρα ειδα χαρτες..Καλη απολαυση καρντασια....!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα και καλα , υπεροχα και ευλογημενα στο Θαναση μου ( ο γιος ) Χρονια πολλα και καλα στους εορταζοντες  !!!!

καλημερα με γλυκια προσμονη πλεον, για την βιαιη αλλαγη του καιρου .... το καλυτερο δυνατο για ολους στο ναουκαστ !!!👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, INUIT είπε:

μονο απο σεβασμο στη διαταραχη που ερχεται, δεν κλειδωνω την επομενη  🙂  καπου στις 30 ..31 του μηνα !!!

gens-31-0-252.png

 

Χρησταρα μου να τον χαιρεσαι τον γιοκα σου...Γερος και καλοτυχος..Σαγαπαω σ εκτιμαω αλλα δε μπορω να χαρισω αλλη κακοκαιρια..Μαθαινω οτι η προσηνεμη ορκα γεννησε και βγαινουν τα τσογλαν@ακια της στο Σαρωνικο για τις πρωτες τσαρκες...🤣Πειναει φιλε!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

μονο απο σεβασμο στη διαταραχη που ερχεται, δεν κλειδωνω την επομενη  🙂  καπου στις 30 ..31 του μηνα !!!

gens-31-0-252.png

 

Σας είπα από χτες... Τέλη Γενάρη έρχεται βαρυχειμωνια με διάρκεια στην Ελλάδα. Πραγματικός χειμώνας.. Θα ακούσουν και οι κουφοί... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, g_ar είπε:

…και εμφανίζεται ένα σενάριο 29 να μπριζωσει εμάς τους κεντρικούς χαχα… Εξαιρετικός συνδυασμός Τ+υετου. Κατεβάζει το -6 μέχρι το ύψος του Βόλου την Κυριακή τα μεσάνυχτα… 

IMG_7543.png.e6432d49090b52605b65f46e5085674c.png

IMG_7544.png.6e3cd31f62acc8e962d4f63168ca60a0.png

Υπάρχουν πολλά καλά σενάρια για μας,κοντρόλ και κύριο είναι από τα χειρότερα.φτάσαμε στις 60 ώρες και ακόμα...Βέβαια δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος,λίγα χιονακια στα ημιορεινά ,μέχρι εκεί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

 Πραγματικός χειμώνας.. Θα ακούσουν και οι κουφοί... 

Τιιιιιιιι????Οι ροφοιιιιιι???

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Χρησταρα μου να τον χαιρεσαι τον γιοκα σου...Γερος και καλοτυχος..Σαγαπαω σ εκτιμαω αλλα δε μπορω να χαρισω αλλη κακοκαιρια..Μαθαινω οτι η προσηνεμη ορκα γεννησε και βγαινουν τα τσογλαν@ακια της στο Σαρωνικο για τις πρωτες τσαρκες...🤣Πειναει φιλε!!!

Σ ευχαριστω για τις ευχες Σακη...δεν εχω θεματα στα του καιρου εγω,, 🙂καλα παιδια ειστε, την υπομονη σας την κανατε 😂χαλαλι το επομενο να χειμωνιασει και στα νοτια.  !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά καλύτερος ο τζίφος και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!

Πάμε δυνατά.

Και ωραίο σενάριο και για μετά!

 

84-780GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Χρόνια Πολλά με υγεία και χαμογελο σε ολους τους εορτάζοντες.

Το καλό είναι ότι σίγουρα τα 00 δεν μας τελείωσαν εδώ και θα μας έχουν πριζομενους το Σαββατόβραδο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. Χρόνια Πολλά με υγεία και χαμογελο σε ολους τους εορτάζοντες.

Το καλό είναι ότι σίγουρα τα 00 δεν μας τελείωσαν εδώ και θα μας έχουν πριζομενους το Σαββατόβραδο. 

Καλημέρα Νικόλα...ήμουν σίγουρος ότι θα είχαν εκφυλιστεί όλα..θερμοκρασίες υετός τα πάντα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...